25 שנה אחרי: כך נראה המאהב של הנסיכה דיאנה

ד"ר הסנט חאן, שניהל רומן בן שנתיים עם הנסיכה דיאנה ונחשב לאחד מאהבותיה הגדולות ביותר, נתפס בעדשת הפפראצי ביציאה מביתו בלונדון - ונראה כי גם לו קשה לצפות בעונה הרביעית של "הכתר"

ד"ר הסנט חאן ביציאה מביתו (צילום: Splashnews)
ד"ר הסנט חאן ביציאה מביתוצילום: Splashnews
 

 

עוד לא הספקנו להירגע מהעונה הרביעית של "הכתר", שעוסקת בעיקר בחייהם הזוגיים ומלאי הקשיים של הנסיכה דיאנה והנסיך צ'רלס, והנה בתזמון מושלם - תמונות פפראצי חדשות של ד"ר הסנט חאן, מי שהיה אחד האהבות הגדולות ביותר של הנסיכה ואף נקרא על ידה "מר נפלא". חאן נתפס בעדשת המצלמה בסוף השבוע האחרון כשיצא מביתו בלונדון במראה מוזנח ופרוע במיוחד.

 

לטובת מי שלא בקיא בהיסטוריה הרומנטית של הנסיכה, נזכיר כי חאן, אז מנתח לב ממוצא פקסיטני, ניהל רומן עם דיאנה בין 1995 ל-1997. מקורבים לנסיכה סיפרו בזמנו כי היא רצתה לעזוב הכל, להגר לפקיסטן ולהתחתן איתו, אך הוא לא אהב את הרעיון של חיים באור הזרקורים. "דיאנה הייתה מאוהבת עד טירוף בהסנט חאן ורצתה להתחתן איתו אפילו אם המשמעות הייתה לחיות בפקיסטן", אמרה ג'מימה חאן, חברה קרובה של דיאנה ואשתו לשעבר של בן דודו של הסנט חאן, אימראם חאן.

 

אז והיום. הסנט חאן (צילום: Splashnews, Mega)
אז והיום. הסנט חאןצילום: Splashnews, Mega

רצתה להתחתן איתו. הנסיכה דיאנה (צילום: AP)
רצתה להתחתן איתו. הנסיכה דיאנהצילום: AP

 

ניש ג'ושי, שהייתה מתרגלת בריאות הוליסטית של הנסיכה המנוחה, סיפרה ל"דיילי מייל" כי לעיתים קרובות הנסיכה הייתה מבקשת את עצתה, ואמרה: "היא שאלה אותי על המסורת בפקיסטן, איך נהוג ללבוש את הבגדים שלהם, על המנהגים הרבים ואיך זה לחיות שם". המתקשרת האישית של הנסיכה, סימון סימונס, הוסיפה: "דיאנה הייתה מאוהבת עד מעל הראש בהסנט. היא רצתה להתחתן איתו, להביא איתו ילדים לעולם, היא רצתה מאוד בת. הסנט סירב לקיים יחסי מין עם דיאנה כל עוד היא הייתה אישה נשואה וכשהגירושים שלה סוף סוף הגיעו הוא הסכים לקחת את הקשר שלהם צעד אחד קדימה". ד"ר חאן אף הכיר את דיאנה לבני משפחתו, שאפילו העניקו לה שם חיבה - "נמרה".

 

בשנת 2008, כעשור לאחר מותה של הנסיכה דיאנה ובעקבות פתיחה מחדש של חקירת מותה, שבר חאן שתיקה לראשונה מאז שנהרגה בתאונת דרכים. המנתח התראיין לשני עיתונים בריטיים - "סאנדיי טלגרף" ו"מייל און סאנדיי", ואמר: "לפעמים מתחשק לי לצרוח. עברו עלי זמנים קשים מאוד. המשכתי הלאה אבל זה כל הזמן חוזר". חאן הביע תקווה שהחקירה תאפשר לסכם אחת ולתמיד את הספקולציות האכזריות שהועלו מאז מותה. "אני מקווה שהחקירה תבהיר את הכל. אני מקווה שאנשים ימשיכו הלאה", אמר. על-פי דיווחים שפורסמו בעבר, בני הזוג לא חסכו במאמצים כדי להסתיר את יחסיהם, עד כדי כך שבאחת הפעמים הוברח חאן אל ארמון קנזינגטון בתא המטען של מכוניתו של משרת הנסיכה, פול בארל.


ניסתה לגרום לו לקנא. הנסיכה דיאנה (צילום: Gettyimages)
ניסתה לגרום לו לקנא. הנסיכה דיאנהצילום: Gettyimages

 

בשנת 2004 חאן מסר עדות במשטרה וסיפר אז כי דיאנה רצתה לעבור עימו לפקיסטן ולהתחתן בחשאי. "מכיוון שהיא לא כאן, יהיה זה מאוד לא הוגן לדבר עליה", אמר על דיאנה, והסביר: "אני נאמן לה, לא בגלל שהייתה ידוענית, אלא בגלל שאני נאמן לכל חבריי. כזה אני". על-פי הדיווחים באותן שנים, הוא סיים את הקשר ביניהם משום שלא עמד ברדיפה התקשורתית אחר דיאנה בכל מקום אליו הגיעה בעולם.

 

 

בארל, שהיה המשרת של הנסיכה ואיש סודה, אישר כי היא אכן שקלה להינשא בחשאי למאהבה ואף טען כי יחסיה עם דודי אל-פיאד, שנהרג ביחד עמה בתאונה - נועדו לגרום לחאן לקנא.


סלד מאור הזרקורים. חאן (צילום: Gettyimages)
סלד מאור הזרקורים. חאןצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018