רכילות+

אסיף אלקיים: "מאחל למעיין רק טוב, שום דבר לא השתנה"

יוצא "אח הגדול" חגג יום הולדת 29 ועל הדרך עצר לשמח מעריצה ולענות על כמה שאלות. אחת מהן, הקשורה לאקסית המפורסמת, ממש לא מצאה חן בעיניו. צפו

 

 

 

 

השבוע חשפנו בפרסום ראשון שמגישת הטלוויזיה מעיין אדם נמצאת בזוגיות חדשה עם הייטקיסט בן 30 שמעדיף להישאר אנונימי, והשניים במערכת יחסים כבר למעלה מחודש. הידיעה הגיעה חודשיים בלבד לאחר שאדם סיימה את מערכת היחסים המתוקשרת שלה עם אסיף אלקיים - שכיכב בעונה הקודמת של "האח הגדול". מקורבים לאדם אף סיפרו לנו כי היא מאושרת ו"הדיסקרטיות של הזוגיות עושה לה טוב". עכשיו, אנחנו מאוד שמחים עבורה, אבל איך אלקיים מעביר את הימים האחרונים? יצאנו לבדוק.

 

אתמול (ד'), חגג הסופר החתיך את יום הולדתו ה-29 וכחלק מהחגיגות החליט שהוא רוצה לשמח אנשים. על האג'נדה: ביקור ילדים בבית חולים, ובהמשך, גם עצירה קצרה ביום הולדתה של עדן טהרני, שהשתתפה בעונה השלישית של "האקס פקטור" ובמקרה גם מעריצה שרופה.

 

ליום הולדתה ה-21 של טהרני שהפיק שון בלאיש, הגיעו עוד מפורסמים, בהם ג'קי אזולאי, די ג'יי סקאזי, חברת הכנסת לשעבר והשורדת במיל' נאוה בוקר ועוד. טהרני כאמור שמחה מאוד מההפתעה, וגם אלקיים נראה רגוע ומחוייך, ואפילו הסכים להתראיין. "רוצה להמשיך בעקומה של הצמיחה", איחל אלקיים לעצמו והוסיף: "לגדול בתקשורת, לגדול בעשייה, לגדול בהשפעה".

 

ומה עם זוגיות?

"לגמרי מאחל לעצמי, איחול ראוי, שאני אמצא זוגיות בשנה הבאה".

 

אלא שאז, אלקיים הבין לאן הרוחות נושבות והתעצבן כשהתבקש להתייחס לזוגיות החדשה של האקסית. "זה מה זה לא סבבה השאלה הזאת", הוא אמר אך הוסיף: "אני מאחל לה רק טוב, תמיד איחלתי לה רק טוב ושום דבר לא השתנה". מזל טוב גם מאיתנו.

יום הולדת שמח גם לו. אסיף אלקיים (צילום: אור גפן)
יום הולדת שמח גם לו. אסיף אלקייםצילום: אור גפן

ממשיך הלאה. אסיף ועדן טהרני (צילום: אור גפן)
ממשיך הלאה. אסיף ועדן טהרניצילום: אור גפן

כמעט היה הדובר שלה (צילום: אור גפן)
כמעט היה הדובר שלהצילום: אור גפן

עדן טהרני ובן הזוג (צילום: אור גפן)
עדן טהרני ובן הזוגצילום: אור גפן

אין חגיגה בלי סקאזי (צילום: אור גפן)
אין חגיגה בלי סקאזיצילום: אור גפן

 

צילום: אור גפן

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018