בגלל יריבות בין המלכה לפילגש: 1,400 תמונות עירום הופצו

דיווחים מעבר לים חושפים כי הטלפון של קוי, בת הלוויה של מלך תאילנד, נפרץ ותמונות עירום שלה נשלחו לעיתונאי בריטי שבחר שלא לפרסמן: "מדובר בפגיעה בפרטיות שאינה ניתנת להצדקה"

המלך מאהה וצ'ירלונגקון  (צילום: EPA)
המלך מאהה וצ'ירלונגקון צילום: EPA

 

בתחילת השבוע נתפסו הנסיך ויליאם וקייט מידלטון כשהפרו את תקנות הקורונה ויצאו לטייל יחד עם הנסיך אדוארד ובני משפחתו. התמונות המפלילות גרמו לסערה מעבר לים ואזרחי בריטניה האשימו את הדוכסים בחוסר אחריות, חוצפה וחוסר אכפתיות. ולמה אנחנו מזכירים את זה? כדי להגיד לכם שהכל בחיים זה עניין של פרופורציה. רק תשאלו את מאהה וצ'ירלונגקון, מלך תאילנד, שנאלץ להתמודד בימים אלו עם הידיעה כי הטלפון של הפילגש שלו נפרץ ו-1,400 תמונות עירום שלה כמעט הודלפו לתקשורת.

 

על פי הדיווחים, אלמוני שזהותו טרם נחשפה, פרץ למכשיר הסללורי של סינינאט (קוי) וונגבג'ירפקדי, אחת המאהבות של מלך תאילנד, ושלח כ-1,400 תמונות עירום שלה למספר גורמים, אחד מהם הוא פאבין צ'צ'אוואלפונגפון, מומחה לענייני המלוכה. אותו מומחה העביר את התמונות הלאה, לעיתונאי הבריטי אנדרו מקגרגור מרשל, שבחר לא לפרסם את התמונות כיוון שמדובר ב"פגיעה בפרטיות שאינה ניתנת להצדקה". כל הכבוד לו! מרשל סיפר כי התמונות הגיעו לידיו בחודש אוגוסט האחרון, בצורת כרטיס זיכרון עמוס בכל טוב.

 

בתפקיד בת הלוויה: סינינאט וונגבג'יראפאקדי (צילום: AFP, Thailand Royal Office)
בתפקיד בת הלוויה: סינינאט וונגבג'יראפאקדיצילום: AFP, Thailand Royal Office

 

"התמונות הן בוודאות מהטלפון האישי של קוי", כתב מרשל, והוסיף: "רוב התמונות הן סלפי, כאלה שצילמה בעצמה, ועשרות מהן מאוד חושפניות. נראה שהיא צילמה את התמונות האלה כדי לשלוח אותן לוצ'ירלונגקון". בהחלט מביך.

 

אתרים בחו"ל מבהירים כי המאהבת הפכה למטרה בעקבות היריבות שלה עם אשתו של המלך, המלכה סודהיטה, ומדגישים כי הפריצה לטלפון שלה אינה מקרית ונועדה להשפיל אותה - לאחר שמעמדה התחזק.


 לרגליו של המלך (צילום: AP, Thailand Royal Office)
לרגליו של המלךצילום: AP, Thailand Royal Office

 

הפילגש, אשת צבא לשעבר, קיבלה בשנת 2019 את התואר בת הלוויה האצילית של המלך, שנלקח ממנה כמה חודשים לאחר מכן בעקבות המתיחות בינה לבין אשתו של המלך וכמו כן מכיוון שלטענתו של וצ'ירלונגקון, היא "לא הייתה נאמנה לו". מלך תאילנד שלל מבת הלוויה שלו את תאריה שלושה חודשים לאחר מינויה, אך בחודש ספטמבר האחרון וכמעט שנה לאחר הדחתה, סלח לה והודיע שקוי תקבל את התארים שנשללו ממנה בחזרה. יש לציין כי בפעם הראשונה מזה קרוב למאה שנה למלך תאילנד יש גם אישה וגם בת לוויה.  

 

מומחים לענייני המלוכה בתאילנד חושפים כי זו לא הפעם הראשונה שתמונות שערורייתיות דולפות למטרות פוליטיות. "בשנת 2007 הודלף סרטון המציג את אשתו השלישית של מלך תאילנד עירומה בחגיגות יום הולדתה. הסרטון צולם בשנת 2001", הזכיר העיתונאי הבריטי בפוסט שכתב בחשבון הפייסבוק שלו, והוסיף כי תמונות אינטימיות של וצ'ירלונגקון ואשתו הנוכחית הודלפו לפני כמה שנים, יחד עם תמונות עירום של אחיינתו, שהודלפו גם כן תחת נסיבות לא ברורות". פתאום הדרמות בבריטניה נראות כמו משחק ילדים.

 

המלך ואשתו, המלכה סודהיטה (צילום: AP)
המלך ואשתו, המלכה סודהיטהצילום: AP

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018