פפראצי

נינט בהריון וגל גדות בביקיני: הפפראצי הגדולים בישראל

פפראצי הוא עניין שבשגרה, במיוחד בישראל, בה הכוכב הכי גדול קונה בקיוסק השכונתי. אבל יש כמה תמונות שהפכו לאבני דרך בביצת הרכילות. קבלו את מאחורי הקלעים של התמונות הבלתי נשכחות: איך הצלם ידע להיות במקום הנכון ובזמן הנכון ואיך זה גרם לסלב בתמונה להרגיש? פרק רביעי ואחרון בסדרה

 

בפרקים הקודמים של סדרת הפפראצי, דיברנו על מוצאו, המלחמה שלו באינסטגרם ואפילו על התמונות הבלתי נשכחות מסביב לעולם. כעת, הגיע הזמן לקחת טיסה ישירה ולחזור ארצה (בלי שבועיים בידוד), לביצה המקומית שלנו - שאמנם לא דומה להוליווד - אבל לא פחות מעניינת. נכון, תעשיית הבידור בישראל קטנה יחסית והסיכוי להיתקל בכוכב אהוב בפיצוציה השכונתית הוא יותר מסביר, אבל גם אצלנו הצליחו צלמי הפפראצי לא פעם להפוך את המדינה עם תמונות שתפסו בעדשה שלהם. בקליק אחד הם גרמו לכל המדינה לדבר עליהם והפכו סלבס לכוכבי השעה. אלו הן תמונות הפפראצי האייקוניות של Pplus, והאנשים שעמדו מאחוריהם: הצלמים, הכתבים ואפילו המפורסמים עצמם. קבלו את הצד שלהם.

 

נינט טייב בהיריון, בביקיני, על חוף הים - ספטמבר 2014

עשר שנים חיכינו לרגע הזה. הפפראצי הראשון של נינט טייב בים (צילום: ראובן שניידר)
עשר שנים חיכינו לרגע הזה. הפפראצי הראשון של נינט טייב ביםצילום: ראובן שניידר
 

 

מה בתמונה? בספטמבר 2014, עשור אחרי שהתפרסמה, נכנסה לחיינו והפכה למאמי הלאומית, זכינו סוף סוף לרגע אליו פיללנו. פפראצי של נינט טייב בביקיני. תוסיפו לכל הטוב הזה את העובדה שטייב הייתה בחודש השישי להריונה וקיבלתם תמונות מנצחות!. התמונות הבלעדיות של הצלם ראובן שניידר הצליחו לגרום למדינה שלמה לדבר על הרגע המכונן בתולדות הסלבס בישראל.

 

גרסת הצלם: "זה היה הבוקר שאחרי ערב ראש השנה. ישבתי בבית קפה בצפון תל אביב עם חבר, כשלפתע קיבלתי דיווח ממקור שלי שנינט נמצאת בחוף הים. הוא לא ידע להגיד לי אם היא בתוך המים או לתת לי יותר מדי פרטים מעבר לזה אבל לא הייתי צריך יותר. אני זוכר שעליתי על הקורקינט ויצאתי לכיוון החוף. כשהגעתי, התחלתי לחפש אותה בדיסקרטיות כשפתאום קלטתי את בעלה, יוסי מזרחי בתוך המים. באותו הרגע לא ראיתי עדיין שנינט נמצאת איתו ולכן לא התרגשתי יותר מדי. רק כשעמדתי ליד סוכת המציל ראיתי את נינט לראשונה עומדת ליד יוסי. פייר, לא האמנתי שזו באמת היא אז התקרבתי יותר לכיוון המים וזה היה הרגע שזיהיתי אותה באופן ודאי. באותו רגע רצתי מיד לצד השני של סוכת המציל, נשכבתי על החול, הוצאתי את המצלמה, כיסיתי את הראש בחולצה שלי והתחלתי לצלם. צילמתי קרוב ל-300 תמונות בכמה דקות בודדות. כשהיא כבר יצאה מהמים, הכנסתי במהירות את המצלמה והתמקמתי במיקום אחר כדי לצלם אותה יוצאת מהמים. בשום שלב היא לא ראתה אותי ולא ידעה שהיא צולמה בכלל עד שהתמונות פורסמו. האמת, צילמתי לא מעט סלבס לאורך הקריירה שלי אבל זה הפפראצי הכי טוב שלי עד היום".

 

ישר מ"משמר המפרץ" (צילום: ראובן שניידר)
ישר מ"משמר המפרץ"צילום: ראובן שניידר

אי אפשר להירגע (צילום: ראובן שניידר)
אי אפשר להירגעצילום: ראובן שניידר

כבר שכחנו שליוסי הייתה פריזורה כזו (צילום: ראובן שניידר)
כבר שכחנו שליוסי הייתה פריזורה כזוצילום: ראובן שניידר


 

וונדר וומן בחוף הים של תל אביב- יולי 2015

פפראצי ברמה של הוליווד. גל גדות בחוף הים של תל אביב יולי 2015 (צילום: מוטי לבטון)
פפראצי ברמה של הוליווד. גל גדות בחוף הים של תל אביב יולי 2015צילום: מוטי לבטון

 

מה בתמונה?  עם הפיכתה של גל גדות לוונדר וומן בכבודה ובעצמה וכוכבת הוליוודית מהשורה הראשונה, כל ביקור מולדת שלה גרם לצלמי הפפראצי המקומיים לעלות מדרגה במטרה להביא את הפפראצי המושלם. למרבה השמחה, היה זה צלם הפפראצי הבכיר של Pplus, מוטי לבטון, שהתעלה מעל כולם כשהצליח לתפוס את גדות במהלך חופשה משפחתית בים. התמונות של גדות בביקיני על חוף הים של תל אביב, עשו להן כנפיים גם מעבר לים, ואתרי הבידור הגדולים בעולם שמחו לפרסם את התמונות היפות והמדוברות.

 

גרסת הצלם: "ידעתי שגל נמצאת בארץ ועשיתי סיבוב לחוף הים שאני יודע שהיא מאוד אוהבת לבלות בו עם המשפחה בזמן שהיא נמצאת כאן. לשמחתי הרבה זה אכן קרה, ומול עיניי הייתה וונדר וומן עם בעלה והילדה. בכנות, הייתי נרגש מאוד ולגמרי הבנתי את גודל המעמד באותו רגע. ידעתי שאלו תמונות נדירות. גל ראתה אותי וכמו בכל מפגש שלי איתה לאורך השנים, היא הייתה נחמדה ונעימה, חייכה ואפילו תיעדתי נשיקה שלה עם בעלה ירון ורסנו".

ואפילו זכינו בנשיקה לוהטת. גל גדות וירון ורסנו (צילום: מוטי לבטון)
ואפילו זכינו בנשיקה לוהטת. גל גדות וירון ורסנוצילום: מוטי לבטון

 

בר רפאלי חוגגת עם מיק ג'אגר בתל אביב - יוני 2014

סיפור שהגיע לכל העולם. בר רפאלי ועדי עזרא במסיבה שנערכה לכבודו של מיק גאג'ר בתל אביב ביוני 2014 (צילום: ענת מוסברג)
סיפור שהגיע לכל העולם. בר רפאלי ועדי עזרא במסיבה שנערכה לכבודו של מיק גאג'ר בתל אביב ביוני 2014צילום: ענת מוסברג

 

מה בתמונה? צלמי הפפראצי שלנו סיקרו לא מעט מסיבות פרטיות לאורך השנים, אבל אין ספק שהמסיבה שהתעלתה על כולן הייתה זו שנערכה עבור סולן הרולינג סטונז, מיק גאג'ר בקיץ 2014. המסיבה הסגורה והסופר אקסקולסיבית שהפיק מוטי רייף עבור הזמר, החלה קצת אחרי חצות, אחרי ההופעה של הלהקה. לאירוע הוזמנו סלבס שנבחרו בפינצטה, ביניהם גם בר רפאלי שהגיעה עם מי שהיה אז עדיין רק בסטטוס "חבר", עדי עזרא.

 

המסיבה, שנכנסה לספרי ההיסטוריה בגלל מה שקרה בפנים - זכתה להד מסביב לעולם בזכות הכותרת ביום שאחרי: "מיק ג'אג'ר ובר רפאלי מבלים". החיוך של רפאלי שתפסה הצלמת ענת מוסברג, לא רמז במאומה על הדרמה שהתחוללה בתוך המסיבה. כמה שעות אחרי, כבר סיפרנו לכם שרפאלי ועזרא נקלעו לריב אוהבים והכל הודות ללא אחר מאשר ג'אגר עצמו. מקורות במסיבה סיפרו לנו שבני הזוג נקלעו לריב קולני כשרפאלי רקדה בטירוף עם ג'אגר עד לנקודה בה עזרא התפרץ לרחבה ומשך אותה הצידה. נזכיר שאחרי מיני פרידה בין השניים, הם הבינו שגם האיש והתנועות, מיק ג'אגר, לא יצליח להפריד ביניהם ואת הקאמבק הם עשו לעיני כולם כשהגיעו יד ביד לחתונה של אנחל בונני ודושי לייטרסדורף.

 

גרסת הצלם: "כמו בכל האייטמים בהם השתתפתי, התמונות הכי טובות שהצלחתי להביא לאורך הקריירה שלי, הגיעו ממקורות יודעי דבר שדואגים לעדכן בזמן אמת על אירועים מסוג זה. כך גם היה עם המסיבה הפרטית שערכו לכבודו של מיק ג'אגר. הדליפו לי שמתקיים אירוע במסעדה של שאול בן אדרת בפארק צמרת ושגם בר רפאלי ועדי עזרא נמצאים שם. כשהגעתי לשם בר ועדי היו ממש מחוייכים והיא הייתה במצב רוח מרומם. את מיק ג'אגר אף אחד לא הצליח לצלם כי המאבטחים שהיו איתו הבריחו אותו ממעלית שלא הייתה לנו גישה אליה. את התמונה של בר מחייכת במעלית מכרתי ל'דיילי מייל' הבריטי כשפורסם שהיא ועדי רבו ונפרדו בגלל מה שהיה בתוך המסיבה. זה היה היסטרי".

המסיבה הבלתי נשכחת. רפאלי ועזרא (צילום: ענת מוסברג)
המסיבה הבלתי נשכחת. רפאלי ועזראצילום: ענת מוסברג

 

קים קרדשיאן בביקור בלתי נשכח בישראל - אפריל 2015

מבצע פפראצי ברמה בינלאומית. קים קרדשיאן בהטבלת הבת נורת' ווסט בירושלים מאי 2015 (צילום: גיל יוחנן)
מבצע פפראצי ברמה בינלאומית. קים קרדשיאן בהטבלת הבת נורת' ווסט בירושלים מאי 2015צילום: גיל יוחנן

 

מה בתמונה? מהרגע שנודע על הביקור של קים קרדשיאן בישראל יחד עם בעלה קניה ווסט, הבת נורת' והאחות קלואי קרדשיאן, מערכות הבידור בישראל נכנסו למצב מלחמה. הביקור אמנם היה קצר מאוד אבל הרגיש כמו נצח, במיוחד כשכל המערכת לקחה חלק בסיקור המשפחה הכי מפורסמת בעולם. כתבים, צלמים ועורכים עזבו את דסק החדשות וניסו להגיע לכל מקום בו נודע כי המשפחה הולכת להיות. ואכן, הצלחנו לספק את הסחורה: מהפירסום הראשון שהבהיר מדוע קרדישאן ו-ווסט מגיעים לישראל, דרך התמונות הראשונות של הנחיתה במטוס פרטי בנתב"ג, ההמולה התקשורתית שהתקיימה בהטבלה של בתם הבכורה בכנסיה הארמנית בירושלים, ועד לארוחת הערב הסודית של המשפחה במסעדת "מונא" עם ראש עיריית ירושלים דאז, ניר ברקת.

 

גרסת המערכת: נעם פרל, לשעבר כתבת דסק חו"ל של Pplus, נזכרת: "ה-13 באפריל 2015, יום שני. חשבתי שאני מגיעה למערכת לעוד יום רגיל - כתבות חו''ל פה, מבזקי רכילות שם, לאפה שווארמה לארוחת עשר. אמנם קים קרדשיאן, קלואי קרדישאן וקניה ווסט נחתו בארץ אבל זה כבר הליגה של הגדולים ואני? אני הכי טובה בלסרוק את האינטרנט ולמצוא מה מעניין מעבר לים.

 

"רק שאז, התברר לעורכת שלי, יעל ביר-כץ, שחיכתה להם בשדה התעופה שהפמליה מתכוונת לנסוע לכיוון ירושלים לעיר העתיקה, אבל עוד לא היה ברור לאן. באותו רגע התפקיד שלי התהפך, ומעבודה משרדית מצאתי את עצמי דוהרת לעיר שבה נולדתי עם כתב הרכילות יוני פרוים, לעבודת גשש בלש שלא הייתה מביישת את ה-FBI, בחיי.

 

אי אפשר היה לסגור הרמטית את האזור. תודה לאל (צילום: שניר ניסן)
אי אפשר היה לסגור הרמטית את האזור. תודה לאלצילום: שניר ניסן

נכנסו לבניינים וצילמו. כתבי Pplus במסווה
נכנסו לבניינים וצילמו. כתבי Pplus במסווה

 

"הגענו לעיר העתיקה, לרובע הארמני, שם התחלנו להבין מהי סיבת ההגעה לארץ: הטבלה לנורת' ווסט הקטנה. למרבה המזל, ברובע הארמני גרים גם אזרחים ולכן לא היו יכולים לנעול אותו הרמטית. היו חייבים לאפשר תנועה לדיירים ובאינסטינקט חייתי החלטתי שאני מתגנבת פנימה. מצאתי את עצמי עומדת בקומפלקס דירות בתוך הרובע הארמני בעיר העתיקה, מחכה שקים וקניה יואילו בטובם לסיים להטביל. אחר כך, התחילו שמועות על ארוחת ערב. כי חייבים לאכול, לא?

 

"גייסתי את כל שנות הניסיון שלי והקשרים שרכשתי במסעדות בירושלים והתחלתי לסמס. אף אחד לא הסכים להגיד כלום - אבל סיפרו לי שבוצעה הזמנה חשודה לאותו ערב במסעדת 'מונא' בירושלים. מיד הזמנתי שני מקומות על הבר. פרוים ואני נכנסנו לאוטו להטעין קצת את הסלולרי, ונסענו לכיוון המסעדה. בעודנו יושבים וסועדים אנדר קאבר, נכנסת למסעדה הפמליה הכי נוצצת שהייתה כאן. ניסינו לצלם פפראצי, באמת שניסינו, אבל כשניגש אלינו המאבטח העצום בהיסטוריה וביקש שלא, הבנו שאנחנו מעדיפים להמשיך לחיות אז פשוט לעסנו עם הגב לכוכבים הכי גדולים בעולם. כשהגיע החשבון (שלהם, לא שלנו), החלטנו בצעד נועז לבקש לצלם אותו, כי סליחה, אם אין תמונות של קים בולסת אז לפחות שנדע מה היא אכלה, לא? גאווה ישראלית!

 

החשבון של קים וקניה (צילום: נעם קסל )
החשבון של קים וקניהצילום: נעם קסל

 

"כשהגיע הרגע שלהם לקום ולחזור למלון, יוני ואני החלטנו שדי, עד כאן, מגיע לנו צ'ופר על היום הזה, וכאילו שאין לנו אלוהים (ליוני באמת אין, אגב) ביקשנו להצטלם איתם כמו אחרונות הגרופיות. קים וקניה סירבו בנימוס אבל קלואי דווקא הסכימה. רואים את ההתרגשות על הפנים שלנו?".

 

נעם פרל והבסטי החדשה, קלואי קרדשיאן
נעם פרל והבסטי החדשה, קלואי קרדשיאן

חייבים סלפי לפנתיאון. יוני פרוים וקלואי
חייבים סלפי לפנתיאון. יוני פרוים וקלואי

 

 ג'ני מהבלוק בטיילת תל אביב - יולי 2019

תמונות בלעדיות בשילוב כוכבת בינלאומית תמיד עשו לנו את זה. ג'ניפר לופז בתל אביב יולי 2019 (צילום: אמיר מאירי)
תמונות בלעדיות בשילוב כוכבת בינלאומית תמיד עשו לנו את זה. ג'ניפר לופז בתל אביב יולי 2019צילום: אמיר מאירי

 

מה בתמונה? הביקור הראשון והבלתי נשכח של ג'ניפר לופז בישראל, בקיץ 2019. הגעתה של ג'יי לו יצרה לא מעט רגעי פפראצי לוהטים של הזמרת, שבילתה במחיצתנו כמעט שבוע יחד עם הארוס אלכס רודריגז והילדים, אבל היה זה הפפראצי הראשון של הכוכבת הבינלאומית בתמונות בלעדיות של הצלם אמיר מאירי עבור Pplus, שגרמנו לנו לגאוות יחידה. בערב הראשון שלה בתל אביב, הצליח מאירי לאתר את לופז בשעת לילה מאוחרת, סועדת יחד עם הפמליה והמשפחה במסעדה בטיילת ושמח לגלות כי הוא צלם הפפראצי היחיד בסביבה. המצלמה נשלפה במהרה, לופז כיאה לכוכבת במעמדה לא פסחה על משקפי השמש (למרות שמדובר באמצע הלילה, כן?) ואנחנו זכינו לשבור את האינטרנט.

 

גרסת הצלם: "אחרי ערב מורט עצבים בניסיון להביא תמונות בלעדיות של כוכבת הפופ, בשעה 11 בלילה, הגיע מידע מדויק מהמערכת שבישר שלופז נמצאת במסעדה בטיילת, לא רחוק מהמלון בו היא שוכנת. כשהגעתי לשם, הבנתי שזה לא יהיה קל להשיג את התמונה. ללופז היו שני שומרי ראש ישראלים ועוד אחד אמריקאי, שניסו למנוע ממני לצלם אותה. אבל זה לא עזר להם. הצלחתי לצלם אותה יושבת בתוך המסעדה וגם כשהם יצאו, למרות שכל הזמן ניסו להפריע לי ולהסתיר אותה. כשהיא יצאה לרכב שחיכה לה בחוץ, הייתי צריך להמר איפה להתמקם לצילום ואלו היו רגעים מאוד קריטים ומלחיצים לסיטואציה. בסופו של דבר הצלחתי במשימה והבאתי תמונות בלעדיות שאני גאה בהן".

 

ביקור בלתי נשכח. לופז בישראל (צילום: אמיר מאירי)
ביקור בלתי נשכח. לופז בישראלצילום: אמיר מאירי

 

הדייט של טום באום ודרור רפאל ששיגע את המדינה - פברואר 2015

הדייט שהפך לפרסום ראשון משגע. טום באום ודרור רפאל  אי שם ב-2015 (צילום: אמיר מאירי)
הדייט שהפך לפרסום ראשון משגע. טום באום ודרור רפאל אי שם ב-2015צילום: אמיר מאירי

 

מה בתמונה? כשאנחנו משיגים תמונות פפראצי בלעדיות עם סקופ שגורם לכל המדינה לדבר עליו - זה בהחלט רגע שהופך ליום חג במערכת. וזה בדיוק מה שקרה באייטם שהפך לפרסום ראשון בזכות תמונות הפפראצי מהדייט הבלתי נשכח בקולנוע של שדרן הרדיו דרור רפאל וכוכב הריאליטי הלוהט של הרגע, טום באום, שבדיוק פרץ לתודעה כשכיכב ב"מירוץ למיליון". האייטם, בשילוב התמונות של הצלם אמיר מאירי, עלה עוד באותו הלילה לאתרים ולרשתות החברתיות של Pplus והפך לנושא המדובר של אותו שבוע ולמחרת בבוקר, השניים גם מצאו את עצמם מככבים על השער האחורי של "ידיעות אחרונות". למרבה הצער, הזוגיות בין רפאל לבאום לא החזיקה יותר מדי זמן אחרי הפפראצי. 

 

גרסת הסלב - טום באום נזכר: "יש מצב שאת הפפראצי הזה אני אזכור גם בעוד חמישים שנה. עבורי, זו הייתה הפעם הראשונה בקריירה שנתפסתי לא מוכן, בסיטואציה אישית ודי מביכה. מאז אותו פפראצי אני חושב שלמדתי להתנהל נכון יותר ברגעים פרטיים שאני בשל לחשוף. אגב, אני מקווה מאוד שיושב ל-Pplus על המצפון שהקשר עם דרור הסתיים אחרי הדייט הראשון והמצולם הזה". וואלה, מצטערים.

תראה כמה הודעות אני מקבל בגללך. באום ורפאל (צילום: אמיר מאירי)
תראה כמה הודעות אני מקבל בגללך. באום ורפאלצילום: אמיר מאירי

 

אנה ארונוב ואייל אלגבי קיבלו מתנה לחתונה: פפראצי - יוני 2019

"נורא הופתעתי" אנה ארונוב בפפראצי רגע אחרי החתונה ביוני 2019 (צילום: אמיר מאירי)
"נורא הופתעתי" אנה ארונוב בפפראצי רגע אחרי החתונה ביוני 2019צילום: אמיר מאירי

 

מה בתמונה? אם יש משהו שעושה לנו מצב רוח טוב ומכניס רוח במפרשים, זה פפראצי בלעדי שמגיע אחרי פרסום ראשון. זה בדיוק מה שקרה לנו כשהיינו הראשונים לגלות לכם על החתונה הסודית של אנה ארונוב ואייל אלגבי, חמישה חודשים אחרי האירוסים ואחרי שהכירו מול כל המדינה כשארונוב חיפשה אהבה בפריים טיים. את החתונה שהתקיימה בסודיות בצפון, בנוכחות מצומצת של אנשים (עוד לפני מגבלות הקורונה) אמנם פספסנו, אבל תמונות בלעדיות וראשונות של בני הזוג בסטטוס החדש זה כבר סיפור אחר. עוד באותו הלילה, צלם הפפראצי אמיר מאירי, המתין בסבלנות לנשואים הטריים שעשו את כל הדרך מהצפון חזרה למרכז, רק כדי לגלות את הפלאשים של האורח ששלחנו לחכות להם מתחת לבית. כמובן שעל הדרך הוא גם איחל מזל טוב ודפק להם בוק חתונה משלנו. 

 

גרסת הסלב - אנה ארונוב נזכרת: "ברור שאני זוכרת את הרגע הזה. אני חושבת שבכל התקופה שלי בתעשייה, זה היה הפפראצי שהכי לא הייתי מוכנה אליו. היינו אחרי החתונה בצפון, עייפים ורק רוצים להגיע הביתה, כשאני מגלה צלם פפראצי מתחת לבית שלנו. אני חושבת שנורא הופתעתי כי כל עניין החתונה היה נורא סודי, ובאמת שלא הייתי מוכנה לזה שאני אפגוש אתכם באותו ערב. אגב, מאיפה יש לכם את הכתובת שלי?". סורי אנה, אנחנו לא יכולים לחשוף מקורות.


הצלם חיכה בסבלנות כמה שעות מתחת לבית. ארונוב ואלגבי (צילום: אמיר מאירי)
הצלם חיכה בסבלנות כמה שעות מתחת לבית. ארונוב ואלגביצילום: אמיר מאירי

 

הפפראצי הזוגי הראשון של יהודה לוי ושלומית מלכה - פברואר 2015

פפראצי קלאסי לפי הספרים. יהודה לוי ושלומית מלכה בתחילת הקשר בפברואר 2015 (צילום: אמיר מאירי)
פפראצי קלאסי לפי הספרים. יהודה לוי ושלומית מלכה בתחילת הקשר בפברואר 2015צילום: אמיר מאירי

 

מה בתמונה? אחרי הפרידה מהאקסית המיתולוגית, נינט טייב, כולם חיכו במתח לראות מי תהיה זו שתכבוש את ליבו של יהודה לוי. לאט לאט הגיעו דיווחים שהשחקן המשיך הלאה ומאוהב מעל הראש בדוגמנית הצעירה שלומית מלכה, שהייתה אז רק בת 21. ההמשך - ידוע לכולנו והשניים נשואים באושר עד עצם היום הזה. אלא שאז, בתחילת הקשר ביניהם, היינו חייבים להביא לקוראים את התמונות הראשונות של השחקן הכי נחשק והאישה שתפסה את מקומה של המאמי הלאומית. הפפראצי הראשון של יהודה ושלומית אצלנו הגיע שבוע אחרי פרסום הקשר המסקרן בין השניים והתמונות היו יריית הפתיחה לעוד רבות, שהגיעו בהמשך הזוגיות של השניים. בכל זאת, אנחנו תמיד שומרים חסד נעורים לפפראצי הראשון שלהם, שצולם על ידי אמיר מאירי ביום שבת, בשוק הפשפשים ביפו.

 

גירסת הצלם: "תכלס קשה להאמין אבל כבר אחרי שבוע של שמועות עליכם, התקבלה ידיעת זהב למפקדת הפפראצי בפיפלוס על מיקומכם. הזום קומנדו פשט על המקום נעול במגפי עור הנחש שיהודה לוי עצמו הוריש לו עוד בתקופת הרנסאנס, ותפס אותו בלוק ספורטיבי ועם מלכה, שקשה להאמין שאי פעם היתה אנונימית. כמה צבעוניים הייתם, שבלטתם אפילו במקום הכי צבעוני בארץ? אני מודה שקצת רעדו לי הידיים, אבל שלומית הייתה הכי חביבה בעולם ואני אפילו זוכר שכשצילמתי אותה עם טבעת האירוסים, היא דרשה חיבוק. אוהב אתכם יהודה ושלומית".


כבר אז ידענו שזה יסתיים מתחת לחופה. לוי ומלכה (צילום: אמיר מאירי)
כבר אז ידענו שזה יסתיים מתחת לחופה. לוי ומלכהצילום: אמיר מאירי

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018