רכילות+

מזל טוב: מירב פלדמן ילדה בן בכור

השחקנית ובעלה אסף לייבוביץ' הם הורים. פלדמן הביאה לעולם בייבי קטן אחרי תשעה חודשי היריון שתועדו היטב ברשתות החברתיות. כשתתאוששי - אנחנו מצפים לסדרת המשך כאמא טרייה

 

 היא אמא. מירב פלדמן (צילום: עדי אורני)
היא אמא. מירב פלדמןצילום: עדי אורני

 

אחרי חודשים ארוכים של ציפייה זה סוף סוף קרה: השחקנית מירב פלדמן ובעלה אסף לייבוביץ' הפכו לפנות בוקר (ג') להורים. במהלך ההיריון הפוטוגני שמרו פלדמן ובעלה על מין העובר בסוד, אך כעת אפשר לחשוף כי השחקנית ילדה בן בכור בבית החולים ליס. מזל טוב לבני הזוג המאושרים והמותשים.

  

במהלך ההריון פגשנו את פלדמן לראיון בו סיפרה לנו על החששות מהטייטל החדש "אמא" ואמרה: "אחד הדברים שלמדתי הוא שתוכניות בצד. אני יכולה לבוא עם כל התוכניות וכל ההכנה האפשרית ללידה ולהמשך אבל בסופו של דבר תוכניות בצד ומציאות בצד. בטח שיש חששות אבל שוב, אני מאוד מאמינה בלדבר על הדברים ולהגיד אותם. בוודאי שאני חוששת, זה דבר שהוא חדש והוא גדול ויש לך גם הרבה ציפיות מעצמך והאם תגשים אותן וכמו שאתה אומר, האם תיתן לילד שלך את העתיד הכי טוב שאפשר?".

 

הריאיון של מירב לכתבת השער של פיפלוס:

 

 

 

כזכור, בחודש אוגוסט האחרון, בישרה פלדמן באינסטגרם שלה כי אחרי למעלה משלוש שנות נישואים, היא ובעלה מצפים לבייבי קטן - בלי לחשוף את מינו. "אז אנחנו מצפים. בתמונה דמעות של שמחה והתרגשות, כשהתבשרנו שבע"ה החלום שלנו עומד להתגשם. הלב מתפוצץ מהתרגשות. הורמונלית עליך אסף", כתבה בפוסט המרגש. מאז ועד לפני כמה ימים, הקפידה פלדמן להעלות באינסטגרם שלה תוכנית שיצרה, בה היא שואלת את כל השאלות שאף אחד לא העיז לשאול על היריון - בצורה הומוריסטית במיוחד. כעת הגיע הרגע המשמח בו היא הפכה לאמא ואנחנו כבר מצפים לעונה שנייה.

 

רגע הבשורה עם הבעל אסף לייבוביץ'  (אינסטגרם)
רגע הבשורה עם הבעל אסף לייבוביץ' אינסטגרם

בשעה טובה (צילום: עדי אורני)
בשעה טובהצילום: עדי אורני

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018