רכילות+

נטלי דדון נפרדה מבן זוגה: "אני רוצה עוד ילד, הוא לא"

הדוגמנית ואשת העסקים חשפה בפוסט כי היא ואבי בנה, עמית פרליס, החליטו להפריד כוחות לנוכח הרצון שלה להביא עוד ילד לעולם. "זה בוער לי בגוף כל כך", כתבה

 

ממשיכה הלאה בלעדיו. נטלי דדון עם עמית פרליס ובנם ריף (צילום אינסטגרם)
ממשיכה הלאה בלעדיו. נטלי דדון עם עמית פרליס ובנם ריףצילום אינסטגרם

הדוגמנית וכוכבת הרשת נטלי דדון משתפת לא מעט רגעים אישיים מהחיים הפרטיים שלה והיום (ד') היא ממשיכה באותו קו כשהיא מבשרת קבל עם ואינסטגרם ל-730 אלף העוקבים שלה שהיא ובן הזוג ואבי בנה הבכור, ריף, עמית פרליס כבר לא. "בלב פצוע לתפארת החלטתי שאני עולה על הדרך...הדרך לעוד ילד", כותבת דדון בפוסט. "אז לפני שיגישו את זה עקום אניח את זה כאן ישר. אני רוצה עוד ילד, הוא לא". משתפת דדון מה הוביל לפרידה בין השניים.

 

עוד כותבת דדון בפוסט האישי: "קשה להסתכל על ילד שכזה ולא לרצות לטעום עוד מהאימהות ולחוות את ריף גדל עם עוד אח באותו הבית ממש. זה בוער לי בגוף כל כך".

 

"קשה להסתכל על ילד שכזה ולא לרצות לטעום עוד מהאימהות". דדון עם פרליס ובנם ריף (אינסטגרם)
"קשה להסתכל על ילד שכזה ולא לרצות לטעום עוד מהאימהות". דדון עם פרליס ובנם ריףאינסטגרם

דדון גם מסבירה מדוע בחרה לשתף בפוסט את דבר הפרידה: "שואלת את עצמי שוב מאיפה הצורך בשיתוף ולמה מול כולם, אולי כי בנוסף לכוח שאני צריכה עכשיו אין בי כוח להתמודד עם עוד השערות והמצאות של הסביבה".

 

למי שבמקרה הספיק לשכוח זוהי אינה הפרידה הראשונה של בני הזוג, שנפרדו בחודש אפריל האחרון אחרי למעלה משנה של זוגיות וקאמבק שהצליח לרגש לא מעט אנשים. השניים בסופו של דבר החליטו לתת צ'אנס נוסף, אך כיום כאמור דדון מודיעה שהיא ממשיכה הלאה למטרה הבאה: ילד שני.

לתחושתנו היא תהיה בסדר גמור. דדון (צילום: אינסטגרם)
לתחושתנו היא תהיה בסדר גמור. דדוןצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018