רכילות+

נוי קרקו לאחר שביתה נשרף: "סופ"ש קשה, מתאוששים ממה שהיה"

לאחר שהיא, בן זוגה וכלבם הצליחו להימלט מהשריפה בדירתם ללא פגע, כוכבת הנוער נוי קרקו מגיבה: "אני, לירוי והכלב שלנו תומאס מרגישים טוב, אנחנו בסדר גמור... מודים לכם על התמיכה". רכושם של השניים נשרף כליל

 

 

 

סוף שבוע קשה עבר על כוכבת הנוער נוי קרקו, חצי מצמד התאומות "נוי והדר", לאחר שבבוקר יום שישי האחרון נשרף ביתה בזמן שהיא ובן זוגה לירוי ישנו בו. במזל, הצליחו בני הזוג וכלבם להיחלץ כמעט ללא פגע, בעוד שרכושם נשרף כליל.

 

היום (א') הגיבה קרקו לראשונה בחשבון האינסטגרם שלה על האירוע המפחיד, וכך אמרה: "אחרי סוף שבוע באמת לא פשוט וקשה, אני מעדכנת אתכם שאני, לירוי והכלב שלנו תומאס מרגישים טוב, אנחנו בסדר גמור, מתאוששים קצת ממה שהיה ומודים לכם על התמיכה, על הדאגה ועל המילים החמות שלכם. באמת תודה רבה לכם". קרקו סיימה את דבריה עם קצת חדשות טובות וסיפרה: "אני נמצאת בקריה, אני משתחררת היום מצה"ל. מנסה להתאושש מהכל ובאמת תודה רבה ובשורות טובות, תשמרו על עצמכם, תהיו ערניים, אני אוהבת אתכם".

  

 

כאמור, השריפה התרחשה בביתה של קרקו בהרצליה ביום שישי, והחלה ככל הנראה בגלל קורקינט שהיה מחובר לחשמל. העוברים והשבים ברחוב ראו את האש המשתוללת ואת העשן המיתמר מהבית וחייגו למכבי האש. כאשר הלהבות הלכו והתגברו, בן זוגה של קרקו נאלץ להשליך את כלבם מהמרפסת לידי כוחות הביטחון, בעוד שהוא עצמו ניצל על ידי כך שהצליח לעבור למרפסת של הדירה הסמוכה אליהם. נוי, שחולצה דרך הלהבות, אושפזה בבית החולים ושוחררה במצב טוב.

 

ביתה של נוי קרקו עולה באש (צילום: אינסטגרם)
ביתה של נוי קרקו עולה באשצילום: אינסטגרם

בתום כיבוי הלהבות (צילום: אינסטגרם)
בתום כיבוי הלהבותצילום: אינסטגרם

בביתה השרוף. נוי קרקו (צילום: אינסטגרם)
בביתה השרוף. נוי קרקוצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018