ריחו"ל

אחרי הקניבליזם: ארמי האמר ממשיך להסתבך

השחקן צוטט כשהתגאה שלקח סמים בלתי ניתנים לזיהוי בבדיקה לפני שנפגש עם ילדיו, בזמן שאלמונית חיכתה לו קשורה בחדרו. במקביל, אקסית מספרת: "הוא רצה לעשות ממני ברביקיו"

מצרה אחת לאחרת. ארמי האמר (צילום: GettyImages)
מצרה אחת לאחרת. ארמי האמרצילום: GettyImages

 

בשבוע שעבר נחשפנו לצד האפל של השחקן ארמי האמר, לאחר שתכתובות מטרידות שלו עם נשים שכללו תיאורי קניבליזם צצו ברשת, לצד סרטונים בהם הוא נראה שותה אלכוהול וצורך סמים תוך כדי נהיגה. כעת נודע שהשחקן נכנס לתסבוכת חדשה לאחר שנחשף כי זייף בדיקת סמים לפני שפגש את ילדיו ותמונות של אישה קשורה מחכה לו על המיטה מציפות את האתרים.

 

האמר, כמו מפורסמים רבים, מתחזק חשבון אינסטגרם סודי הכולל רק את חבריו הטובים. לפי אתר ה"דיילי מייל", השחקן פרסם פוסטים מתרברבים בהם "השוויץ" באישה אלמונית שממתינה לו במיטתו, והתגאה בכך שלקח תרופה שאינה ניתנת לזיהוי בבדיקות סמים. צילומי מסך מראים כי האמר פרסם תמונה שלו עם חיוך מלחיץ ומבט זדוני, וכתב: "כשאתה מבין שהם לא בודקים DMT (דימתילטריפטאמין) בבדיקות סמים". בנוסף, הוא פרסם צו של בית המשפט המורה עליו לעבור בדיקת סמים בכל פעם לפני שהוא נפגש עם ילדיו.

 

"הכל שלילי, הגוף שלי הוא יחידת עיבוד רעלים. כדי להיות הוגן, אספר שהיה לי THC (טטראהידרוקנאבינול - מרכיב עיקרי בצמח הקנאביס) ובנזודיאזפינים (חומרים פסיכואקטיביים) בשתן, אבל למי אין? גירושים זה כל כך כיף! לא כמו סמים, אבל מה כן?".


ייתכן ותמונה זו תרדוף אותנו בסיוטים (צילום: אינסטגרם)
ייתכן ותמונה זו תרדוף אותנו בסיוטיםצילום: אינסטגרם

 

כאמור, האמר התבקש לעבור בדיקת סמים בכל פעם לפני שיפגוש את ילדיו ומכיוון שאשתו לשעבר, אליזבת' צ'יימברס, סירבה לחזור עם הילדים לארצות הברית, הוא נאלץ לנסוע לבקרם באיי קיימן. "אשתי לשעבר (מסיבה מאוד טובה) מסרבת לחזור לאמריקה עם ילדיי, אז אני צריך לחזור לקיימן... וזה מבאס. אלא שיש לזה כמה יתרונות", כתב השחקן ותיעד את האישה האלמונית שרוכנת על מיטתו, קשורה ברצועה.

 

 

זמן קצר לאחר הפרסומים המטרידים, חברתו לשעבר של האמר, קורטני ווצ'קוביץ, סיפרה ל"דיילי מייל" על הסטיות המוזרות של השחקן. "לארמי היה פטיש של עבדים-אדונים" סיפרה, והוסיפה כי אמר לה שהוא "רוצה לשבור ולאכול את הצלעות שלה". עוד הוסיפה וסיפרה כי השחקן הצליח "לתמרן" אותה ומהר מאוד שיתפה פעולה עם "הפטישים המעוותים שלו" והוסיפה כי לעיתים פנטז על קניבליזם. ווצ'קוביץ אומנם סירבה לפרט את מעשיו אך סיפרה כי נאלצה לעבור סדנה אינטנסיבית בת 30 יום כדי להתמודד עם הטראומה כתוצאה מיחסיה המעוותים עם האמר, זמן קצר לאחר שהשניים נפרדו בחודש אוקטובר האחרון. "ארמי תמיד אהב לשתות ולצרוך סמים", סיפר מקורב לשחקן לאתר, אך מיהר להבהיר ש"מעולם לא בצורה כזו".

 

נציגיו של השחקן סירבו להתייחס לסרטונים ולתמונות שפורסמו.


אלמונית מחכה לארמי שישוב (צילום: אינסטגרם)
אלמונית מחכה לארמי שישובצילום: אינסטגרם

 

בריאיון לפלייבוי ב-2013 דיבר האמר בפתיחות על האהבה לשלוט. "נהניתי להיות מאהב שולט. אהבתי לתפוס את הגרון ואת השיער. אבל אז אתה מתחתן והתיאבון המיני שלך משתנה. אתה לא יכול למשוך בשערות של אשתך". מאוחר יותר התחרט על חשיפת היתר שלו וצייץ: "לקח לעתיד, אל תשתו בזמן ריאיון".

בדיקת הסמים של ארמי האמר (צילום: אינסטגרם)
בדיקת הסמים של ארמי האמרצילום: אינסטגרם

 

בינתיים, צ'יימברס, אשתו לשעבר של הכוכב, נמצאת כעת ב"הלם מוחלט" מהפרסומים על אב ילידה, ו"נגעלת" מהטענות סביב הקניבליזם של השחקן. "לארמי היה צד שלם שהיא לא הייתה מודעת אליו. בין אם זה תמיד היה שם והוא החביא אותו, או שמשהו קרה לאחרונה ששינה אותו לחלוטין – היא לא יודעת", סיפר מקורב לשחקנית.

 

עוד הוסיף המקור כי האמר בגד בה לאורך נישואיהם בידיעתה, ושהיא גם הייתה מודעת לכך שניהל רומן עם השחקנית לילי ג'יימס, לצידה כיכב בסרט "רבקה" – מה שהיה הגורם המרכזי לפרידתם. בנוסף חשף כי צ'יימברס אף קיבלה לאורך השנים פניות מכמה מנשים איתן התכתב הכוכב לאורך השנים: "בתחילה היה לה קשה לקבל את דבריהן, אבל היא יודעת כעת שהן היו דוברות אמת".

 

נזכיר כי יחסים של האמר וצ'יימברס עלו על שרטון בסתיו 2019, זאת לאחר שהאחרונה נחשפה להודעות טקסט מפלרטטות ומכתבים אינטימיים ממישהי שחתמה בשם "אדליין". הזהות של אותה אדליין נשארה מסתורית אך בדיוק באותה עת, השחקן השתתף בצילומי הסרט "רבקה" לצידה של לילי ג'יימס, שגילמה את דמותה של גברת דה וינטר ששמה הפרטי מעולם לא אוזכר - אך מקורות יודעי דבר חשפו כי בתסריט ובטריילר היא מכונה אדליין. אותם מקורות סיפרו כי ג'יימס פלרטטה עם האמר ללא הרף, בידיעה שהוא גבר נשוי ואב לשני ילדים. "היא בכלל לא ניסתה לשמור על איפוק, היא נגעה בארמי בלי סוף והביטה בו במבטים מחוייכים וחולמניים כל הזמן".


עם אשתו אליזבת' צ'יימברס (צילום: GettyImages)
עם אשתו אליזבת' צ'יימברסצילום: GettyImages

 

לטובת מי שפספס, קבלו סקירה קצרה של הסיפור הכי מוזר בהוליווד בימים אלה: בשבוע שעבר פורסמו התכתבויות הכוללות תיאורים של קניבליזם ואלימות שניהל לכאורה הכוכב עם נשים בין השנים 2016 ל-2020. האתר House of Effie היה הראשון שפרסם את ההודעות, ומאחוריו עומדת ככל הנראה אחת הנשים איתן האמר התכתב. "נשים פנו אליי עם סיפוריהן ודיברנו במשך ימים ולילות, אחוזות אימה ועצב, מבלי לאכול או לישון. חלקנו סיימנו בחדר המיון. החלטנו יחד שעלינו לדבר ולחשוף את הדרך בה הוא התנהג אלינו. אסור לנו לאפשר לנשים נוספות לעבור את מה שאנחנו עברנו". סיפרה אחת הנשים איתן האמר התכתב, ככל הנראה.

 

אותה אישה הוסיפה כי אחת הנשים איתן התכתב האמר נאלצה לקבל טיפול נפשי מכיוון שההתכתבויות איתו גרמו לה לטראומה: "הוא ארב לה בזמן שהיא בדיוק יצאה מקשר. הוא גרם לה להרגיש מאוד לא בנח, הדברים שהוא רצה לעשות הפחידו אותה". בין הדברים שכתב האמר היו תיאורי אונס, שליטה וקניבליזם. "אני 100% קניבל. אני רוצה לאכול אותך", כתב לכאורה באחת ההודעות, ובאחת אחרת הוסיף כי היה רוצה לשתות את דמה. "לעזאזל, מפחיד להודות בכך. אף פעם לא הודיתי בכך לפני כן".

 

עד כה לא אושר כי אכן מדובר בהתכתבויות של השחקן, ולמעשה כמה ימים לאחר חשיפתן פורסם ציוץ שכותבו האלמוני התוודה כי הוא האחראי לתכתובות וכי הן שקריות, אך אותו ציוץ נמחק לאחר פרסומו.

 

זמן קצר לאחר הפרסומים האמר החליט לבטל את השתתפותו בסרט Shotgun Wedding, בו היה אמור לככב לצד ג'ניפר לופז. הוא הגיב על ההחלטה ועל הפרסומים במסר כועס: "אני לא מגיב על הטענות המגוחכות האלה, אבל לאור ההתקפה האכזרית והשקרית נגדי, אני לא יכול לעזוב את ילדיי בלב שקט עבור צילומים של ארבעה חודשים ברפובליקה הדומיניקנית". 

 

מחכים לראות לאן זה יתפתח  (צילום: GettyImages)
מחכים לראות לאן זה יתפתח צילום: GettyImages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018