רכילות+

יאללה סולחה: קורין גדעון ופרופ' יריב יוגב מיישרים את ההדורים

אחרי שהעלתה סטורי שגרם לסערה גדולה וגרר את תגובת בית החולים, קורין גדעון נפגשה עם פרופ' יוגב והוסיפה התנצלות אמיתית. "בתוך סערת הרגשות של אחרי הלידה, נכתבו על ידי דברים שלא היו צריכים להיכתב"

לפרק הסיום קיבלנו סולחה. קורין גדעון ופרופסור  יריב יוגב מיישרים את ההדורים (צילום: מירי גטניו)
לפרק הסיום קיבלנו סולחה. קורין גדעון ופרופסור יריב יוגב מיישרים את ההדוריםצילום: מירי גטניו

 

אחרי יממה עמוסה שכללה לידה מדוברת ובעקבותיה ריב סופר מדובר שחצה את גבולות הסטורי, אנחנו לגמרי מרגישים שצפינו במיני סדרה בנטפליקס בכיכובה של מגישת הטלוויזיה קורין גדעון, ואין כמו פיוס מתוקשר לפרק הסיום.

 

אחרי שלא היססה להביע את דעתה בחשבון האינסטגרם שלה, ללמעלה מ-200 אלף עוקביה לגבי רמת החדרים של היולדות בבית החולים איכילוב, ומנגד זכתה לפוסט חריף מצידו של פרופסור יריב יוגב, מנהל האגף, שלא ניסה להסתיר את כעסו כלפי המילים הקשות שכתבה מגישת הטלוויזיה ועלה בחשבון האינסטגרם הרשמי של בית החולים - כעת כאמור מגיע שלב הסולחה המתוקשרת.

 

רגע לפני שהיא עושה צ'ק אאוט מבית החולים, נפגשה גדעון עם יוגב והעלתה את הרגע לאינסטגרם כמובן. "אנחנו מאושרים ומתרגשים לצאת לדרך החדשה שלנו כמשפחה עם בת מהממת❤️ בתוך סערת הרגשות של אחרי הלידה, נכתבו על ידי דברים שלא היו צריכים להיכתב ואני מתנצלת אם מישהו נפגע מהם", כתבה קורין בתמונה שהעלתה בחשבון שלה לצד הרופא, והוסיפה: "תודה רבה לפרופ׳ יריב יוגב ולצוות המקצועי של בית החולים ליס ליולדות, ובמיוחד לד״ר זיו שפירא ולמיילדת טל גפני שהעניקו לי חווית לידה מדהימה!".

 

חשבון האינסטגרם של גדעון אגב, שנסגר אתמול לעוקבים בלבד, קיבל פוש משמעותי מאז שהסערה פרצה ומניין העוקבים שלה גדל בעשרת אלפים תוך יממה.

 

מתנת לידה: 10 אלף עוקבים חדשים ביום (צילום: מירי גטניו)
מתנת לידה: 10 אלף עוקבים חדשים ביוםצילום: מירי גטניו

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018