רכילות+

825 שקלים לקורס של אביבית בר זוהר. תשלמו?

כוכבת הריאליטי מציעה קורס דיגיטלי באורך שמונה שעות שילמד אתכם את כל מה שהיא יודעת על זוגיות, אושר, בטחון עצמי והדרך אל העושר. "הקורס הזה שווה לא 800 שקלים, הוא שווה מיליונים של שקלים למי שירכוש אותו", היא מבהירה

  

הדרך אל האושר והעושר. אביבית בר זוהר (צילום מסך מתוך האתר של אביבית)
הדרך אל האושר והעושר. אביבית בר זוהרצילום מסך מתוך האתר של אביבית

 

כבר עשור שאביבית בר זוהר נמצאת בחיינו, לאחר שכיכבה בתכנית הריאליטי "האח הגדול" והצליחה להשאר בתודעה הישראלית. בשנים האחרונות היא מנצלת את חשבון האינסטגרם שלה שמונה כמעט חצי מיליון עוקבים ואת כוחה ברשת החברתית כדי לייעץ, לספר ולשתף בחוויות מחייה - והפכה לסוג של גורו בתחום הזוגיות, האהבה וההעצמה עבור קהל המעריצים שלה.

 

בסטוריז היא מספרת על דייטים, על גברים שמתחילים איתה ועוד אנקדוטות, ובעיקר חולקת עם העוקבים את ה"עשה ואל תעשה" שלה. בנוסף לפעילותה ברשת, בר זוהר מעבירה הרצאות בהן היא מספרת את סיפור חייה וכיצד אפשר ללמוד ממנו. בחודשים האחרונים החליטה כוכבת הריאליטי לקחת את זה צעד אחד קדימה ולפתח קורס אינטרנטי שמכיל את כל הידע והניסיון שלה.

 

אמש (שבת), האתר החדש של אביבית עלה לאויר: "אין מישהי שיותר מתרגשת ממני היום להציג בפניכם את הקורס שאני יודעת באופן אישי שיעזור לכל אחד ואחד מכם", כתבה והוסיפה: "בחצי שנה האחרונה צילמתי את הקורס שיותאם לכל מי שיש לו קצת קושי בחיים, למי שרוצה להצליח, ולמי שרוצה לצאת מהקופסא שלו בשביל זה אני פה לעזור לכם לשנות את החיים שלכם לטובים יותר ופרקטיים יותר. הקורס שלי עכשיו באויר, פרטים בסטורי ובביו שלי שיהיה לכולכם צפייה מהנה אוהבת אותכם".

 

אביבית בר זוהר, מתוך כתבת השער של פיפלוס (צילום: מור צידון)
אביבית בר זוהר, מתוך כתבת השער של פיפלוסצילום: מור צידון

 

כמובן שהיינו חייבים לברר במה מדובר, אז קבלו את כל המידע:

 

הקורס, שעולה 825 שקלים, מחולק לשיעורים בנושאי: אושר, עושר, ביטחון עצמי וזוגיות - שמתפרשים על גבי שמונה שעות. האתר מציג את סיפור חייה של בר זוהר ואת האג'נדות שהיא מאמינה בהן: "אני התהלכתי כמו מפורסמת והתנהגתי כמו מפורסמת למרות שמי שבסביבתי ניסה להניא אותי מכך ובמילים שלא ישתמעו לשתי פנים פשוט אף אחד לא האמין בי. אבל כנגד כל הסיכויים נלחמתי ועבדתי קשה כדי להגיע למה שאני היום". בהמשך לדברים אלו הוסיפה בר זוהר: "נלחמתי כמו לביאה בהמון אנשים שניסו להוריד אותי, החובות שלי נהפכו לפלוס בבנק, המערכות יחסים שלי היו טובות יותר ואפילו ביטלתי חמש חתונות. כן, מה שאתם שומעים, קיבלתי חמש הצעות נישואים, בערך ארבע הצעות יותר מכל אחת. אז נכון אני כרגע לא בזוגיות וזה מבחירה לחלוטין עד שאמצא את מה שאני מחפשת, ולא אני לא מתפשרת!"

 

יש שיגידו שבר זוהר אינה יכולה לייעץ על זוגיות כמי שבעצמה לא נמצאת במערכת יחסים ובשנים האחרונות לא החזיקה מעמד בזוגיות ארוכת טווח, אך בריאיון שלה ל-Pplus מלפני שבועיים היא הסבירה את נקודת המוצא שלה: "יושבת מולך אישה שעברה כל כך הרבה סוגים של גברים, טובים יותר, טובים פחות, ומהמקום שלי היום אני יכולה לבוא ולהגיד לאישה מה נכון יותר מאישה שחוותה רק גבר אחד. אפילו שאני לא בזוגיות, יש לי את הכלים. רכשתי מיומנויות להבדיל בין גברים ויש לי את הזכות לבוא ולהגיד לבחורה שעכשיו נמצאת במערכת יחסים שהיא לא טובה לה".

 

אביבית בר זוהר (צילום מסך מתוך האתר של אביבית)
אביבית בר זוהרצילום מסך מתוך האתר של אביבית

אביבית בר זוהר (צילום מסך מתוך האתר של אביבית)
אביבית בר זוהרצילום מסך מתוך האתר של אביבית
 

 

אביבית, 825 שקלים לקורס זה לא קצת יקר?

"בדקתי את השוק, כל הקורסים הדיגיטליים עולים מעל ל-1000 שקלים. אני החלטתי שאני עושה את זה במחיר הזה, כדי שכל המעריצים שלי, האנשים שאוהבים אותי והאנשים שעוקבים אחרי ואוהבים את הדרך חיים שלי - יוכלו להרשות את זה לעצמם. אפילו נתתי אפשרות לחלוקה ל-12 תשלומים. אין קורס דיגיטלי ב-800 שקלים, אני הכי זולה ואני עוד דמות ציבורית! רוב האנשים שיש להם קורסים דיגיטליים הם לא מפורסמים ומוכרים את זה ב-1000 שקלים".

 

מה יוצא למי שרוכש את הקורס?

"שינוי בחיים, שינוי בפרספקטיבה, אני עברתי כל כך הרבה קשיים בחיים והכל עברתי על הבשר שלי והיום אני יכולה לבוא ולהגיד מה כן נכון ומה לא נכון. גם בזוגיות - אפילו שאני לא בזוגיות. גם מהו אושר, האמונה שלי בבורא עולם, הנבואה שמגשימה את עצמה, איך הגעתי למי שאני היום, איך להפוך משכיר לעצמאי, איך לעשות את הדרך הזו, איך להקנות לבן אדם ביטחון עצמי, איזה כלים להתמודד עם העולם, נתתי את כל הניסיון של החיים שלי. הקורס הזה שווה לא 800 שקלים, הוא שווה מיליונים של שקלים למי שירכוש אותו".

"הקורס הזה שווה לא 800 שקלים, הוא שווה מיליונים" (צילום: מור צידון)
"הקורס הזה שווה לא 800 שקלים, הוא שווה מיליונים"צילום: מור צידון

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018