פפראצי
צילום: splashnews

בלי עין הרע: ג'סטין ביבר והיילי בולדווין לא נפרדים לדקה

הזמר ואשתו נתפסו בעדשת הפפראצי בבוורלי הילס, כשיצאו לרכוש מוצרים מחנות הבריאות הקרובה לביתם. כהרגלם בקודש, הם לא עזבו את היד אחד של השנייה. חמודים!

 

 

נתחיל מווידוי: אנחנו עדיין מאוד מתקשים להתרגל לעובדה שג'סטין ביבר אכן עבר כברת דרך והשאיר את ימי הפורענות מאחוריו. ולכן, בכל פעם כשאנחנו נתקלים בפפראצי זוגי ומאופק שלו יחד עם אשתו, הדוגמנית היילי בולדווין, אנחנו עדיין קצת מופתעים.

 

השניים נתפסו בעדשת המצלמה מוקדם יותר השבוע בבוורלי הילס, כשקפצו לחנות הבריאות הקרובה לביתם כדי לרכוש כמה מוצרים. בזמן שבודלווין נשמעה להנחיות ועטתה מסכה, ביבר החליט שהוא מוותר על "התענוג". כנראה שבכל זאת נשאר בו קצת מה-Bad Boy שהוא היה.

 

דביקים! ג'סטין ביבר והיילי בולדווין (צילום: Backgrid)
דביקים! ג'סטין ביבר והיילי בולדוויןצילום: Backgrid

 

ואם כבר השינוי שעבר הזמר הקנדי, נציין כי בחודש ינואר האחרון ביבר פרסם בחשבון האינסטגרם שלו תמונה משנת 2014, אז נעצר על ידי משטרת פלורידה, וכתב: "היום לפני שבע שנים נעצרתי, לא השעה הטובה ביותר שלי. אני לא גאה במקום בו הייתי בחיי. הייתי אומלל, כואב, מבולבל, כועס. כועס על אלוהים. כל זה כדי להגיד שאלוהים העביר אותי דרך ארוכה ועכשיו אני מבין משהו - אלוהים היה קרוב אליי אז כמו שהוא קרוב אליי היום".

 

ביבר סיים עם מסר מעודד, ואמר: "העצה שלי אליכם היא לתת לעבר שלכם להיות תזכורת לכל הדרך שאלוהים העביר אותך. אל תאפשרו לבושה להרוס לכם את היום, תנו לסחלנות של אלוהים להשתלט ותראו את חייכם פורחים. אוהב אתכם בכל ליבי".

 

לטובת מי שלא בעניינים נזכיר כי בשנים האחרונות ביבר התקרב לאלוהים ואף דיבר על זה בריאיון למגזין "ווג" בשנת 2019, אז סיפר כי לא קיים יחסי מין עם בולדווין עד החתונה. "אלוהים לא מבקש מאיתנו לא לקיים יחסי מין בשבילו, כי הוא כביכול רוצה את זה. הוא פשוט מנסה להגן עלינו מפני כאב ואני חושב שסקס יכול לגרום להרבה מאוד כאב".

 

"אני רק נראה עייף זה לא באמת" (צילום: Backgrid)
"אני רק נראה עייף זה לא באמת"צילום: Backgrid

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018