רכילות+

דנה זרמון מבהירה: "היריון הוא לא הודעת יח"צ!"

פגשנו את האיט גירל על סט קמפיין להלבשה תחתונה, יומיים לאחר שהודיעה כי היא ובעלה מצפים לבייבי. "במקום שזה ייצא ביום צילום עצמו ויראו בטנונת, אמרתי לפני", היא אומרת ונוזפת בנו על החשד. צפו

 

 

בשבוע שעבר, האיט גירל דנה זרמון ובעלה גיא ביטון בישרו באינסטגרם שהם מצפים לילד ראשון יחד. אלא שלצד הברכות והאיחולים לזוג המאושר, לא יכולנו שלא לחשוד שטיימינג פרסום ההיריון קשור לצילומי קמפיין הלבשה תחתונה של זרמון - שנקבעו ליומיים לאחר מכן. מדובר בטריק יחצני מוכר וידוע - שעליו גם כתבנו כאן, אך על סט הצילומים, זרמון מבהירה חד משמעית שזה לא המצב הפעם. "הפרצוף שלך מעצבן אותי", היא אומרת בכעס מהול בהומור לכתב בר זגה, ואז נרגעת: "אני שוחרת שלום".

 

בואי נפתח את זה, ההודעה יצאה בסמיכות ליום צילום, זה לא חשוד?

"זה לא מעורר חשד, במקום שזה ייצא ביום צילום עצמו ויראו בטנונת ויגידו 'בואנה איך השמנת, מה קרה לך, למה הפטמות שלך חומות?', אז אמרתי לפני. אני יכולה להגיד לך חד משמעית שזה לא יח"צ. אני בחרתי לעשות את זה ללא הודעה מוקדמת ל'אינטימה'".

 

אז עכשיו אחרי שסילקנו את הפיל בחדר, אפשר להתרכז בעיקר: זרמון מדגמנת הלבשה תחתונה למותג "אינטימה", כשהיא כבר עם בטן קטנטנה של חודש רביעי, שממש לא מפריעה לה להרגיש סקסית בחזייה ובתחתונים. "זה מאוד כיף. זה מרגש להצטלם להלבשה תחתונה כשאת בהריון וזה גם ממש לא מובן מאליו מהצד של החברה שמסכימה ורוצה", היא אומרת.

 

בחודש הרביעי להריונה. דנה זרמון (צילום: דודי חסון)
בחודש הרביעי להריונה. דנה זרמוןצילום: דודי חסון

 

איך את מרגישה?

"בוא נגיד שזה לא פרחים שושנים. הגוף משתנה, מרגישים ובחילות וצרבות ועייפות וחצ'קונים אבל נחמד".

 

כמה זמן חיכית לרגע הזה?

"גיא ואני התבגרנו ביחד לתוך הרעיון, אנחנו נשואים כמעט ארבע שנים. תמיד ידענו שאנחנו רוצים משפחה, פשוט היינו צריכים להתבשל".

 

את חוששת מהשינויים בגזרה?

"לא, ממש לא, להפך. אני כבר רוצה שתצא לי הבטן, אני כבר רוצה לראות את עצמי במצב הזה. אני חושבת שזה מאוד מסקרן וזה חלק מהנשיות".

אפשר לשחרר את הכעסים (צילום: דודי חסון)
אפשר לשחרר את הכעסיםצילום: דודי חסון

היריון ראשון זה הכי מרגש  (צילום: דודי חסון)
היריון ראשון זה הכי מרגש צילום: דודי חסון

מי שמביט בי מאחור (צילום: דודי חסון)
מי שמביט בי מאחורצילום: דודי חסון

 

צילום: דודי חסון

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018