רכילות+

סוף סוף אמא: טל טלמון ילדה בן

השחקנית וארוסה, כדורגלן העבר לירן שטראובר, הרחיבו את התא המשפחתי והביאו לעולם בן ראשון יחד. "אמא, אני אמא! בזכותך, אהבת חיי", כתבה טלמון

מזל טוב! לירן שטראובר, טל טלמון ובנם
מזל טוב! לירן שטראובר, טל טלמון ובנם
 

 

בשורות משמחות לבוקר: השחקנית טל טלמון (38) ובן זוגה, כדורגלן העבר לירן שטראובר, הרחיבו את התא המשפחתי והביאו לעולם בן ראשון יחד. "אמאאאא, אני אמא!!!", כתבה הבוקר (ד') טלמון בחשבון האינסטגרם שלה לצד תמונה עם הבייבי הקטן, והוסיפה: "בזכותך, אהבת חיי", ותייגה את שטראובר כמובן. זהו בנה הבכור של טלמון והרביעי של הכדורגלן במיל'.

 

"אהובה שלי, זה היה אולי ההיריון הארוך בהיסטוריה, כולל ההזרקות חודשיים לפני. עברת כל מכשול אפשרי במהלך ההיריון הזה והיו לא מעט בדרך שצלחת בגבורה ונחישות כדי לקבל אל ידייך את האוצר הקטן הזה! כולל אתמול בבית החולים. כל מה שנותר לי הוא להצדיע לך על הכל ורק להגיד לך שני דברים, את מלכה ואני גאה בך!", כתב שטראובר לצד אותה התמונה בחשבון האינסטגרם שלו, ולא שכח להודות לצוות של "ליס איכילוב", שם ילדה טלמון.

 

בהצלחה עם הלילות הלבנים (צילום: אינסטגרם)
בהצלחה עם הלילות הלבניםצילום: אינסטגרם

 

הבשורה המשמחת מגיעה בדיוק שנה לאחר שהשניים הכריזו על אירוסיהם בשידור חי במהלך תוכנית הבוקר "פותחים שישי" ברשת. "התארסנו אבל אנחנו לא מתכוונים להתחתן, זו פשוט הצהרת כוונות. לא מעוניינים לעבור ברבנות", אמר לנו שטראובר בתגובה לאירוסים.

 

 

נזכיר כי בחודש ספטמבר האחרון בישרו השניים קבל עם ואינסטגרם כי הם מצפים לילד ראשון יחד, אחרי תקופה ארוכה שבמהלכה ניסתה השחקנית להיכנס להיריון - ללא הצלחה. כמה חודשים לפני הבשורה המשמחת פרסמה טלמון סרטון וידאו, שבו היא מדברת בקול חנוק על הקושי להיכנס להיריון ועל הכישלונות שעברו בדרך. "אני לא בהיריון, אני מתקשה להיכנס להריון. לירן ואני בתהליכי פוריות, אז אני נפוחה מהורמונים ורגישה בגלל הורמונים. נכון שהבטחתי שאדבר על דברים שקשורים בעיקר לקורונה, אבל זה גם קשור לקורונה כי כרגע הקפיאו את כל תהליכי הפוריות בבתי החולים".

 

חמודים! (אינסטגרם)
חמודים!אינסטגרם

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018