רכילות+

בוקר בבקו"ם: טיילור מלכוב מתגייסת

הכוכבת הצעירה מתחילה שלב חדש בחייה: לא רק אלילת נוער אלא גם חיילת בצה"ל. מלכוב הגיעה לבסיס תל השומר בליווי משפחתה ובן זוגה, הזמר לירן דנינו. "מקווה שנעבור את זה הכי קליל שאפשר"

 

 

 

החל מהבוקר (א׳), טיילור מלכוב היא כבר לא רק כוכבת נוער מצליחה אלא גם חיילת בצה"ל.  מלכוב הגיעה בשעות הבוקר המוקדמות לבסיס תל השומר כשהיא מלווה בבני משפחתה ובבן זוגה, הזמר לירן דנינו. את הבגדים האזרחיים היא תחליף למדי זית ותצטרף באופן רשמי לחברותיה המפורסמות שעשו זאת לפניה: אנה זק, נועה קירל, קים אור אזולאי, רומי פרנקל ונוספות. את שירותה הצבאי מלכוב צפויה להעביר בבסיס תל השומר כמש"קית גיוסים.

 

"אני לא מתבאסת להתגייס בוולנטיינ'ס, כיף לי שיש לי ספוט זוגי", מלכוב אומרת ומבהירה: "דאגנו לחגוג אתמול בערב. אנחנו חוגגים כל הזמן". דנינו מצידו, מוסיף שהוא קנה לה מתנה, אבל לא הספיק להביא את זה להיום. "זה בהכנה!", הוא מכריז.

 

מתרגשת אבל מוכנה. טיילור מלכוב מתגייסת (צילום: יאיר שגיא)
מתרגשת אבל מוכנה. טיילור מלכוב מתגייסתצילום: יאיר שגיא

לירן דנינו בא לתמוך מוראלית וגם פיזית (צילום: יאיר שגיא)
לירן דנינו בא לתמוך מוראלית וגם פיזיתצילום: יאיר שגיא

"אני הולכת להיות משקית גיוסים כאן בתל השומר, הולכת כרגע לטירונות שאני לחוצה ומתרגשת ממנה באותה המידה. אמרתי כמה תפקידים בעבר שפשוט רציתי והתלבטתי בין ביניהם, ובסוף קיבלתי משקית גיוסים ומאוד מרוצה".

 

ממה את הכי חוששת?

"מהגעגועים בעיקר. לפעמים אתה רוצה את הלבד שלך ואתה נמצא עם מלא מלא אנשים ביחד למרות שזה גם הכי כיף להיות עם 10-12 בנות בחדר, זה הרבה צחוקים וחוויות ונקווה שנעבור את זה הכי קליל שאפשר".


חמודים, אין מה לומר. מלכוב ודנינו (צילום: יאיר שגיא)
חמודים, אין מה לומר. מלכוב ודנינוצילום: יאיר שגיא

 

בשבוע שעבר פגשנו את מלכוב לראיון, בו סיפרה לנו: "באיזשהו מקום אנשים חושבים שאני עדיין ילדה, ועדיין צריכה 'לעבור דברים'. חד משמעית אני צריכה לעבור דברים, אבל פתאום לראות מישהי על מדים זה שונה".

 

על הקולגות שהתגייסו אמרה: "הרבה התגייסו, אם לא כולן. אני מרגישה שאני האחרונה בחבורה. ברגע שכולן התגייסו ודיברו על הטבות ועל חדר לבד ומקלחת לבד, זה כבר לא ככה, אין חדר לבד, אנחנו כמו כולם, עושים טירונות כמו כולם ובטח גם יצעקו עלינו כמו כולם".

 

בוקר מרגש. טיילור מלכוב (צילום: יאיר שגיא)
בוקר מרגש. טיילור מלכובצילום: יאיר שגיא

יש תחרות על התואר "החיילת הכי יפה בצה"ל" (צילום: יאיר שגיא)
יש תחרות על התואר "החיילת הכי יפה בצה"ל"צילום: יאיר שגיא

הגיע ללוות אותה. לירן דנינו (צילום: יאיר שגיא)
הגיע ללוות אותה. לירן דנינוצילום: יאיר שגיא

טיילור מלכוב (צילום: יאיר שגיא)
טיילור מלכובצילום: יאיר שגיא

עולה על מדי זית (צילום: יאיר שגיא)
עולה על מדי זיתצילום: יאיר שגיא

 

צילום: יאיר שגיא

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018