ריחו"ל

מזיעים ביחד: איוונקה טראמפ וג'ארד קושנר עושים ג'וגינג

איוונקה טראמפ וג'ארד קושנר כבר לא עובדים בבית הלבן ואת הזמן הפנוי שיש להם, הם מעבירים בספורט זוגי. השניים נצפו רצים לאורך הטיילת במיאמי, לשם עברו עם ילדיהם לאחר שעזבו את וושינגטון

יש להם קצת זמן פנוי עכשיו. איוונקה טראמפ וג'ארד קושנר (צילום: Backgrid)
יש להם קצת זמן פנוי עכשיו. איוונקה טראמפ וג'ארד קושנרצילום: Backgrid

 

עד לאחרונה, איוונקה טראמפ ובעלה ג'ארד קושנר היו שניים מהאנשים החזקים ביותר בארצות הברית, שכן הם לא רק בתו וחתנו של נשיא ארצות הברית לשעבר דונלד טראמפ, אלא החזיקו במשרות בכירות בבית הלבן. לאחר שטראמפ הפסיד בבחירות לג'ו ביידן, לשניים נוצר הרבה זמן פנוי ביומן, וכמו שאפשר לראות, לפחות את חלקו הם מעבירים בעשיית ספורט זוגי.

 

מצלמות הפפראצי תפסו אתמול (שבת) את בני הזוג רצים ומזיעים בטיילת החוף במיאמי. איוונקה נראתה מתאמצת, ג'ארד שמר על חיוך וכלבתם החמודה ווינטר נראתה כאילו היא בעיקר רוצה שיניחו לה.


"גברת, לא ננוח קצת? חם לי עם כל הפרווה הזאת" (צילום: Backgrid)
"גברת, לא ננוח קצת? חם לי עם כל הפרווה הזאת"צילום: Backgrid

 

בני הזוג ושלושת ילדיהם עברו למיאמי לפני כמספר שבועות, לאחר שעזבו את וושינגטון, ובימים אלו הם שוכרים דירה בבניין יוקרתי באזור החוף של העיר. סכום השכירות שהשניים משלמים לא ידוע, אך התשלום הממוצע בבניין הוא 47 אלף דולר לחודש. מדובר רק במגורים זמניים עבור המשפחה, שממתינה להשלמת בניית האחוזה שלה שנבנית באי אינדיאן קריק במיאמי, עבור 32 מיליון דולר.

זוג שרץ ביחד, נשאר ביחד! (צילום: Backgrid)
זוג שרץ ביחד, נשאר ביחד!צילום: Backgrid

 

כמובן שאין צורך לדאוג לבני הזוג, הם אולי מצאו את עצמם מחוסרי עבודה אבל לא מחוסרי מזומנים: לאחרונה נודע כי בשנה החולפת הם הרוויחו 120 מיליון דולר, וכי לפי ההערכות, במהלך תקופת עבודתם בבית הלבן הסכום הכולל שקיבלו עמד על 640 מיליון דולר. לשם השוואה, המשכורת הממוצעת של היועצים הפחות מיוחסים של טראמפ הייתה 183 אלף דולר לשנה.

 

אביו של קושנר, עורך הדין צ'ארלס קושנר, טען ב-2019 שבנו ויתר על משכורת נכבדת כדי לעבוד לצידו של טראמפ בבית הלבן: "הקרבה כלכלית משמעותית", הגדיר זאת.


מובטלים, אבל עשירים (צילום: GettyImages)
מובטלים, אבל עשיריםצילום: GettyImages

איוונקה טראמפ וג'ארד קושנר (צילום: Gettyimages)
איוונקה טראמפ וג'ארד קושנרצילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018