ריחו"ל

בניגוד לשמועות: הזמרת אדל לא תשלם מזונות לבעלה

למרות הדיווחים על כך שאדל עומדת לשלם דמי מזונות גבוהים במיוחד לבעלה לשעבר, מסמכים שדלפו מהסכם הגירושים שלהם מגלים כי שני הצדדים ויתרו על תמיכה כספית מהאחר. בנוסף, הם יחלקו במשמורת על בנם המשותף. גירושים עם סוף טוב (יחסית)

הכסף שלה נשאר אצלה. אדל (צילום: Gettyimages)
הכסף שלה נשאר אצלה. אדלצילום: Gettyimages

 

הזמרת אדל (32) ואיש העסקים סיימון קונקי (46) גרושים כעת באופן רשמי. בית המשפט אישר את ההסכם עליו חתמו השניים, ובכך תם הליך הגירושים של בני הזוג שנמשך קרוב לשנתיים.

 

לפי המסמכים שפרסמו אתמול (ד') אתרי הבידור השונים בחו"ל, נראה כי ההסכם מאוד שוויוני וכי אף אחד מהצדדים לא ביקש להשיג נתח מנכסיו של האחר – בני הזוג יחלקו במשמורת על בנם, אנג'לו בן ה-8, ואף אחד מהם לא ייאלץ לשלם מזונות: "שני הצדדים מוותרים על זכותם לדרוש תמיכה כספית מהצד השני", נכתב בו.

 

יחד עם זאת, סעיף נוסף מציין כי התנאים הקשורים לתשלומי מזונות עבור בנם מפורטים במסמך אחר, אשר לא נחשף. עוד נאמר בהסכם שבמידה ויתעוררו ביניהם מחלוקות, בני הזוג ינסו לפתור אותן ללא התערבות משפטית. במהלך הדיונים על ההסכם, השניים נעזרו במגשרים ובעזרתם גם הסדירו את עניין חלוקת הרכוש המשותף ואת תשלומי ההוצאות המשותפות שלהם.

 

הסכם גירושים שיוויוני. אדל וסיימון קונקי (splashnews)
הסכם גירושים שיוויוני. אדל וסיימון קונקיsplashnews

 

המידע הזה מפתיע בהתחשב בהשערות ובשמועות שסיפרו כי אדל, אשר הונה מוערך בסכום של 190 מיליון דולר (הכוללים רווחים של 82 אלף דולר שהיא מקבלת מדי יום רק מתמלוגים), תיאלץ לשלם סכום כסף רב לקונקי במסגרת ההסכם. יש לציין שגם לקונקי יש סכום כסף גדול משלו, גם אם לא מתקרב לזה של אשתו לשעבר: הונו מוערך בשווי של 2.7 מיליון דולר. השניים אגב, לא חתמו על הסכם ממון לפני שהתחתנו – כך שהעובדה שהגיעו להחלטה משותפת לוותר על דמי המזונות מרשימה במיוחד.

 

למרות שנראה שהשניים הגיעו להסכם השוויוני ביותר שיכלו להגיע אליו, הדרך לשם לא הייתה פשוטה. מקורב לזוג מספר: "הם הבהירו מראש שהם לא מעוניינים לשסות את עורכי הדין שלהם זה בזו, אבל התהליך לא היה קל. העדיפות העליונה של שניהם הייתה להסכים על מה שיהיה הטוב ביותר עבור בנם. לכן החלטתם הראשונה היתה לחלוק במשמורת עליו". לאחר שסיכמו את העניין הזה, השניים עברו לנושאים הכלכליים: "הדיונים שהגיעו לאחר מכן עסקו בחלוקת רכושם המשותף באופן שווה. למרבה המזל, הם הצליחו להגיע להסכמה מבלי שיזדקקו למשפט פומבי גדול שבו ילכלכו זו על זה, מה שמאפשר להם להישאר ביחסים טובים גם בהמשך".


ידידים לנצח!
ידידים לנצח!

 

בני הזוג הודיעו על פרידתם באפריל 2019, לאחר 3 שנות נישואים ו-8 שנות זוגיות: "הם הפכו ליותר ידידים מאשר בני זוג. כבר אין ביניהם אהבה רומנטית", סיפר אז אחד ממקורביהם.

 

הכוכבת הייתה זו שהגישה את מסמכי הגירושים כחמישה חודשים לאחר הפרידה. באפריל 2020 היא ביקשה מבית המשפט לשמור בחיסיון את פרטי הליך הגירושים, ונענתה בחיוב.

 

כמובן שהפרידה לא הייתה הנושא היחיד שבזכותו אדל הייתה בכותרות בשנים האחרונות. הליך הירידה במשקל שלה, במהלכו השילה יותר מ-45 ק"ג, סיפק עניין רב למעריצים ולכלי התקשורת. הכוכבת התייחסה לכך כשהנחתה את התוכנית "סאטרדיי נייט לייב" בחודש אוקטובר האחרון, אז התבדחה: "אני יודעת שאני נראית שונה מאוד מהפעם האחרונה שבה ראיתם אותי, אבל בגלל כל הנחיות הקורונה ותקנות הטיסה, נאלצתי לנסוע עם ציוד קל ולהביא רק חצי מעצמי. זה החצי שבחרתי".

 

 

חצי מעצמה. אדל ב"סאטרדיי נייט לייב" (צילום מסך)
חצי מעצמה. אדל ב"סאטרדיי נייט לייב"צילום מסך

אדל (צילום: אינסטגרם)
אדלצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018