ריחו"ל

ליאונרדו מוכן לשלב הבא? השחקן מבלה בחוף הים

ליאונרדו דיקפריו ובת זוגו, הדוגמנית קמילה מורונה, נתפסו על ידי מצלמות הפפראצי בבילוי בחוף הים במאליבו. אל השניים הצטרפו השחקן אמיל הירש ובנו בן ה-7, מה שעורר בנו את השאלה: האם לדיקפריו לא מדגדג כבר להיות אבא בעצמו?

"לכו, אני אשב כאן בינתיים". ליאונרדו דיקפריו  (צילום: Backgrid)
"לכו, אני אשב כאן בינתיים". ליאונרדו דיקפריו צילום: Backgrid

 

ליאונרדו דיקפריו הוא סוג של רווק הוליוודי נצחי – אמנם תמיד יש לו בנות זוג (ד"ש לחביבה עלינו, בר רפאלי) אבל הוא מעולם לא התמסד וגם לא עושה רושם שהוא בדרך לשם, אולי כי רוב החברות שלו צעירות ממנו בפער גילים משמעותי. קחו לדוגמה את הנוכחית שלו, הדוגמנית קמילה מורונה , אשר גילה מחצית מגילו: הוא בן 46, היא רק בת 23.

 

יחד עם זאת, חבריו של דיקפריו – או לפחות חלקם, הם כבר הורים ובעלי משפחות, כך שדיקפריו יכול להבין היטב מה הוא מפסיד, או לחילופין מה הוא מרוויח בכך שעדיין לא עשה את הצעד הגדול לעבר חיי משפחה. השבוע בילה הכוכב בחוף הים של מאליבו יחד עם מורונה, חברו הטוב השחקן אמיל הירש ובנו בן ה-7 של הירש, ואלור.


בעוד הירש ובנו נהנו מזמן איכות משותף שכלל חפירת בורות ובניית טירות בחול, דיקפריו ויתר על התענוג והעדיף להישאר רוב הזמן על המחצלת, מתחת לשמשייה. כשהשניים הצטרפו שוב לחבורה, ואלור נראה משעשע את השאר בסיפור שהשאיר את האחרים, ודיקפריו ביניהם, קשובים ביותר – ולפי איך שזה נראה מהתמונות, שם גם היה שיא התקשורת בין הילד ובין הכוכב.

 

ומה צופן העתיד לדיקפריו ומורונה? השניים יוצאים כבר תקופה ממושכת – החל משנת 2017, ולפני מספר חודשים סיפר מקורב לאתר Entertainment Tonight שליאו בהחלט רואה במורונה את "האחת" שלו: "הם מאוהבים. קמילה היא אשת חלומותיו". ילדים משותפים עדיין אין להם, אבל כנראה שאת כישורי ההורות שלהם הם מתרגלים בינתיים על הכלב שמורונה אימצה לפני כשנה, בתחילת תקופת הסגר.  


סיפור מרתק. דיקפריו, קמילה מורונה, אמיל הירש ובנו ואלור (צילום: Backgrid)
סיפור מרתק. דיקפריו, קמילה מורונה, אמיל הירש ובנו ואלורצילום: Backgrid

עוד קצת ונגיע לצד השני של כדור הארץ (צילום: Backgrid)
עוד קצת ונגיע לצד השני של כדור הארץצילום: Backgrid

"רוצה ענבים?" (צילום: Backgrid)
"רוצה ענבים?"צילום: Backgrid

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018