רכילות+

אורי גלר: "אני יכול להגיע אל הנסיך הארי"

אמן החושים הישראלי התראיין לאופן ynet והבהיר כי הוא נחוש בדעתו לדבר עם הדוכס מסאסקס ולפתור את הסכסוך במשפחת המלוכה הבריטית. צפו

 

 

בתחילת השבוע, אורי גלר הופיע על שער מגזין "דיילי סטאר" הבריטי וטען כי הוא יכול לתקן את הקרע בין הנסיך הארי, אשתו מייגן מרקל והמלכה אליזבת. היום (ג'), הוא מבהיר לאולפן ynet כי יש לו קו ישיר לדוכס מסאסקס: "אני יכול להגיע אליו ואני מאוד מאמין שזה יקרה".

 

איך תעשה את זה? תנצל את זה שאתה אורי גלר ותדבר אל ליבו, או להפעיל את זה בכוח המחשבה?

"בשתי הדרכים האלו. גם בכוח המחשבה וגם לדבר אל ליבו".

 

גלר, שאף טוען כי בזכותו הספינה "אבר גיבן" שנתקעה בתעלת סואץ השתחררה, יודע שהוא אפוף בחילוקי דעות ויש גם אנשים שסקפטיים מאוד לגבי היכולות שלו, אך לא אכפת לו. "העיקר שידברו עליי", כפי שהוא אומר. ומה לגבי משפחת המלוכה? "גרתי באנגליה 38 שנה, מכיר את המלוכה, עיקמתי כפית לנסיך פיליפ, בעלה של המלכה. זו הייתה כפית של הקונקורד, המטוס, הוא כל כך התלהב מזה ואמר לי שהכפית העקומה של גלר תהיה בכיס שלו כל הזמן. קרה הויכוח הענק הזה בין הארי והמלכה והנסיך צ'ארלס, אני מאמין שנוכל לפתור את הבעיה הזו. ברור שהעיתון שוב שם אותי על השער, אני עומד לדבר עם הארי שבוע הבא ולשכנע אותו לחזור לבקינגהאם פאלאס לחבק ולנשק את סבתא שלו". צפו בווידאו המלא בראש הכתבה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018