רכילות+

מיליון לייקים: דנה זרמון ילדה בן בכור

אושיית האינסטגרם ובעלה גיא ביטון הרחיבו את התא המשפחתי והביאו לעולם את בנם הבכור. "תמיד ידענו שאנחנו רוצים משפחה", אמרה זרמון זמן קצר לאחר חשיפת ההיריון. מזל טוב!

דנה זרמון, גיא ביטון והתוספת החדשה למשפחה (אינסטגרם)
דנה זרמון, גיא ביטון והתוספת החדשה למשפחהאינסטגרם

 

החסידה הגיעה: ה"איט גירל" דנה זרמון ובעלה גיא ביטון הפכו היום (ג') להורים! אחרי תשעה חודשים של ציפייה זה סוף סוף קרה, זרמון ילדה את בנם הבכור בבית החולים איכילוב והגשימה את חלומם של השניים להפוך להורים.

 

את הבשורה המשמחת על ההיריון חשפה זרמון ברשתות החברתיות בחודש פברואר האחרון, כשפרסמה יחד עם ביטון סרטון תחת הכיתוב Now you know. "בוא נגיד שזה לא פרחים ושושנים", אמרה כוכבת הרשת זמן קצר לאחר חשיפת ההיריון, והוסיפה: "הגוף משתנה, מרגישים בחילות, צרבות, עייפות וחצ'קונים אבל נחמד. גיא ואני התבגרנו ביחד לתוך הרעיון. תמיד ידענו שאנחנו רוצים משפחה, פשוט היינו צריכים להתבשל".

היריון פוטוגני (צילום: אינסטגרם)
היריון פוטוגניצילום: אינסטגרם

 

ואם כבר בן בכור, אי אפשר שלא לתת סקירה קצרה בתחום הזוגי: זרמון וביטון החלו לצאת אי שם בשנת 2012. במאי 2016, אחרי שלוש שנים וחצי של זוגיות, ביטון כרע ברך, שלף טבעת והציע ל"איט גירל" נישואים. התשובה כמובן הייתה חיובית והשניים נישאו שנה לאחר מכן, בחתונה מפוארת עמוסת סלבס ושיק.

סוף סוף אמא (צילום: אינסטגרם)
סוף סוף אמאצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018