ריחו"ל

בחזרה ללוס אנג'לס: קוונטין טרנטינו חותם על כפות רגליים

הבמאי המוערך שהיה חלק מהנוף הישראלי בשנה האחרונה, חזר ללוס אנג'לס ונתפס בעדשת הפפראצי כשהוא חותם את שמו על כף רגלה של אלמונית. לפי החיוך, אפשר להסיק שהאבהות הטרייה לא פגעה לו בפטיש לכפות רגליים

מתי אתה חוזר לארץ? קוונטין טרנטינו (צילום: Backgrid)
מתי אתה חוזר לארץ? קוונטין טרנטינוצילום: Backgrid

 

אחרי שהתרגלנו לפגוש אותו בתור לקיוסק ברחובות תל אביב, בבר השכונתי בעיר או אפילו בפסטיגל, הבמאי ההוליוודי קוונטין טרנטינו (58), שהוא גם בעלה של הכוכבת הישראלית דניאלה פיק, חוזר למקורות. וכשאנחנו אומרים מקורות אנחנו לאו דווקא מדברים על רחובות לוס אנג'לס, שם הוא נתפס בעדשת הפפראצי, אלא לפטיש המוכר שלו - כפות רגליים.

 

מצלמת הפפראצי ההוליוודית נתקלה בבמאי המוערך מחוץ לאולפני התוכנית של ג'ימי קימל בלוס אנג'לס, כשהוא מוקף אנשים וחותם את שמו על כף רגלה של אלמונית שביקשה חתימה. לזכותו של טרנטינו ייאמר שהוא נראה די מבסוט מהבקשה ומיד נענה בחיוב.

 

"שמעתי נכון? לחתום לך על כף הרגל?" (צילום: Backgrid)
"שמעתי נכון? לחתום לך על כף הרגל?"צילום: Backgrid

עוד רגע מוזר מבית היוצר של טרנטינו (צילום: Backgrid)
עוד רגע מוזר מבית היוצר של טרנטינוצילום: Backgrid

 

לפני שתמהרו לקפוץ למסקנות מוטעות ולהיעלב בשמו של טרנטינו, שהפך להיות חלק מהעם הישראלי במהלך השנה וחצי האחרונות, אנחנו רק רוצים להזכיר כי לבמאי הגדול יש פטיש מוכר ומעט מקריפ לכפות רגליים. למעשה, טרנטינו מעולם לא ניסה להסתיר את תשוקתו לכפות רגליים והוא נחשב ל"פוט-פטישר" מוצהר.

 

ועוד עובדת בונוס: חיבתו הידועה לכפות רגליים באה לידי ביטוי ברוב הסרטים שלו, כשכמעט בכולם ישנה לפחו סצנה אחת של פוקוס על כפות הרגליים של הכוכבת הראשית. אחת הכוכבות שכפות הרגליים שלה קיבלו הכי הרבה זמן מסך בסרטיו היא אומה תורמן, כוכבת "ספרות זולה" ו"להרוג את ביל". אגב, מי שצפה ב"ספרות זולה" (ומי שלא, מירי רגב - דחוף!), בטח זוכר את הדיאלוג בין ג'ון טרבולטה לסמואל ל. גקסון העוסק במשמעות של עיסוי בכפות הרגליים והתהייה האם יש לזה משמעות מינית.

 

עדכן אותנו אם תצטרך טרמפ מהשדה (צילום: Gettyimages)
עדכן אותנו אם תצטרך טרמפ מהשדהצילום: Gettyimages

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018