ריחו"ל

האקס העבריין של אן האת'ווי: "לא מאשים אותה שהיא זרקה אותי"

בן זוגה לשעבר של השחקנית, איש העסקים רפאלו פולירי, הואשם במעילה והלבנת כספים ובילה שנים בכלא. כעת, 13 שנים לאחר הפרידה הוא מגלה איך הרגיש כשזרקה אותו בלי להניד עפעף. "אני חושב שהיא קיבלה החלטה עסקית"

היו ימים. אן האת'וויי ורפאלו פולירי (צילום: Gettyimage)
היו ימים. אן האת'וויי ורפאלו פוליריצילום: Gettyimage

 

"הוא נראה כל כך טוב, ממש כמו אל", אמרה השחקנית אן האת'וויי אי שם בשנת 2008 כשתראיינה למגזין "ואניטי פייר" ונשאלה על היחסים עם בן זוגה דאז, איש העסקים רפאלו פולירי. השניים ניהלו מערכת יחסים צמודה במשך ארבע שנים, בין 2004 ל-2008, או אז נעצר פולירי בחשד למעילה והלבנת כספים והאת'וויי "זרקה" אותו בלי להניד עפעף.

 

אתמול (א'), 13 שנה אחרי הפרידה המדוברת, פולירי החליט לנקות את השחקנית מכל אשמה. "אני לא מאשים את אן שזרקה אותי בלילה אחד", סיפר איש העסקים בריאיון בלעדי ל"דיילי מייל". "הייתי בן 25 כשהכרנו. היו לנו המון תקופות מאושרות ושמחות יחד. לא היו לי גבולות. אני זוכר ערב אחד שבו אן צילמה במדינה אחרת, הייתי בדירה שלנו, בקומה ה-47 של ה-Olympic Tower, הסתכלתי מהחלון והרגשתי שאני יכול לעשות כל מה שרק רציתי".

 

פולירי נזכר ביום ששינה הכל, 24 ביוני 2008, אז נעצר בחשד למעילה והלבנת כספים. "באותו לילה אן התקשרה אליי מלוס אנג'לס. דיברנו בטלפון עשר דקות. אם אני זוכר נכון המילים האחרונות שלה היו 'אני אוהבת אותך'. סיימנו לשוחח בשתיים בלילה ובשעה שש בבוקר נעצרתי. מאז אותו בוקר אן ואני לא דיברנו שוב".

 

לא החליפו מילה מאז 2008 (צילום: Gettyimage)
לא החליפו מילה מאז 2008צילום: Gettyimage

 

בריאיון התעקש פולירי שאין לו שום טענות כלפי האת'וויי, אך אי אפשר להתעלם מהעובדה שעברו 13 שנה מאז דיבר לאחרונה עם האישה שאהב, גם לא בתקופה שריצה את עונשו בכלא. "אני חושב שהיא קיבלה החלטה עסקית. היא החליטה שהיא רוצה להציל את הקריירה שלה וזה מה שהכי חשוב לה. אני לא ממורמר על זה. את יכולה להסתכל לי בעיניים", אמר ופנה למראיינת רבקה הארדי, והוסיף: "אין בי כעס אבל כן נפגעתי".

 

פולירי הודה ב-14 אישומים בבית המשפט בניו יורק, בהם הלבנת הון, במסגרת עסקה שנחתמה עם התובעים, ולטענתו לא הייתה לו ברירה אחרת. במידה והתיק היה מגיע למשפט הוא היה עלול להיכלא לתקופה של 160 שנה - בפועל הוא נכלא למשך ארבע שנים וחצי. כשהשתחרר גורש לאיטליה ונאסר עליו לחזור לארצות הברית. "יום אחד הייתי ב-Olympic Tower ולמחרת הייתי מבודד בתא מאסר בניו יורק".

 

עבור מי שלא מכיר את הסיפור, נעדכן שפולירי, שהיה אז יו"ר ומנכ"ל פולירי גרופ, נהג לספר למשקיעים כי באפשרותו לרכוש נכסים של הכנסייה הקתולית במחירים נמוכים בזכות הקשר שיש לו לוותיקן. באחת התלונות שהוגשו נגדו נטען כי איש העסקים סיפר כי הוותיקן מינה אותו באופן רשמי לנהל את כספיו. התביעה טענה כי לפולירי אין כל קשר לכנסייה ובמקום לבצע את ההשקעות המדוברות בכספי המשקיעים פולירי מימן לעצמו סגנון חיים זוהר ומנקר עיניים.

 

בריאיון עצמו הוסיף ואמר: "אפשר לומר שטסתי קרוב מדי לשמש. כשאתה צעיר אתה מנסה לעשות דברים במהירות. הייתי בשנות העשרים המוקדמות לחיי. הייתי שטחי, עשיתי טעויות. למשל כשנסענו למסיבת פתיחת השנה של אוסקר דה לה רנטה. טעיתי כי ערבבתי עסקים והנאה והזמנתי כמה חברים. זה היה צריך להתגלות כשהתקציבים נחתמו, לא שנים אחר כך. אבל הודיתי באשמה ושילמתי מחיר על הטעויות שלי".

 

לא ממורמר אבל פגוע (צילום: Gettyimage)
לא ממורמר אבל פגועצילום: Gettyimage

 

בחודש יוני האחרון חגג פולירי את יום הולדתו ה-43 לצד אשתו קונסטנטינה, חברת עבר מניו יורק שעמדה לצידו בזמן שריצה את עונשו בכלא, ובנם הבכור. השניים צפויים להביא לעולם את בתם השנייה בכל יום. "אם יש משהו חיובי שיצא מכל הסיפור הזה זה שתמיד צריך את האדם הנכון שיהיה לצידך. מישהו שאתה סומך עליו. אני סמכתי על האנשים הלא נכונים. קונסטנטינה הגיעה לבקר אותי בכלא במשך כל השנים. היא אדם עם לב, היא באמת דואגת לי - לא לרכוש שלי או למה שאני יכול להרשות לעצמי. אם מחר אחליט לחיות חיים פשוטים - היא תהיה בסדר עם זה".

 

לסיום הבהיר פולירי כי הלקחים בהחלט הופקו ומאז הוא הרבה יותר זהיר ואחראי: "אני שומר מאוד על הנכסים הפרטיים שלי. אני שוכר מטוס לשימוש אישי בלבד ואני משלם עליו בעצמי. אני חי את החיים שהמשאבים הפרטיים שלי מאפשרים לי לחיות".

 

האת'וויי כאמור לא התעכבה על סיפור האהבה הכושל שלה ושל פולירי. בנובמבר 2011 התארסה השחקנית לשחקן היהודי אדם שולמן והשניים החליפו נדרים עשרה חודשים לאחר מכן. בשנת 2016 הביאו לעולם את בנם הבכור ג'ונתן (5) ובשנת 2019 הביאו לעולם את בנם השני ג'ק, שיחגוג בחודש דצמבר את יום הולדתו השני.

 

זוגיות נטולת הלבנת כספים. האת'ווי ואדם שולמן (צילום: GettyImages)
זוגיות נטולת הלבנת כספים. האת'ווי ואדם שולמןצילום: GettyImages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018