ריחו"ל

זוג חדש בהוליווד: זואי קרביץ וצ'נינג טייטום בלתי נפרדים

שמונה חודשים לאחר שנפרדה מבעלה, כוכבת "שקרים קטנים גדולים" חובקת בן זוג חדש ומפתיע - השחקן צ'נינג טייטום. "אני אסירת תודה על כך שנולדת", בירכה אותו קרביץ מוקדם יותר השנה

זוג חדש? זואי קרביץ וצ'נינג טייטום (צילום: Backgrid)
זוג חדש? זואי קרביץ וצ'נינג טייטוםצילום: Backgrid

 

זוגיות חדשה ומסקרנת מתפתחת מעבר לים בין זואי קרביץ (32), כוכבת הסדרה "שקרים קטנים גדולים" וכמובן הבת של לני קרביץ, לשחקן צ'נינג טייטום (41). השניים הפכו לחביבי מדורי הפפראצי ברחבי העולם ובמהלך השבוע האחרון הספיקו לככב לא מעט באתרי הרכילות.

 

שמועות בדבר הרומן החדש החלו כבר בחודש ינואר האחרון כשמשתמש טוויטר אלמוני צייץ כי "זואי וצ'נינג יחד, זה מה שאני שומע", אך מקורבים לשניים טענו כי הם בסך הכל חברים טובים. השמועות התגברו בחודש אפריל, כשקרביץ בירכה את טייטום באינסטגרם, לכבוד יום הולדתו, וכתבה: "יום הולדת שמח לאיש המיוחד הזה. אתה באמת יחיד במינו. אני אסירת תודה על כך שנולדת ועוד יותר אסירת תודה על כך שנפגשנו". פה כבר חשדנו.

 

 
מוקדם יותר החודש השמועות הפכו לקצת יותר אמיתיות כשהשניים נתפסו יחד בעדשת הפפראצי בשכונת איסט וילג' בניו יורק כשטייטום מרכיב את קרביץ על האופניים שלו והאחרונה מחבקת אותו מאחור. מאז הספיקו "להיתפס" יחד פעמים נוספות וכך היה גם בסוף השבוע האחרון, כשהם תועדו בזמן ארוחת צהריים יחד עם חבר נוסף.
 
"נראה לך שהבינו שאנחנו יחד?" (צילום: Backgrid)
"נראה לך שהבינו שאנחנו יחד?"צילום: Backgrid

ספרו לנו מה כל כך מצחיק (צילום: Backgrid)
ספרו לנו מה כל כך מצחיקצילום: Backgrid

 

ביום חמישי האחרון פורסם כי קרביץ ובעלה לשעבר, השחקן קארל גלוסמן, התגרשו סופית. השניים נפרדו בחודש ינואר האחרון, שנה וחצי לאחר שמיסדו את הקשר. קרביץ וגלוסמן החלו לצאת יחד ב-2016, לאחר שהכירו דרך חבר משותף. "ידיד שלי ידע שאני רוצה להכיר מישהו, אפילו לא למשהו רציני, רק לסקס אם לדבר בכנות. הוא הביא את קארל. מיד הרגשתי משהו", סיפרה השחקנית.

 

וכמה מילים על עברו הרומנטי של טייטום, בכל זאת, אנחנו לא רוצים לקפח. באפריל 2018 ואחרי שמונה שנות נישואים וילדה משותפת טייטום ואשתו לשעבר, ג'נה דוואן, הודיעו כי הם נפרדים. חצי שנה לאחר מכן השחקן חבק בת זוג חדשה, הזמרת ג'סי ג'יי, אך כפי שעיניכם רואות, גם הזוגיות הזו הסתיימה.

 

היו ימים. קרביץ והבעל לשעבר קארל גלוסמן (צילום: GettyImages)
היו ימים. קרביץ והבעל לשעבר קארל גלוסמןצילום: GettyImages

כאמור, אנחנו לא מקפחים. ג'נה וצ'נינג טייטום (gettyimages)
כאמור, אנחנו לא מקפחים. ג'נה וצ'נינג טייטוםgettyimages

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018