רכילות+

אושר גדול: אילנית לוי ואלירז שדה הביאו לעולם בת

אחרי תשעה חודשי היריון פוטוגנים במיוחד, זה סוף סוף קרה ומגישת הטלוויזיה ובעלה הביאו לעולם בת קטנטנה. לאמא ולבייבי שלום

 

בשבילה זו הפעם השלישית. אילנית לוי ואלירז שדה (צילום: ענת מוסברג)
בשבילה זו הפעם השלישית. אילנית לוי ואלירז שדהצילום: ענת מוסברג

 

אחרי עשור של זוגיות וכמעט שלוש שנים כזוג נשוי, זה סוף סוף קרה: מגישת הטלוויזיה אילנית לוי ובן זוגה אלירז שדה הביאו לעולם היום (ה'), בת משותפת ראשונה בבית החולים קפלן ברחובות. הבייבי הקטנה שהפכה את שדה לאב, תצטרף לאחיה הגדולים ליאם (17) ואלין (15), מנישואיה הקודמים של לוי לזמר אייל גולן.

 

בחודש מאי האחרון, בישרה לוי על ההיריון המשמח ברשתות החברתיות עם תמונה לא שגרתית בה חשפה כי המשפחה עומדת להתרחב.

 

בריאיון שעשינו עם לוי בתחילת החודש השמיני, היא סיפרה לנו כי למרות הניסיון שיש לה, היא עדיין מתרגשת. "זאת פעם ראשונה שאני בעזרת השם אימא ל-3 זאת פעם ראשונה. כמו שזו פעם ראשונה שלו גם בזה פעם ראשונה שלי וכן זה היה בגלגול קודם, אני ילדתי לפני המון שנים וגם אני לא זוכרת, לא יודעת, דברים השתנו, מלא דברים חדשים. אז כן זה מרגש לגמרי..זה ממש כמו את זה פעם ראשונה וזו זה חדש זה, ממש חדש שיש ילדים מאוד גדולים".

 

בריאיון ראש השנה ל"לאישה", סיפרה לוי על הקשיים שחוותה בדרך להיריון המיוחל וחשפה כי אחרי שנה של ניסיונות, טיפולי פוריות עלו על הפרק. "יש לי פחד גדול מטיפולים", הודתה, "בגלל הקשר בין דחיפת הורמונים לגוף לבין סרטן. אני לא אקרא לזה קשר ישיר כי אני לא רופאה, אבל צריך לבדוק את זה. זה בסדר שנשים עושות טיפולים, הרצון שלנו לילדים חזק מהכל, אבל תמיד אמרתי שאני לא מכניסה הורמונים לגוף, כי אני בסיכון מטורף לחלות בסרטן. ההיסטוריה המשפחתית שלי, עם קרובות משפחה שנכנסו לסטטיסטיקה, לא מזהירה. עשיתי מיליון בדיקות לגנום סרטני. לכן כשהגענו לרופא שהתחיל להסביר לנו על טיפולים לא אמרתי כלום, אבל אלירז ראה שאני קמלה. לא נשמתי. היו לי מחשבות נוראיות. כשיצאנו מהרופא, הייתי לבנה בפנים. אלירז נבהל. הוא לא רגיל לראות אותי ככה, ומיד אמר, 'עצרי שנייה, אנחנו לא עושים משהו שאת לא רוצה'. הרגשתי שאני לא אוכל לעשות משהו נגד הרצון  שלי ושזה מפחיד אותי, ולכן זה גם לא יעבוד. הגוף דוחה את מה שאתה מפחד ממנו. בסוף אמרתי בקול רם שאני מפחדת. יאנה יוסף, אשתו של ציון ברוך, שלחה אותי לרופא נשים אחר. אמרתי לה שאני צריכה רופא שלא יראה בי עוד מספר של הפריה. היא אמרה לי, 'אילנה, יש לי, את לא תתחרטי'. והיא צדקה".


המשפחה מתרחבת. עם ליאם ואלין (צילום: שוקה כהן)
המשפחה מתרחבת. עם ליאם ואליןצילום: שוקה כהן

ההודעה המשמחת על ההריון (צילום: אינסטגרם)
ההודעה המשמחת על ההריוןצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018