ריחו"ל

מיצתה: מלניה טראמפ לא מעוניינת לחזור לבית הלבן

בעוד שדונלד טראמפ ותומכיו התאכזבו מההפסד הצורב שנחל בבחירות האחרונות לנשיאות ארה"ב, הייתה מישהי אחת שדווקא שמחה על כך: אשתו, מלניה טראמפ. מקורביה מספרים לאתר People: "רווח לה כשהוא הפסיד בבחירות", ומודיעים: "אם טראמפ יתמודד ויזכה שוב, זה יהיה התרחיש הגרוע ביותר עבורה"

לבית הלבן היא כבר לא תחזור. מלניה טראמפ (צילום: Gettyimages)
לבית הלבן היא כבר לא תחזור. מלניה טראמפצילום: Gettyimages

 

רבות דובר על כך שנשיא ארה"ב לשעבר דונלד טראמפ (75) רק ממתין להזדמנות הבאה שתהיה לו לחזור לבית הלבן, אך אם זה תלוי באשתו מלניה (51), הם לא יתקרבו יותר לוושינגטון, ואם טראמפ יחליט על קאמבק - הוא ייאלץ לעשות זאת בלעדיה.

 

מקורבים לגברת הראשונה לשעבר סיפרו לאתר People שהיא מיצתה את התפקיד שהביא עמו הרבה חשיפה וכותרות – לרוב לא חיוביות במיוחד: "מלניה לא אוהבת להיות בעין הציבור והבהירה שהיא לא מעוניינת לעשות זאת שוב. היא נהנית מחייה הפרטיים ולבלות עם משפחתה. החטטנות של התקשורת איננה בשבילה".

 

ואלו שחשבו שהיא אהבה את הזוהר והיוקרה שקיבלה בתור אשת הנשיא, אולי יופתעו לשמוע: "רווח לה כשטראמפ הפסיד בבחירות". מקור אחר סיפר ל-CNN: "היא לא מעוניינת להיות הגברת הראשונה פעם נוספת. עבורה מדובר בפרק שנגמר, וזהו".

לא נהנתה מהמעמד. דונלד ומלניה טראמפ (צילום:  GettyImages)
לא נהנתה מהמעמד. דונלד ומלניה טראמפצילום: GettyImages

 

כאמור, מלניה ספגה לא מעט ביקורת מהציבור ומהתקשורת על כך שמיעטה להגיב על מעשיו ודבריו השנויים במחלוקת של בעלה. היא בעצמה הודתה שהיא מביעה בפניו את דעותיה אך הוא ממעט להקשיב לה: "אני אומרת לו בכנות מה אני חושבת ונותנת עצות, ואז הוא עושה מה שהוא רוצה", אמרה ב-2018. בנוסף, כפי הנראה היא גם לא ממש נהנתה מחובותיה כאשת הנשיא. בהקלטה שדלפה בשנה שעברה, היא נשמעה אומרת: "למי לעזאזל אכפת מחג המולד ומהקישוטים? אבל אני חייבת לעשות את זה, נכון?".

 

יש לציין שכרגע כלל לא ברור האם הנשיא לשעבר אכן יתמודד שוב על הנשיאות בבחירות של שנת 2024, אך במידה ויעשה זאת, מעניין יהיה לראות עד כמה תהיה מעורבת אשתו בקמפיין, אם בכלל. ככל הנראה, הסיכויים לכך קלושים: "היא ממש לא מעוניינת בעוד קמפיין, ובטח שלא להשתתף באחד כזה", סיפר אחד ממקורביה והוסיף: "אם טראמפ יתמודד שוב, ספק אם היא תיקח בכך חלק. זכייה נוספת שלו היא התרחיש הגרוע ביותר עבורה. היא תצטרך להחליט מה לעשות".

 

CNN מדווחים שבמידה וטראמפ יתמודד שוב ומלניה לא תהיה שם לצידו, כבר יש לה תחליפים אפשריים: לארה טראמפ, אשתו של בנו אריק, או קימברלי גויילפוייל, בת זוגו של בנו דון - שתיהן עשויות להוות את הצלע הנשי אשר ייתכן והקמפיין העתידי ידרוש.

"מצאנו לך תחליף, תישארי בבית" (צילום: MCT)
"מצאנו לך תחליף, תישארי בבית"צילום: MCT

 

לפי הדיווחים, מלניה מתמקדת כרגע בעיקר בבנם בארון (15), אשר החל לאחרונה את לימודיו באקדמיית אוקסברידג' שבפלורידה, תיכון פרטי ויוקרתי כמובן, שהקים המיליארדר ביל קוץ'. "היא מאוד מעורבת בחינוך שלו, בפעילויות בהן הוא לוקח חלק אחרי שעות הלימודים ובשלומו באופן כללי". אגב, בהחלט ייתכן שלבארון יהיו פרוטקציות בבית הספר החדש, שכן קוץ' היה אחד מהתורמים שנידבו את כספם לקמפיין הנשיאותי של אביו.

 

בכל אופן, ייתכן מאוד ובני הזוג לא ממש מדברים ביניהם על הנושא, או על נושאים אחרים בכלל – מכיוון שנראה שבקיץ האחרון הם לא בילו זמן רב ביחד: מלניה שהתה בניו יורק בעוד שדונלד בילה את רוב זמנו בניו ג'רזי.

אולי נראה אותה בקרוב כנשיאה (של ועד הכיתה) (צילום:  GettyImages)
אולי נראה אותה בקרוב כנשיאה (של ועד הכיתה)צילום: GettyImages

עדיף שיישארו הרחק מהבית הלבן (למען שלום בית כמובן) (צילום: Gettyimages)
עדיף שיישארו הרחק מהבית הלבן (למען שלום בית כמובן)צילום: Gettyimages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018