רכילות+

יהונתן מרגי: "מפרגן לנועה, נראה שהיא עושה חיים בלוס אנג'לס"

אחרי הפרידה מכוכבת הנוער, יהונתן מרגי התייצב מול המצלמות עם קצת עזרה מהקולגה שלומית מלכה, שהייתה בדיוק באותה פוזיציה לפני חודשיים. אז איך מתכוננים לריאיון כשברור מה כולם רוצים לשאול, האם הוא מוכן להמשיך הלאה ואיזה טיפים מלכה נתנה לו? צפו

 

 

 

ביצת הרכילות שלנו ידעה לא מעט טלטלות בחודשים האחרונים, אבל אפשר לומר בלב שלם שהפרידות של יהודה לוי ושלומית מלכה  ושל נועה קירל ויהונתן מרגי  היו בגדר רעידות אדמה של ממש. אלא שכמו לא מעט כוכבים אחרים בביצה, גם הם ידעו להפוך את הלימון ללימונדה - מלכה הפכה לפרזנטורית של קסטרו וסיפקה ראיונות לכלי התקשורת על הפרידה המדוברת, והיום (ב') הגיע תורו של מרגי להצטלם לקמפיין ובעיקר להכנס לגוב האריות של כתבי הרכילות.

 

נזכיר שמרגי ונועה קירל נפרדו לפני כחודש אחרי כמעט שלוש שנים של זוגיות מוזיקלית ופוטוגנית. גל השמועות ששטף את הביצה בשבועות שלפני הפרידה בישר כי יש משבר ביחסים בין השניים אך הם הכחישו, משכו את הזמן, ולבסוף פירקו את החבילה. אלא שכאב הלב של פרזנטור אחד הוא הג'קפוט של מותג הבית, וקסטרו מיהרו לאסוף את הז'יטונים ולהזמין את התקשורת ליום צילום עם הפרוד הטרי. לזכותו ייאמר שהוא לא נראה מבוהל והתייצב ללא חשש מול המצלמות - עם עזרה נדיבה מצד מלכה, שנתנה לו כתף ובעיקר הסיטה ממנו את האש. אז כמה זמן לקח מהרגע שקירל והוא נפרדו ועד שהידיעה יצאה, מה הוא חושב על התמונות שלה ושל האקס ברק שמיר מבלים יחד בלוס אנג'לס, והאם הוא כבר מוכן להכיר מישהי חדשה? צפו בווידאו בראש הכתבה.

 

יחסית לזה שנפגשתם רק עכשיו יש וייב ממש טוב. שלומית מלכה ויהונתן מרגי (צילום: לנס הפקות)
יחסית לזה שנפגשתם רק עכשיו יש וייב ממש טוב. שלומית מלכה ויהונתן מרגיצילום: לנס הפקות

"אל תירדם, יש עוד איזה 8 ריאיונות לעשות" (צילום: לנס הפקות)
"אל תירדם, יש עוד איזה 8 ריאיונות לעשות"צילום: לנס הפקות

"מה אתה שם על השיער שהוא עומד ככה?" (צילום: לנס הפקות)
"מה אתה שם על השיער שהוא עומד ככה?"צילום: לנס הפקות

תגיד לאמא שזה לא קפטן, זה קאובוי. מרגי (צילום: לנס הפקות)
תגיד לאמא שזה לא קפטן, זה קאובוי. מרגיצילום: לנס הפקות

תמיד יפה. מלכה (צילום: לנס הפקות)
תמיד יפה. מלכהצילום: לנס הפקות

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018