ריחו"ל

שון פן מתגרש - בפעם השלישית

אחרי חמש שנים ביחד, מתוכן שנה כזוג נשוי, שון פן ואשתו ליילה ג'ורג' מתגרשים. על פי הדיווחים, היא הגישה את מסמכי הגירושים לבית המשפט העליון בלוס אנג'לס

ראינו את זה בא. שון פן וליילה ג'ורג (צילום: GettyImages)
ראינו את זה בא. שון פן וליילה ג'ורגצילום: GettyImages

 

שנה לאחר שהחליף נדרים בפעם השלישית, השחקן שון פן (61) ואשתו ליילה ג'ורג' מתגרשים, כך פורסם לפנות בוקר (שבת) באתרים מעבר לים. על פי הדיווחים, ג'ורג' בת ה-29 הגישה את מסמכי הגירושים לבית המשפט העליון בלוס אנג'לס אתמול. מטעמו של פן טרם התקבלה תגובה.

 

לטובת מי שלא עקב (בכל זאת, שלוש חתונות) נזכיר כי פן וג'ורג' החלו לצאת יחד ב-2016. מקורבים לזוג סיפרו כי השניים נפרדו וחזרו מספר פעמים אך הקשר התחזק לאחר התפרצות נגיף הקורונה והסגר שנכפה על כולנו. השניים מיסדו את הקשר ביולי 2020 בחתונה אינטימית לעיניי בני משפחה וכמה חברים קרובים. תחילה ניסו לשמור על החתונה בסוד אך טבעות הנישואים שענדו הסגירו אותם. "ערכנו חתונה בסגנון קורונה", אמר פן בריאיון לסת' מאיירס חודש לאחר החתונה, והוסיף: "זה היה בזום, אנחנו היינו בבית יחד עם שני הילדים שלי ואח שלה, ככה עשינו את זה".

היו ימים (צילום: GettyImages)
היו ימיםצילום: GettyImages

 

ואם כבר פן, אי אפשר בלי פינתנו האהובה "מסע בזמן": עברו הרומנטי של פן כולל רומנים סוערים עם סוזן סרנדון ואירוסים שלא הבשילו לשלב החתונה עם השחקנית אליזבת מקגוברן. בשנת 1985 החל לצאת עם מדונה, השניים נישאו בחודש אוגוסט של אותה השנה והתגרשו ארבע שנים לאחר מכן, בשנת 1989. סביב הנישואים שלהם סבבו שמועות רבות ומטרידות, על ריבים אינסופיים ועל כך שפן התעלל בה, קינא לה, עקב אחריה כשחשד שהיא בוגדת בו ואף היכה אותה (הסיפור המפורסם מדבר על כך שקשר אותה פעם לכיסא במשך שעות). יש לציין שאת כל אלו היא הכחישה לאורך השנים.

 

זמן קצר לאחר הגירושים ממדונה החל לנהל רומן עם השחקנית רובין רייט. השניים נישאו והביאו לעולם שני ילדים משותפים, דילן (30) והופר (28). פן ורייט נפרדו בשנת 1995, חזרו לקאמבק אך בסופו של דבר פירקו את הנישואים סופית בשנת 2010. בין השנים 2013-2015 ניהל מערכת יחסים עם השחקנית שרליז ת'רון.

 

ב-2016, כאמור, החל לצאת עם ג'ורג', בתם של השחקנים וינסנט ד'אונופריו וגרטה סקאקי.

 

עם בתו הבכורה דילן (צילום: GettyImages)
עם בתו הבכורה דילןצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018