רכילות+

דנית גרינברג: "גירושים זה דבר מאוד יקר, לא היה לי כסף לקנות חולצה"

מי שעוקב אחרי דנית גרינברג באינסטגרם מקבל תמהיל של הומור עצמי, אופנה ותוכן שיווקי, שמצליח לדבר למאות אלפי עוקבים. אז איך הפכה כוכבת "האח הגדול" לדבר הכי מרענן ברשת החברתית? צפו

 

 

נפילת הרשתות החברתיות לפני מספר שבועות, לא הטרידה יותר מדי את דנית גרינברג. כוכבת הרשת אמנם מתפרנסת מפעילות שוטפת באינסטגרם אבל באותו יום מוזר בו אף אחד לא הצליח להתחבר לאפליקציות המדוברות – היא יכלה סוף סוף לנוח לשם שינוי.

 

אני רק מנסה לדמיין מה עבר עליך בראש ביום שבו נפלו הרשתות.

"דווקא ממש שמחתי, כי אמרתי לעצמי 'אוקיי, זה לא תלוי בי הפעם, אני יכולה להניח את הטלפון בצד וסוף סוף לראות פרק שלם בנטפליקס".

 

לא פחדת שאולי זה הסוף? שאם חלילה קורה משהו, את נשארת בלי עבודה?

"ברוך השם יש לי שכל, שתי רגליים ושתי ידיים. נכון, אני אמנם עובדת באינסטגרם וברשתות אבל לא הכל הולך לשם. יש עוד הרבה דברים מעבר, אתה יודע, אמנם אני מפרסמת וחיה באינסטגרם אבל יש גם המון דברים מאחורי הקלעים".

 

 (צילום: שי פרנקו)
צילום: שי פרנקו

 

כמובן שאין צורך לדאוג, לפחות נכון לכתיבת שורות אלה האינסטגרם פועל כתקנו וגרינברג מתחזקת באופן רציף את החשבון שלה, שמכיל כרגע יותר מ-362 אלף עוקבים. "אני חיה את זה, אני חיה את האינסטגרם, אני עובדת בפלטפורמה הזו ובאמת בורכתי בעבודה שאני אוהבת. אני אוהבת את האינטראקציה עם האנשים, עם הקהל. יש עוקבות שאיתי משנת 2014 ואנחנו ממש במערכת יחסים טובה, אני מרגישה שהן חברות שלי, אז פשוט כיף לי לעשות את מה שאני עושה".

 

זו ממש עבודה לכל דבר? 

"זו עבודה לכל דבר וזו עבודה לא פשוטה ולא קלה בכלל. היא גובה מחיר".

 

מה למשל?

"גם באופן נפשי וגם מבחינת זמן. כשאני טסה לחופשה למשל, אני לא יכולה להניח את הטלפון בצד. גם אם בחופשה הזו אני לא צריכה לפרסם כלום, העוקבים מחכים להמלצות ורוצים לראות מה אני עושה ומה אני לובשת. אני לא באמת בחופשה, אני לא יכולה פשוט להניח את הטלפון ולהגיד ביי".

 

נשמע שזה ג'וב שמצריך התמסרות מוחלטת.

"החלטתי שאני לוקחת אחריות ושאני חושפת את מה שאני חושפת ואת החיים שלי. אני חושבת שאי אפשר לשדר אותנטיות וליצור מערכת יחסים כל כך קרובה עם הקהל אם את לא נותנת את המאה אחוז, ואפילו מאתיים".

 

"תמיד הייתי המצחיקנית, השטותניקית. אבל הייתי כלואה בתוך עצמי" (צילום: שי פרנקו)
"תמיד הייתי המצחיקנית, השטותניקית. אבל הייתי כלואה בתוך עצמי"צילום: שי פרנקו

 

נראה שההשקעה מביאה לתוצאות – כאמור, היא אחת מכוכבות הרשת הבולטות בתעשייה וכמות העוקבים המכובדת מביאה איתה גם את השת"פים המתבקשים עם מוצרים ומותגים – שעוקביה מאמצים בחום בעקבות המלצותיה. בנוסף, היא הפרזנטורית של חברת הדרמוקוסמטיקה AVENE.

 

לפני כמה חודשים עשינו כתבת תחקיר על משפיעניות באינסטגרם וכשדיברנו עם כל מיני גורמים בתעשייה, מישהו אמר לי: "שתדע שדנית גרינברג היא אחת המוכרות הכי גדולות שלנו".

"אני שומעת את זה המון בשנה האחרונה וזה ממש מרגש אותי. באמת, כי עברתי כברת דרך ארוכה כדי להגיע לנקודה הזו... סליחה".

 

הסיבה להתנצלות של גרינברג הן הדמעות הנקוות בעיניה. ניכר שבאמת מרגש אותה לשמוע על ההערכה שהיא מקבלת: "אני פשוט גאה בעצמי, אני גאה שאנשים נותנים פידבקים כאלה. אני שוב אומרת, אני כל כך אוהבת את מה שאני עושה ואני חושבת שנפל בחלקי מזל כל כך גדול להיות רוב הזמן מאושרת".

 

מה גורם לך לדמעות האלה עכשיו?

"כי מבחינתי כאילו נולדתי מחדש. סורי, אוף ממש לא תכננתי לבכות בראיון הזה, כאילו מה קשור?", היא צוחקת, נרגעת וממשיכה. "בשנתיים האחרונות גיליתי את עצמי, גליתי את היכולות שלי. מה זה גיליתי, תמיד ידעתי מי אני וידעתי שאני בן אדם חיובי, אופטימי ומצחיק, זאת אומרת, אני ככה כל החיים שלי. אבל תשמע עברתי דרך לא פשוטה. אני יכולה להגיד שגיליתי את עצמי מחדש אבל אני חושבת יותר שנכון להגיד שדייקתי את עצמי. כלומר, הבנתי בדיוק מה טוב לי ומה לא טוב לי, ויש לי דרך מאוד ברורה. אני יודעת מה נכון לי ומה לא נכון לי. אני המון פעמים פועלת לפי אינטואיציה, אז הדמעות האלה הן בגלל שוואלה, אני קולעת באינטואיציה שלי ואין דבר יותר משמח מזה".

 

"נפל בחלקי מזל כל כך גדול להיות רוב הזמן מאושרת" (צילום: שי פרנקו)
"נפל בחלקי מזל כל כך גדול להיות רוב הזמן מאושרת"צילום: שי פרנקו
 

 

זה באמת מעניין, כי ראיתי את הדרך שעשית ובאמת היה שינוי ניכר. אם בהתחלה זיהו אותך בעיקר כ"דנית הפגועה" מהאח הגדול, בתקופה האחרונה אנחנו רואים אישה מצחיקה עם הרבה שנינות וחוש הומור.

"תמיד הייתי ככה בסביבה הקרובה שלי. אני תמיד המצחיקנית, המבדרת, השטותניקית. אבל הייתי כלואה בתוך עצמי, לא היה לי זמן להתפתח ולחשוב באמת מה הפרסונה שאני רוצה להביא לקהל, איזו דנית אני רוצה לחשוף. לקח לי להגיע להבין".

 

ועכשיו אנחנו רואים את דנית האמיתית?

"זו אני על כל הרבדים, על כל החלקים. העוקבות שלי לא מקבלות רק כיף ופאן וטוב. הן מקבלות את הכי אמת שבעולם, אם זה לבטים, אם זו הזוגיות שלי שאני חושפת לטוב וגם לרע ואפילו כשאני אומרת להן שיש לי יום קשה ואל תדברו איתי. אני חושבת שכל המכלול הזה שבעצם יוצר הזדהות גרם לי לקפוץ ולעלות, לעשות את הקפיצת מדרגה שאנחנו מדברים עליה".

 

יכול להיות שהיה משהו במערכת היחסים הקודמת שלך שלא איפשרה לך להיות מי שאת עכשיו?

"ברור. ברור שזה קשור לבן אדם שאתה נמצא איתו הרבה זמן. בכלל אני חושבת שמערכות יחסים, בין אם בזוגיות או בעבודה, הן משפיעות עליך ועל מי שאתה. אז ברור שאני חושבת שזה חלק מזה. לא אפשרתי לעצמי להיות מי שאני באמת רוצה וחולמת להיות".

 

"אי אפשר לשדר אותנטיות וליצור מערכת יחסים כל כך קרובה עם הקהל אם את לא נותנת מאה אחוז" (צילום: שי פרנקו)
"אי אפשר לשדר אותנטיות וליצור מערכת יחסים כל כך קרובה עם הקהל אם את לא נותנת מאה אחוז"צילום: שי פרנקו
 

 

וכאן אנחנו מגיעים אל מי שהיה החצי השני של גרינברג במשך רוב השנים בהן הייתה באור הזרקורים. בשנת 2014 היא כיכבה בעונה השישית של "האח הגדול" (בה זכתה טל גלבוע). את רוב התקופה שלה בבית היא בילתה לצד הדייר אליאב אוזן ומערכת היחסים ההפכפכה, שלא לומר – מתישה, שהייתה להם שם היוותה חלק דומיננטי ומשמעותי מאוד בעונה. הם רבו והתפייסו שוב ושוב, וכשנכנסה לתמונה נופר מור – אוזן הביע בה לא מעט עניין, מה שגרם לגרינברג לאבד כל שמחת חיים שעוד נותרה בה ולבלות את שארית זמנה כשהיא לרוב שרועה במיטה ובוהה בחלל. בסופו של דבר גרינברג הגיעה לגמר ואוזן הודח רגע לפני (הצופים האדוקים ודאי זוכרים עדיין את אותה סצנה מוגזמת וקורעת לב בה היא ומור מתבשרות על הדחתו).

 

כמובן ששם לא נגמר הסיפור המשותף של השניים. זמן קצר לאחר סיום העונה הם נפגשו שוב, הפעם לא לעיני המצלמות, והפכו לזוג. אירוסים הגיעו זמן קצר לאחר מכן וב-2016 הם נישאו באירוע מפואר לעיני 1,000 אורחים ושלל סלבס. החתונה אמנם הייתה מהאגדות אך חיים באושר ועושר לא היו כאן – שלוש שנים לאחר מכן התבשרו מדורי הרכילות שנישואיהם של השניים הגיעו לקיצם. הפרידה לא התרחשה ברוח טובה, העובדה שהשניים חלקו עסק משותף בטח לא הועילה להפרדת הכוחות וגרינברג מצאה את עצמה בסיטואציה קשה שלבטח לא חשבה שאי פעם תגיע אליה.

 

אחרי הפרידה מאליאב סימסתי לך עבור תגובה וחסמת אותי. עד עכשיו אני חסום אצלך!

גרינברג פורצת בצחוק גדול ומשיבה: "אז קודם כל אני אוריד את החסימה! אתה חייב להבין אותי, עברתי חתיכת פצצה. כולם התעוררו לכותרת הזו בבוקר, קיבלתי מאה טלפונים בשנייה וירדתי למחתרת. לא רציתי לדבר עם אף אחד, רציתי לחוות את הפרידה הזו רק עם עצמי".

 

"עברתי דרך לא פשוטה. גיליתי את עצמי מחדש, בעצם יותר שנכון להגיד שדייקתי את עצמי" (צילום: שי פרנקו)
"עברתי דרך לא פשוטה. גיליתי את עצמי מחדש, בעצם יותר שנכון להגיד שדייקתי את עצמי"צילום: שי פרנקו

 

שילמת את מחיר התהילה.

"תראה, אני לא מאלה שאומרות 'די, תפסיקו להיכנס לי לחיים'. אנחנו בחרנו במקצוע הזה, אז מן הסתם שנשתף פעולה. אבל נפשית, הייתי צריכה את הכמה ימים האלו. אפילו את השנה-שנתיים האלה. נכון, זה מחיר התהילה אבל זה מחיר שאני מוכנה לשלם".

 

כמה זמן לקח לך להתאושש מכל זה?

"אני יכולה להגיד לך שלא נפלתי למשכב ולא הגבתי כמו שקרה ב'האח הגדול'. נתתי לעצמי דד-ליין של 'כאן את מפסיקה לבכות, וכאן את מתעוררת על החיים שלך וזהו, עכשיו את תלויה רק בעצמך, אין לך פטרנר'. לאורך כל הדרך האמנתי בעצמי, גם כשלא היה לי כסף לקנות חולצה".

 

באמת היו ימים שלא היה לך כסף לקנות חולצה?

"ברור. גירושים זה דבר מאוד מאוד יקר, עורכי דין זה דבר יקר ואנחנו פירקנו כאן גם עסק. עסק משותף שממנו למעשה התפרנסתי, ופתאום זה נגמר ביום בהיר אחד, אז הייתי צריכה לדאוג לעצמי. ההורים שלי עזרו לי במשך המון זמן עד שקמתי שוב על הרגליים, ובגלל זה אני גם כל כך מתרגשת מהנקודה שבה אני היום, כי עכשיו אני יכולה לעזור להם".

 

עשית ממש מהפך, זה מאפס למאה.

"כן. זה ממש מאפס למאה".

 

"לכולם יש את השלדים שלהם וכולם עוברים ימים לא טובים. לא כל זוגיות היא מושלמת" (צילום: שי פרנקו)
"לכולם יש את השלדים שלהם וכולם עוברים ימים לא טובים. לא כל זוגיות היא מושלמת"צילום: שי פרנקו
 

 

בזמן שהיא אומרת את המשפט האחרון, גרינברג שוב דומעת. למרבה השמחה, התקופה הקשה והעצובה הזו היא היסטוריה רחוקה. לא רק שהקריירה שלה נמצאת בשיאה אלא שגם חייה הרומנטיים מלבלבים – לפני כחצי שנה היא ובן זוגה הנוכחי, ברק חקמט, התארסו לאחר חמישה חודשי זוגיות.

 

היום את באמת במקום אחר לחלוטין בחיים.

"אני פשוט אני ומקבלים אותי כמו שאני. ברק מקבל אותי כמו שאני. אני לא צריכה להשתנות בשביל אף אחד. ברק הצטרף אליי לחיים ושנינו עובדים בזוגיות הזו אבל לא משנים אחד את השנייה. התאהבתי בברק בגלל מי שהוא והוא התאהב בי בגלל מי שאני ואנחנו משתפרים ביחד. זאת אומרת שאם בפעם קודמת הרגשתי שאני כל הזמן צריכה לשנות בעצמי דברים וזה אף פעם לא הספיק, אז היום מי שאני זה כן מספיק, ואם נשפר או נשנה משהו זה יהיה ביחד, וזה יהיה טוב יותר.

 

"זו זוגיות מאוד מכילה. אנחנו מאוד מתקשרים, מדברים על הכל, אני מתייעצת איתו על הכל. הוא החבר הכי טוב שלי. באמת, זו לא קלישאה. יש לנו בסיס נהדר של חברות וכבוד".

 

"יש ברכה בפרק ב'. ידעתי מראש איזה טיפוס אני רוצה ואיזה טיפוס אני לא רוצה" (צילום: שי פרנקו)
"יש ברכה בפרק ב'. ידעתי מראש איזה טיפוס אני רוצה ואיזה טיפוס אני לא רוצה"צילום: שי פרנקו
 

 

הכל גם קרה די מהר - מגורים, אירוסים. צ'יק צ'ק.

"כן, זה היה סוג של מרתון, אבל הדברים הכי טובים קורים בספונטניות וכשאתה לא מתכנן. פשוט עשינו מה שהרגשנו לנכון".

 

זה לא הלחיץ אותך?

לא. דווקא לא. אני יכולה להגיד לך שבשנה וחצי שבה הייתי רווקה, ברור שיצאתי פה ושם אבל הבעיה הכי גדולה שלי הייתה להכניס מישהו הביתה. כלומר, אפילו לא ברמה של מגורים אלא ברמה של לישון איתי. ממש עבדתי על זה, על להכניס מישהו למרחב הפרטי שלי.

 

"כשהכרתי את ברק, עוד הייתי בתהליך עבודה על זה, והרגשתי שפשוט בא לי שהוא יבוא אלי הביתה ולא יעזוב לעולם. אז הבנתי שהוא עושה לי תיקון או אפילו קיצור דרך למה שאני עובדת עליו הרבה זמן, וכנראה שזה בגלל מי שהוא ומה שהוא גורם לי להרגיש. אז היה לי מאוד טבעי ונכון שזה יקרה בזמן שזה קרה".

 

ועכשיו זה הרגע שבו אני שואל – יכול להיות שלא קיבלנו הזמנה לחתונה? עבר כבר לא מעט זמן מאז האירוסים.

"כן, עברה כבר חצי שנה מההצעה. אנחנו מאוד שאננים לגבי זה, זה אפילו לא נושא שמדובר בבית. אנחנו באמת לוקחים את הזמן, וגם בגלל הקורונה רצינו לראות שהכול נרגע ולעשות מסיבה יפה וכיפית כמו שצריך. נראה לי שעכשיו קצת נתחיל לעבוד על זה".

 

"אני רק יכולה לקוות שנישאר ביחד כל החיים. אני נורא אתבאס אם לא" (צילום: שי פרנקו)
"אני רק יכולה לקוות שנישאר ביחד כל החיים. אני נורא אתבאס אם לא"צילום: שי פרנקו
 

 

כמו שאני מכיר אותך, אני מוכן לחתום שאת כבר יודעת בדיוק איך החתונה הולכת להיות, לפרטי פרטים.

"שמע, אני חייבת להגיד שממש השתניתי. אני מגיעה הרבה יותר קלילה, פתוחה וזורמת לחתונה הזו כי אני באמת יודעת שזה לא משנה כלום. ערב אחד זה כלום ושום דבר לעומת החיים עצמם, ואני יכולה להגיד לך שאני מבחינתי הייתי מוותרת על זה".

 

אז למה שלא תוותרו באמת?

"כי ברק מאוד בעניין, בשבילו זו פעם ראשונה. שלא תטעה, אני מאוד רוצה לחגוג את האהבה שלנו אבל מבחינתי אנחנו יכולים לסגור את זה מהר. אינטימי וביי.

 

פעם אחת הספיקה לך.

"חד משמעית כן. אתה גם מבין שזה באמת כלום. ואני פונה לכל מי שקורא - לא לבזבז כסף על חתונה. זו חגיגת אהבה ואירוע של חיים, אבל החיים עצמם הם אלה שחשובים".

 

אין בך איזה מקום שקצת חושש מעוד נישואים?

"כן. קיים המקום הזה, אבל אני מנסה לכפר על החששות בבחירה המוצלחת שעשיתי. אני נורא סומכת על ברק ועלינו כזוג שנדע לתפעל את זה הכי טוב שאפשר. אני גם חייבת להגיד שיש ברכה בפרק ב'. ידעתי מראש איזה טיפוס אני רוצה ואיזה טיפוס אני לא רוצה, וידעתי איזה צדדים אני רוצה שהפרק ב' הזה יאיר בי, אז פרק ב' זה אחלה של פרק. מדויק יותר, בוגר יותר, חכם יותר, ואני לא מצטערת לשנייה על כל מה שעברתי. הכל הוביל אותי לנקודה שבה אני נמצאת היום".

 

" ברק מקבל אותי כמו שאני. אני לא צריכה להשתנות בשביל אף אחד" (צילום: שי פרנקו)
" ברק מקבל אותי כמו שאני. אני לא צריכה להשתנות בשביל אף אחד"צילום: שי פרנקו

 

את כבר חושבת על ילדים?

"כן, אבל קרה לי גם משהו מוזר. למרות שעם הגיל אני אמורה לרצות את זה יותר, בגלל שאני כל כך אוהבת את הזוגיות שלי ושל ברק, אני עדיין רוצה לשמור רק עלינו. אם היית שואל אותי לפני שנה-שנתיים אם אני רוצה ילדים, הייתי מיד עונה לך שכן, אבל היום אני אומרת שזה יגיע מתי שזה צריך להגיע. ברור שאנחנו רוצים, אבל אנחנו גם רוצים אותנו. אנחנו בדיוק בתהליך של פיתוח אישי, פיתוח עצמי".

 

למרות שהעסק המשותף שלה ושל אוזן קרס בעקבות הפרידה והפך הליך גירושים קשה ממילא למסובך עוד יותר, גרינברג לא חוששת מלהכנס לעסקים גם עם בן זוגה הנוכחי. היא וחקמט עובדים על מיזם שאפתני שהצלחתו תביא בתקווה גם לכמה שינויים מרחיקי לכת בכל הקשור לאיכות הסביבה. תודו שלא ציפיתם לזה ממנה.

 

"קיבלנו בלעדיות על מותג ספרדי מאוד מצליח בעולם, מותג הטיפוח 'האן'. התחברנו אליו מאוד מכיוון שיש לו אחריות סביבתית וחברתית. כל המוצרים ניתנים למשל למילוי חוזר. עם כל הרצון הטוב, ברור שגם אם נמחזר, לא אני ולא אתה נצמצם את צריכת הפלסטיק בעולם. אבל ברגע שמותגים יבינו שמילוי חוזר זה בעצם העתיד של צמצום צריכת הפלסטיק, כולנו נחיה בסביבה טובה יותר וההתחממות הגלובלית תלך ותרד. חוץ מזה שאנחנו תורמים 20% מהרווחים ליצירת מקורות מים נקיים באפריקה, שם נשים צריכות ללכת במשך שעה וחצי לבאר מים נקיה, ואז הן לא יכולות לרכוש השכלה".

 

"ההורים שלי עזרו לי במשך המון זמן עד שקמתי שוב על הרגליים, ועכשיו אני יכולה לעזור להם" (צילום: שי פרנקו)
"ההורים שלי עזרו לי במשך המון זמן עד שקמתי שוב על הרגליים, ועכשיו אני יכולה לעזור להם"צילום: שי פרנקו

 

מרשים וחשוב. אני חייב להודות שקצת קשה לי לדמיין את דנית של לפני שנתיים לוקחת חלק בפרויקט כזה.

"אתה צודק. ברק הכניס בי המון דברים וראייה אחרת על דברים שלא עניינו אותי בהכרח ולא הייתי חשופה אליהם, ובגלל זה אני כל כך אוהבת אותו. הוא פשוט בן אדם טוב, הוא בן אדם הרבה יותר טוב ממני".

 

אני מניח שאחד מהחסרונות בלהיות מפורסם הוא שלא פשוט לנהל זוגיות יציבה תחת העיניים הבוחנות והמתעניינות של התקשורת ושל הציבור, ובטח לא כשצצים להם קשיים, גדולים או קטנים. 

 "כן, זה מלחיץ, אני לא אשקר. אבל אתה יודע מה, אפשר פשוט להבין מזה, וזו לא קלישאה - שלא כל הנוצץ זהב. אני מקווה שבנות שהן לא מפורסמות ששואבות השראה מהאינסטגרם ואומרות 'וואו, איך הכל מושלם", מבינות שממש לא הכל מושלם. לכולם יש את השלדים שלהם וכולם עוברים ימים לא טובים. לא כל זוגיות היא מושלמת. ברור שזה מבאס שאצלנו זה גם באימפקט הרבה יותר גדול, אבל זה מלמד את דור העתיד שצופה בנו שהכל יכול לקרות, זה לא משנה איזה שם יש לך ואם אתה מפורסם או לא מפורסם, זה לא משנה. כולם עוברים משברים".

 

אז את אומרת שאת מגיעה למערכת יחסים כשיש לך את כל הכלים, ואת מוכנה ושלמה?

לגמרי מוכנה ושלמה. מה שיהיה בעתיד אף אחד לא יודע, אני רק יכולה לקוות שנישאר ביחד כל החיים. אני נורא אתבאס אם לא. אני אעשה את כל מה שאני יכולה כדי שזה יקרה".

 

"אל תבזבזו כסף על חתונה. זו חגיגת אהבה ואירוע של חיים, אבל החיים עצמם הם שחשובים" (צילום: שי פרנקו)
"אל תבזבזו כסף על חתונה. זו חגיגת אהבה ואירוע של חיים, אבל החיים עצמם הם שחשובים"צילום: שי פרנקו

 

צילום: שי פרנקו

סטיילינג: זוהר מאירי

איפור: שחר שבו

שיער: ליאור גבריאלוב

ע.צלם: זיו טולדנו

הפקה: ערן רחמני

צילום וידאו: ירון שרון

 

ייצוג ויחסי ציבור דנית גרינברג: שיר פינטו

 

קרדיטים לבוש:

 

לוק 1

כובע - ג'דיד וינטג', בלייזר עור - סטורי, חגורה - Very Anna x Tal Noy, נעלי עקב כסופות פפיון - Solo per te

 

לוק 2

טופ שחור וחצאית - אלכסנדר וונג לפקטורי 54, תכשיטים - Very Anna, חגורה כשרשרת - Very Anna x Tal Noy, מגפיים - סטורי

 

לוק 3

ווסט ומכנסיים שחורים - Solo per te, טופ פאייטים כחול - אסיה, נעלי עקב פפיון כסופות - Solo per te, תכשיטים - Very Anna

 

לוק 4

טופ לבן עם שרוך - נטלי ווקר, עליונית לבנה קשורה - Solo per te, מכנסיים לבנים - אסיה, תכשיטים - Very Anna

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018