ריחו"ל

"קאי זקוקה לאביה": ג'יג'י חדיד לא תנתק את זאין מאליק מחייה

למרות שהואשם באלימות נגד אמה, ג'יג'י חדיד תישאר בקשר עם בן זוגה לשעבר, זאין מאליק – למען בתם המשותפת. "היא תעשה הכל כדי לוודא שהם יתפקדו כהורים בשיתוף פעולה ובצורה מתורבתת", סיפר מקורב. עם זאת, הדוגמנית שכרה עורכי דין שיטפלו בנושא המשמורת

תיאלץ להישאר איתו בקשר. ג'יג'י חדיד וזאין מאליק (צילום: Gettyimages)
תיאלץ להישאר איתו בקשר. ג'יג'י חדיד וזאין מאליקצילום: Gettyimages

 

זאין מאליק אמנם הורשע בתקיפתה של יולנדה חדיד, אבל בתה, ג'יג'י חדיד, לא מתכוונת לנתק איתו קשר, כך מספרים מקורביה של הדוגמנית.

 

בשבוע שעבר סערו מדורי הרכילות לאחר שנודע שמאליק הכה את יולנדה והטריד את ג'יג'י, בת זוגו ואם בתו. האירועים האלימים הביאו לפרידתם של בני הזוג אך חדיד נחושה לשמור על קשר חיובי עם מאליק, למען בתם קאי, בת השנה: "יולנדה מאוד כועסת על זאין, אבל ג'יג'י הבהירה שבתה זקוקה לאביה. היא תעשה כל מה שביכולתה כדי לוודא שהם ימשיכו לתפקד כהורים בשיתוף פעולה ובצורה מתורבתת", סיפר מקורב לאתר People.

 

"ג'יג'י מודעת לכך שזאין יהיה חייב להמשיך ולקחת חלק בחייה", סיפר מקור נוסף לאתר US Weekly. יחד עם זאת, היא לא מתכננת להתמודד איתו לבדה: "היא נפגשה עם עורכי הדין שלה בשבוע שעבר וגם שכרה עורכי דין חדשים על מנת שיטפלו בנושא המשמורת. זה עניין שצריך לדון בו".

 

אתמול (ד') העלתה חדיד פוסט אינסטגרם ראשון מזה שבועיים, בו היא מקדמת את השתתפותה בתכנית "פרויקט מסלול". את האפשרות להגיב לה על התמונות – היא חסמה לחלוטין.

עורכי הדין שלה כבר בפעולה (צילום: Gettyimages)
עורכי הדין שלה כבר בפעולהצילום: Gettyimages

 

המקרה האלים שבין מאליק ויולנדה התרחש בספטמבר האחרון אך פרטיו נודעו רק בשבוע שעבר, אז הורשע הזמר בארבעה סעיפי הטרדה. לפי מסמכי האישום, התקרית התרחשה לאחר שיולנדה הגיעה לביתם של זאין וג'יג'י ללא הזמנה על מנת לבקר את נכדתה, בזמן שבתה לא נכחה במקום. מאליק לא אהב את הביקור בהפתעה של חדיד והמפגש ביניהם הפך לעימות פיזי, במהלכו דחף את חדיד כנגד ארון, קילל אותה והורה לה להתרחק מבתו. בנוסף, הוא התקשר לג'יג'י וצעק עליה: "תגדלי ביצים ותגני על בן הזוג שלך מפני האמא המז***ת שלך בבית שלי".

 

אחד ממקורביה של יולנדה סיפר שהאירוע הוא תוצאה של מתח רב ששרר במשך תקופה ארוכה בין זאין ובינה: "יולנדה מאוד מגוננת על ג'יג'י ורוצה את הטוב ביותר עבור בתה ונכדתה. היו לה בעיות עם זאין. יש לו אישיות מתוסבכת ולדעתה הוא צריך להתנהג אל ג'יג'י בצורה ראויה יותר. לג'יג'י קשה לעיתים לחיות לצידו".

 

בימים שלווים יותר. מאליק וג'יג'י עם יולנדה חדיד (צילום מסך: אינסטגרם)
בימים שלווים יותר. מאליק וג'יג'י עם יולנדה חדידצילום מסך: אינסטגרם

 

מקור נוסף סיפר שמערכת היחסים של בני הזוג הייתה "מאוד רעילה", אך מקורב אחר הכחיש שבין השניים היו בעיות שקדמו לתקרית והוסיף: "כרגע הם מנסים למצוא את הדרך הטובה ביותר לשתף פעולה כהורים". יחד עם זאת אחד ממקורביה של ג'יג'י הבהיר שבכל הנוגע לזוגיות שלהם, לג'יג'י אין כרגע ספקות: "היא סיימה איתו לתמיד".

 

חדיד ומאליק החלו לצאת ביחד בשנת 2015 ולאורך השנים נפרדו וחזרו אחד לשנייה מספר פעמים. לאחר הקאמבק האחרון שהתרחש לפני כשנתיים, נודע שג'יג'י בהיריון ובתם קאי נולדה בספטמבר 2020. מאליק נידון ל-360 ימי מאסר על תנאי ובנוסף יחויב להשתתף בסדנת ניהול כעסים ולקחת חלק בתוכנית נגד אלימות במשפחה.

ג'יג'י חדיד וזאין מליק (אינסטגרם)
ג'יג'י חדיד וזאין מליקאינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018