רכילות+

תום חיימוב: "הילד השמן והמנודה שהייתי אף פעם לא ייעלם ממני"

הוא הוכתר בתור "הגבר הסקסי של ישראל לשנת 2021", אבל הוא מנסה לקחת את התואר בפרופורציה, במיוחד לאור עברו כילד עם עודף משקל ודימוי גוף נמוך. בשיחה כנה במיוחד, מספר חיימוב על הצורך להגשים את עצמו, דימוי ה"גבר" שהוא מנסה לשנות וכמובן, הזוגיות עם כוכבת הרשת גל גברעם. צפו!

 

 

בתחילת השבוע נפל דבר במדינה: תום חיימוב (34) נבחר ברוב קולות לגבר הסקסי ביותר בישראל לשנת 2021, ממשיך דרכם של זוכה השנה שעברה בר ברימר ואלו שלפניו, השחקן אביב אלוש והדוגמן לשעבר והפוליטיקאי בהווה עידן רול.

 

חיימוב, עורך דין וכוכב ריאליטי, זכה ל-32 אחוזים מהקולות, וגבר על גברים מסוקסים אחרים כמו תומר הכהן שהגיע למקום השני, רן דנקר ושר התיירות יואל רזבוזוב. ואיך מרגיש הגבר הסקסי ביותר במדינה עם הבחירה בו? הוא מעדיף לשמור על פרופורציות: "בסופו של דבר אני אותו תום, אותה הפרסונה, אותה הקריירה, אותם עסקים. אין חדש תחת השמש".

 

 (צילום: אור דנון)
צילום: אור דנון

 

עקפת כמה כוכבים גדולים מאוד, יונתן מרגי, רן דנקר, יהודה לוי.

"אני בשוק שהתמודדתי איתם וזכיתי. יואל בכלל מקצוען! הייתי מצביע לו. אני באמת מתרגש מהזכייה".

 

לבר ברימר זה הקפיץ את הקריירה.

"הלוואי. החלום שלי בתור ילד היה להיות שחקן. אני לוקח שיעורי משחק, ואם זה הצליח לו הלוואי שזה יצליח גם לי. ברגע שיצאתי מ'האח הגדול' התחלתי בעיסוק עצמי, אם זה המשחק או העסקים שלי".

 

יש לך מספיק זמן לכל זה?

"הרעיון הוא תמיד לחלק את הזמן כמו שצריך. תמיד שואלים אותי איך אני עורך דין וגם וגם... אני עונה להם בפשטות שכרגע אין לי ילדים ואני לא כזה אוהב לישון. זה משאיר לי הרבה זמן שאפשר לנצל ואני בסך הכל מנצל אותו כמו שצריך. אנחנו יכולים לעשות כל כך הרבה דברים אם נדע לייעל את הזמן שלנו".

 

"קוביות בבטן לא עושות אותי מאושר, הן עושות אותי רגוע" (צילום: אור דנון)
"קוביות בבטן לא עושות אותי מאושר, הן עושות אותי רגוע"צילום: אור דנון

 

המקביל שלך בחו"ל, פול ראד, שקיבל את תואר "הגבר הסקסי בעולם" של מגזין People, אמר שהוא הולך להדפיס את הטייטל החדש על כרטיסי ביקור.

"לא לא, מספיק לי שפיפלוס הכריזו".

 

אתה באמת רוצה להגיד לי שכשנראים כמוך, החיים לא קלים מעט יותר?

"יותר קלים. המראה שלנו הוא כרטיס הביקור אבל הוא לא מה שצריך לקבוע מי אנחנו ומה היעדים שלנו. הייתי בשני צדי המתרס בחיים שלי, הסתכלתי מכמה זוויות על סיטואציות מסוימות, וכן חוויתי את הקושי הזה ומצד שני אני חווה גם את הקלות הזו".

 

ולפני שמישהו יאשים את חיימוב ביהירות, הוא ממהר להבהיר: "איפשהו אני מרשה לעצמי לעוף קצת כי אני זוכר מה אני הייתי. אני אומר לעצמי שאכלתי חרא ועכשיו בא לי ליהנות ואני לא עושה לאף אחד רע, אני מתרכז בעצמי. אני מפיץ רק טוב, לא פגעתי באף אחד".

 

"גבר זה מישהו שמדבר על הרגשות שלו, שאכפת לו, שהוא עירני לסביבה" (צילום: אור דנון)
"גבר זה מישהו שמדבר על הרגשות שלו, שאכפת לו, שהוא עירני לסביבה"צילום: אור דנון

חיימוב מתייחס בדבריו לילדותו, עליה דיבר לא פעם בעבר. כשהיה צעיר, התמודד עם עודף משקל ובעיקר בעיית דימוי וגף נמוך שגרמה לו לחוסר ביטחון עצמי גדול. כשילדים אחרים היו הולכים לבריכה ולים, הוא היה שקוע בדיאטות וספירת קלוריות.

 

השנים האלה שאתה מספר שאכלת בהן חרא, מה היה שם?

"זה עניין של דימוי גוף וזה משהו שמלווה אותי משכבר הימים. דיאטות זה משהו שצמוד אליי מגיל 12, חוסר הרצון להסתכל במראה בתור ילד. אני זוכר את זה, את האובססיה לאימונים, את האובססיה לספורט".

 

הטייטל החדש מפצה על משהו?

"לא. להיבחר בתור הגבר הסקסי לא מפצה על כלום. זה ממש נחמד וזה ליטוף לאגו, כיף לי ממש אבל אני עם רגליים על הקרקע. זו רק המעטפת ובפנים אנחנו הרבה יותר. מי שהצביע לי מכיר אותי, הייתי ב'האח הגדול' ואי אפשר להתחמק מזה".

 

"כרגע אין לי ילדים ואני לא כזה אוהב לישון. זה משאיר לי הרבה זמן שאפשר לנצל" (צילום: אור דנון)
"כרגע אין לי ילדים ואני לא כזה אוהב לישון. זה משאיר לי הרבה זמן שאפשר לנצל"צילום: אור דנון

 

איך ילד בן 12 מגיע לעשות דיאטות?

"אם תשאל אותי, אז הגירושים של ההורים שלי הם אלו שגרמו לי להרגיש שהאשמה היא עליי. גם לא הייתי הכי מקובל, בכלל לא מקובל, והייתי מסתכל מהצד ואומר לעצמי שאם אהיה כמו הילד הזה אז אקבל יותר יחס, ויכול להיות שמשם התחילה האובססיה. ואנחנו בבית עם נטייה להשמנה, זה חלק מהחיים שלנו".

 

די נדיר לראות גבר שמדבר בפתיחות כזו על הפרעות אכילה ודימוי גוף.

"אני חושב שכל הפרסונה של הגבר צריכה להשתנות. גבר זה מישהו שמדבר על הרגשות שלו, שאכפת לו, שהוא עירני לסביבה. אני רגיש וכיף לי להיות ולדבר ככה. אני לא דופק חשבון, אני נהנה ולא אכפת לי מה אחרים חושבים. במיוחד אחרי שיצאתי מהבית של 'האח הגדול', כי לאנשים יש הרבה מה להגיד".

 

אתה עדיין סובל מחוסר ביטחון?

"תמיד. גם בזוגיות, בכל מצב. זה אני. הילד הזה לא ייעלם לעולם. כמו ש'הצדדים' תמיד יפריעו לי, לא משנה מה, הם תמיד יהיו שם. אבל אתה לומד לחיות עם זה".

 

"המראה שלנו הוא כרטיס ביקור אבל הוא לא קובע מי אנחנו ומה היעדים שלנו" (צילום: אור דנון)
"המראה שלנו הוא כרטיס ביקור אבל הוא לא קובע מי אנחנו ומה היעדים שלנו"צילום: אור דנון

 

מי שמסתכל על התמונות של חיימוב בכתבה מבלי לקרוא את דבריו או להכיר אותו היכרות מוקדמת, כנראה לא ישער לעצמו שמדובר בבחור שהתמודד שנים רבות עם דימוי עצמי נמוך וחוסר ביטחון. כמובן שלאותו ילד שמנמן כבר אין זכר – לפחות לא מבחינה חיצונית. עם השנים חיימוב החל לטפח אורח חיים שכלל שינוי תזונה, הרבה ספורט וגם כמה טיפולים קוסמטיים כמו הצרת מותניים וניתוח לשאיבת שומן.

 

"כן, בתמונות גם רואים את החורים שיש לי בצדדים", הוא אומר ומוסיף: "ואני יודע שתשאל אותי אז אני אקדים ואומר לך שאני לא מצטער שעשיתי שאיבת שומן מהמתניים. ברגע הזה הבנתי שניסיתי הכל! אחרי שנים שהייתי שוקל ירקות והידיים שלי היו כתומות מבטא-קרוטן וריח של ירקות נדף ממני, באמת שעשיתי הכל. זה הכל בגלל המגזינים, אני לא רוצה לנקוב בשמות אבל הייתי רואה גברים חטובים במגזינים והייתי אומר איך בא לי גם! ברגע שעשיתי את הניתוח סיימתי את כל הניסיונות שלי".

 

"אני מרשה לעצמי לעוף קצת כי אני זוכר מה הייתי וכמה אכלתי חרא ועכשיו בא לי ליהנות " (צילום: אור דנון)
"אני מרשה לעצמי לעוף קצת כי אני זוכר מה הייתי וכמה אכלתי חרא ועכשיו בא לי ליהנות "צילום: אור דנון

 

ראיתי אותך כאן על הסט, דווקא הרגשת מאוד בנוח בצילומים.

"זה כבר היה לקראת הסוף. בהתחלה הייתי מאוד נבוך. לא אכפת לי מהמצלמה, אכפת לי מהאנשים שמסביבי. וברגע שאני מרגיש שהאנרגיה נעימה אז כן, למה לא".

 

עכשיו כשאתה מסתכל במראה, אתה מבסוט ממה שאתה רואה?

"כרגע כן. כשיצאתי מ'האח' לא הייתי מבסוט, עליתי במשקל וזה הפריע לי".

 

כמה עלית?

"הייתי 76 ק"ג כשנכנסתי ויצאתי עם 82 ק"ג ומסת שריר נמוכה יותר, מה שאומר שעליתי המון שומן. אחרי זה נכנסתי לסאגה של תזונה ואימונים, וחזרתי לכושר ולעצמי".

 

"אני לא עושה שום דבר רע לאף אחד אחר, אני פשוט רוצה להגשים את החלומות שלי" (צילום: אור דנון)
"אני לא עושה שום דבר רע לאף אחד אחר, אני פשוט רוצה להגשים את החלומות שלי"צילום: אור דנון

 

מה תעדיף, שאחוז השומן בגוף שלך ירד מעשר או תפקיד ראשון בסדרת טלוויזיה?

"תפקיד ראשון."

 

קוביות בבטן עושות אותך מאושר?

"קוביות בבטן לא עושות אותי מאושר, הן עושות אותי רגוע. שוב פעם, זה עניין של דימוי גוף, הילד השמן אף פעם לא ייעלם ממני, הילד המנודה. אף פעם לא הייתי באמת שמן שמן, זה הכל עניין של איך שאתה רואה את עצמך במראה ושם נפלתי עמוק. חשבתי שאם אני אשנה את הדימוי גוף שלי אז משהו אצלי ישתנה".

 

ואיפה היו ההורים בשלב הזה?

"ההורים אוהבים ועוטפים, הם תמיד ליוו אותי והיו אלה ששילמו עבורי על תזונאית בגיל 12. שבוע שלם הייתי אוכל רק ביצה וגבינה אפילו בלי עגבניה, רק מלפפונים טריים".

 

הילדים בבית ספר ידעו את זה?

"אני לא חושב שסיפרתי להם על זה אבל במקום סנדוויץ' הייתי מגיע עם קוטג' לבית ספר בכיתה ו'. אני אגיד לך יותר מזה, אני זוכר שבתיכון הייתי לוקח סנדוויצ'ים ועולה למעלה לאכול כדי שאף אחד לא יראה אותי, זו הייתה השריטה שלי, ממש ככה. אבל מה שלא הורג אותנו מחשל אותנו".

 

"דיאטות זה משהו שצמוד אליי מגיל 12, חוסר הרצון להסתכל במראה בתור ילד" (צילום: אור דנון)
"דיאטות זה משהו שצמוד אליי מגיל 12, חוסר הרצון להסתכל במראה בתור ילד"צילום: אור דנון

 

מי זה תום חיימוב של היום?

"הרבה יותר שאפתן. תמיד הייתי כזה, אבל היום יש לי הרבה יותר מטרות. הווליום הוא הרבה יותר גבוה ואיתו גם הכוונות. גם האישיות שלך משתנה, הפכתי להיות יותר רציני, יותר מיושב".

 

חיימוב כאמור התפרסם לפני כשנה כשנכנס לבית בנווה אילן, שם מצא תהילה שהביאה אותו עד למקום השלישי, וגם אהבה – בדמות כוכבת הרשת גל גברעם: "בת זוג מהממת, מדהימה. היא עזרה לי מאוד. הכי כיף לי איתה, היא הכי מצחיקה בעולם. כשיצאתי החוצה היא הייתה בשבילי משענת, לימדה אותי המון, איך להתנהל בעולם הזה".

 

אתה חושב שלמדת איך להתנהל בתעשייה?

"אני חושב שכן. אל תשכח שהשם שלי הוא תום – תמימות, וזה לא ייעלם ממני לעולם כנראה. את כל הסיפורים שסיפרו לי על התעשייה יצא לי לחוות ברמה האישית".

 

סקס סמים ורוקנרול?

"לא, לא כאלה דווקא".

 

צביעות?

"כן. אני פשוט אסכם את זה ככה, צביעות. אבל הרעיון הוא להיות תום, להיות מכוון מטרה ולא להתייחס".

 

"אני לא מצטער שעשיתי שאיבת שומן מהמתניים. ברגע הזה הבנתי שניסיתי הכל!" (צילום: אור דנון)
"אני לא מצטער שעשיתי שאיבת שומן מהמתניים. ברגע הזה הבנתי שניסיתי הכל!"צילום: אור דנון

 

ספר לי על דברים ספציפיים שקרו לך בתקופה הזו והיו עול עבורך.

"אני לא יכול לשקר, היה לי קצת אישיוז. כולם אומרים 'עלה לך' כשאתה יודע שזה לא העניין, כשאתה בסך הכל רואה הזדמנות מסוימת. אני בן 34 עוד מעט ובוא נגיד שהדלתות שנפתחו לי בשנה האחרונה, אלו דלתות שחלמתי עליהן ברמה האישית - אם זה המותג שלי שפתחתי או דברים שאני עושה מתוך הרצון הפנימי שלי לגעת בהם. עם זה יש הרבה חששות, עם כל העבודה אתה מאבד גם חברים בדרך. גם את המהמורה הזו עברתי".

 

גם אליי הגיעו לחשושים שטענו שתום הוא לא אותו בחור שהכרנו לפני התוכנית.

"החיים משתנים, הם דינמיים. אני אותו בן אדם, אני פשוט חושב שהגיע זמן שאטפל בעצמי ואגשים את החלומות שלי. הייתי עסוק במה שמסביב ועכשיו בא לי לדאוג לעצמי. בסופו של דבר אני בן אדם טוב, יש לי מסלול מסוים, ואני משתדל לא לפגוע בסובבים שלי. אם יצא מצב שייאלץ אותי להשקיע את מירב המאמצים שלי כדי להצליח, וזה אומר להוריד מהזמן עם החברים - אז אין לי מה לעשות, ואני רוצה לדאוג לתחת של עצמי. אני לא עושה שום דבר רע לאף אחד אחר, אני פשוט רוצה להגשים את החלומות שלי".

 

על גל גברעם: "הכי כיף לי איתה, היא הכי מצחיקה בעולם" (צילום: אור דנון)
על גל גברעם: "הכי כיף לי איתה, היא הכי מצחיקה בעולם"צילום: אור דנון

 

צילום: אור דנון

סטיילינג: זוהר מאירי

איפור ושיער: ניסו שלו

הפקה: ערן רחמני

ע.צלם: שחר ענתבי

צילום וידאו: אריק מרמור

ייצוג תום חיימוב: אלינור שחר - ניהול אישי בע"מ

 

צולם ב-הפנינים 1 בית מארח ביפו העתיקה

 

תודה מיוחדת לחגי אשל

 

קרדטים לבוש: 

לוק 1

ג'ינס - קלווין קליין לפקטורי 54, שרשרת חמסה כסופה - בי סמבול

 

לוק 2

טי-שרט עם ציור של אופנוע - סטורי, מכנסיים אפורים - אמריקן וינטג', חגורה - H&M, מגפיים - סטורי 

 

לוק 3

קרדיגן כחול כהה - סקוץ' אנד סודה לסטורי, מכנסיים - טומי הילפיגר לפקטורי 54

 

לוק 4

סוודר לבן - טומי הילפיגר לפקטורי 54, תחתונים - דיזל, מגפיים סטורי

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018