רכילות+

טיילור מלכוב על שי אביטל: "לא ידעתי כלום. אני לא מטומטמת, לא הייתי מחכה שהשם שלי יתלכלך"

היא הייתה הראשונה לעזוב את הסוכן כשהפרשה התפוצצה, ועדיין לא מבינה למה לא מאמינים למיוצגות של אביטל שלא ידעו דבר. כעת, היא מתכוונת לכבוש את המסך בעונה החדשה של "גולסטאריות" - למרות שהיא מתרחקת מהריבים שהסעירו את הביצה, ומודה שהיא מוכנה להצעת נישואים של החבר, לירן דנינו. צפו

 

 

את טיילור מלכוב (19) אנחנו פוגשים על סט צילומי כתבת השער בשעת בוקר מוקדמת. מאוד מוקדמת - שש בבוקר ליתר דיוק והיא כבר אחרי שיער ואיפור. אחת מכוכבות הנוער הגדולות במדינה כיום, כבר רגילה לעבודה בשעות האלו שבהן השמש בעצמה עוד בקושי התניעה. ולא פלא - היא אחת מאותן מולטי טאלנטס שמתפרשת על כל התחומים: זמרת, שחקנית ודוגמנית. תוסיפו לכך את העובדה שחנוכה בפתח, כלומר התקופה העמוסה ביותר עבור כל מפורסם שמכבד את עצמו, ובנוסף לכל זה היא גם חיילת בצה"ל המשרתת כמש"קית גיוסים בתל השומר. כאמור, לוח זמנים עמוס לכל הדעות. היא רואה את זה כשגרה מבורכת. "קמתי היום ב-4 בבוקר. ביום שבו אני בצבא אפשר לקום קצת יותר מאוחר".

 

ועד מתי היום נמשך?

"בדרך כלל עד 11 בלילה".

 

ועכשיו עם חנוכה? זה החג הכי עמוס עבור הכוכבים.

"זו באמת התקופה הכי עמוסה שיש לכל התעשייה. מפה אני ממשיכה להופעות חנוכה עם 'המכבים', ואחזור בלילה הביתה, אז כן, אלו ימים ארוכים".

 

 (צילום: שי ארבל)
צילום: שי ארבל
 

 

למרות גילה הצעיר, לעיתים נדמה שמלכוב נמצאת כבר שנים בתודעה, אך בפועל היא התחילה את דרכה המקצועית לפני חמש שנים בלבד, כשהייתה בת 14, בתוכנית הריאליטי "הבנים והבנות" של ערוץ הילדים שם לקחה דאבל: מקום ראשון וגם את תואר חביבת הקהל. מאז היא השתתפה גם בריאליטי "זוג מנצח" (שייתכן והייתה מעדיפה לשכוח, נגיע אליו בהמשך), בתוכנית "דו איט!" בערוץ זום, מדגמנת לאופנת GONG וכעת היא סוגרת מעגל עם ריאליטי נוסף, "גולסטאריות" (החל מה-29 בנובמבר ב-HOT), שם תנסה להוכיח שבנוסף לכישוריה הרבים היא גם כדורגלנית מצטיינת. לפי מה שהיא טוענת, יש סיכוי לא רע שהיא גם הצליחה.

 

כמה גולים הבקעת?

"אני לא אספר לך. אבל היו הרבה".

 

"אני לא מבינה לאיזו אמא בבית זה נשמע הגיוני שאני אדע שהסוכן שלי הטריד מישהי ושאתן לזה יד" (צילום: שי ארבל)
"אני לא מבינה לאיזו אמא בבית זה נשמע הגיוני שאני אדע שהסוכן שלי הטריד מישהי ושאתן לזה יד"צילום: שי ארבל

 

התוכנית עוד לא עלתה לאוויר וכבר יש בלגנים.

"למה ציפית? לשים 15 בנות, דיוות (!) ביחד, הן שולפות ציפורניים כל היום ואם לא בתוכנית אז בקבוצת הוואטספ, אז כן, דברים כאלה קורים".

 

כמה את חלק מזה?

"האמת שבכלל לא. בדיוק מישהי כתבה לי בפרטי שנעלמתי, ועניתי לה שאני לא מתחברת לאקשן. אני חושבת שאת המלחמות שלי אני לא נלחמת ככה ובעיקר כי זה מתחיל משטויות".

 

הבלגנים המדוברים החלו עוד לפני שצולם אפילו פריים אחד עבור התוכנית. נזכיר שסמוך לתחילת הצילומים, המשתתפת ליהיא גרינר גילתה שהיא עתידה לקבל משכורת נמוכה יותר מאלו של רוסלנה רודינה ואורטל עמר, וחוללה סערה כשאמרה על כך: "אין מצב שאני אעבוד, אעשה צחוקים וכיף, והפלקטים יקבלו יותר ממני כי ההיא המליטה תינוק מבן אל תבורי, וזאת המליטה מאייל גולן". עמר ורוסלנה נפגעו, גרינר סירבה להשתתף אך הגיעה בהפתעה לימי הצילום האחרונים, שם התקבלה בקרירות על ידי רוב המשתתפות האחרות. מאז חלפה לה שנה אך נראה שהרוחות לא נרגעו – להפך, לאחרונה הן התלהטו שוב לאחר שתקוה גדעון ניסתה להתבדח על אותו מקרה והציתה את הוויכוח ההוא מחדש.

 

מה את חושבת על כל הריב הזה?

"אני חייבת לציין שכל מה שרואים בתקשורת התחיל מהומור מוחלט שפשוט התלהט. בנות אוהבות לריב על שטויות. זה באמת זה התחיל מהומור של תקוה. תקוה, כמה בלאגנים את אוהבת לעשות, תהיי בריאה.

 

"תשמע, אני חושבת שכולנו יודעים מי זו ליהיא. עם כמה שהיא אישה מהממת וסופר מצחיקה, אנחנו מאוד מודעים לזה שהיא אחת שאומרת את האמת בפנים, היא מאוד אימפולסיבית, אומרת הכל ורק אחרי זה מצטערת על הדברים ועל הדרך שבה היא אמרה אותם. ורוסלנה היא מישהי שרוצה את הכבוד שלה וזה דבר שהוא מובן לגמרי. אני חושבת שפשוט צריך להבין שיש אנשים שלא מסתדרים ביניהם וכנראה שכאן זו הסיטואציה".

 

"אחד הסיכונים הכי גדולים בללכת לריאליטי הוא שאת חושפת את עצמך במלוא האחוזים. במיוחד כשיש לך קהל צעיר" (צילום: שי ארבל)
"אחד הסיכונים הכי גדולים בללכת לריאליטי הוא שאת חושפת את עצמך במלוא האחוזים. במיוחד כשיש לך קהל צעיר"צילום: שי ארבל

 

זה אפילו לא ריב שאת יכולה לבחור בו צד.

"נכון, עוד כשזה רק התחיל לא בחרתי צד. כשליהיא הגיעה קיבלתי אותה בשמחה ובאמת הכי שמחתי שהיא הגיעה והצטרפה. הייתי בערך הראשונה שקמה אליה, בעיקר כי ידעתי שהמון בנות כועסות עליה ומעקמות פרצוף ואני לא אתן לבן אדם שמגיע להישאר לבד, כי אני באמת אוהבת את ליהיא. מצד שני, גם מאוד הבנתי למה אורטל ורוסלנה נפגעו ודיברנו על זה המון. יש לציין שליהיא הגיעה בהפתעה מוחלטת לגמרי, אף אחת לא ידעה".

 

וכל זה לא אומר שמלכוב לא ידעה את מנת חלקה בסכסוכים בתוכנית. וגם כאן – שמה של רוסלנה עולה מחדש.

 

אמרת שהתאכזבת ממנה בזמן הצילומים. למה?

"העניין עם רוסלנה הוא לא טררם כמו שעשו ממנו, זה לא שהיו בכי וצעקות או שהגענו לרמה נמוכה וקללות. אמרתי שהיא צבועה, כי הרגשתי שהיא כזו והתאכזבתי ממנה".

 

"כשללירן יש תינוק בידיים אז הוא אומר 'בא לי ילד', וגם אני לפעמים אומרת שבא לי ילד" (צילום: שי ארבל)
"כשללירן יש תינוק בידיים אז הוא אומר 'בא לי ילד', וגם אני לפעמים אומרת שבא לי ילד"צילום: שי ארבל
 

 

ממה זה נבע?

"בתחילת הצילומים התגבשה קבוצת חברות שאני ורוסלנה היינו חלק ממנה ובאמת הרגשתי שיש בינינו חברות ודינמיקה טובה. בשלב מסוים היא נפצעה ואני סחבתי אותה, היינו ביחד בחדר במדבר והרגשתי הרבה מאוד חיבה מהצד שלה. כמו שיודעים, בעונה הזו היו ניפויים, והשם שלי לא הופיע אפילו פעם אחת בהדחות, עד שקיבלתי נגדי קול ראשון וזה היה ממנה.

"מודה, חטפתי הלם, במיוחד אחרי כל מה שעברנו. מבחינתי, אם את לא חברה שלי ואת בן אדם שאני לא אוהבת, אני לא אבוא ואשב איתך באותו חדר ואפתח איתך שיחות עמוקות. אני לא אבוא ואדאג לך כשנפצעת. כזו אני. אז הייתי מאוד מופתעת ממנה. באותו רגע אמרתי שהיא צבועה והייתה איזו והתפוצצות קלה".

 

אם משתתפות אחרות בתוכנית עשו קריירה מפליטות פה וסקנדלים, מלכוב לעומתן צריכה להיזהר – יש לה תדמית של כוכבת ילדים לשמור עליה והיא בהחלט יודעת זאת: "אני חושבת שאחד הסיכונים הכי גדולים בללכת לריאליטי הוא שאת באמת חושפת את עצמך במלוא האחוזים ובמיוחד כשיש לי קהל צעיר, אז אני מאוד נזהרת במילים וגם במעשים. יש לי אחריות ואני מאוד מודעת אליה, לא הייתה לי סיבה להיכנס שם ליותר מדי צרחות, וגם אם כן אני לא הייתי מגיעה לרמה נמוכה. והייתה רמה נמוכה בתכנית. בסופו של דבר אני מודעת לכך שיש לי אחריות".

 

"אני בזוגיות כבר שנה וחצי, שנתיים עברו מאז הפרידה מבן ואני חושבת שגם צריך לכבד את בן הזוג הנוכחי שלי" (צילום: שי ארבל)
"אני בזוגיות כבר שנה וחצי, שנתיים עברו מאז הפרידה מבן ואני חושבת שגם צריך לכבד את בן הזוג הנוכחי שלי"צילום: שי ארבל
 

האחריות הזו כלפי עצמה וכלפי הקהל שלה היא גם אחת הסיבות שבגללן מלכוב ניתקה את יחסיה עם מי שהיה עד לא מזמן מנהלה האישי, שי אביטל, שנחשד בביצוע עבירות מין כנגד עשרות נשים.

 

היית בין המיוצגות הראשונות שלו שהגיבו, קמת ועזבת. הרגשת שיש ממך ציפייה כזו?

"חד משמעית, כבר כשהתחילו הפרומואים (לתוכנית "חשיפה", בה נחשפה לראשונה הפרשה. ב"ז). זה היה לא פשוט, בעיקר כשהייתה הרגשה שלוחצים עלייך להגיב. ואם לאחרים היה קשה לעכל את הסיטואציה, אז בטח שלי היה קשה לעכל אותה, כשאני מכירה את הבן אדם מגיל 13 והוא לצידי לאורך כל הדרך. הכרתי אדם אחר לגמרי, זה מבחינתי היה כמו לצפות בתכנית 'המתחזים', את רואה מישהו שאת מכירה ומקבלת בן אדם אחר לגמרי. לעכל דבר כזה לוקח המון זמן.

 

"הייתי בהלם מוחלט, כאב לי. אני רואה את התכנית של חיים אתגר, מייבבת ולא קולטת את מה שאני רואה. הראש קולט אבל הלב מסרב להאמין כי בכל זאת אני מכירה אותו כדמות אחרת לגמרי. ופתאום מעבר לעדויות את רואה דפוס התנהגות, הודעות, ודברים שלא נחשפת אליהם מעולם. גם כשהגבתי את מה שהגבתי, זה היה מלווה בכל כך הרבה בכי".

 

"בנות אוהבות לריב על שטויות. זה באמת זה התחיל מהומור של תקוה" (צילום: שי ארבל)
"בנות אוהבות לריב על שטויות. זה באמת זה התחיל מהומור של תקוה"צילום: שי ארבל

 

הייתה גם איזו אצבע מאשימה מצד אנשים שאמרו על המיוצגות שלו, "הן ידעו, הן שתקו".

"זה נמשך עד היום. מסרבים להאמין שאנחנו באמת לא ידענו מהדבר הזה. אני לא מבינה לאיזו אמא בבית זה נשמע הגיוני שאני, כדוגמה לבנות, אדע שהסוכן שלי, אחד האנשים הכי צמודים אלי בחיים, אנס מישהי או הטריד מישהי ושאתן לזה יד. הרי, אם הייתי יודעת מדבר כזה… אני לא מטומטמת, הייתי יודעת שדבר כזה יתפוצץ באיזשהו זמן, כמו כל דבר שהוא לא בסדר. למה שאני אשב ואחכה שהדבר יקרה, כדי שהשם שלי יתלכלך מבן אדם כזה? למה שאחכה ואמתין לדבר כזה?

 

"אני הכרתי את שי כבן אדם שיש לו בנות זוג ושיוצא עם בחורות. הוא לא היה נשוי וזה בסדר גמור, זה לא פשע לצאת עם בחורות, זה לא פשע לפלרטט עם בחורות ולהתחיל איתן במסיבה, אבל מפה ועד לדברים שהוא עשה ולדפוס ההתנהגות שהיה בהודעות שלו?… מעולם לא ידעתי".

 

אז מאותו רגע לא דיברתם?

"נכון. שלחתי לו הודעת וואטסאפ, 'שי, תבין מה קורה בחוץ, תבין מה אני חווה מבחוץ, מודה על כל הדרך שעשינו עד כה', ואז ההודעה שהוצאתי לתקשורת".

 

"בגלל הרקע של ההורים שלי והגירושים, חיפשתי יציבות. בגלל זה אני רואה בזוגיות מקום מפלט" (צילום: שי ארבל)
"בגלל הרקע של ההורים שלי והגירושים, חיפשתי יציבות. בגלל זה אני רואה בזוגיות מקום מפלט"צילום: שי ארבל

 

את בעצמך בתעשייה המון שנים. יצא לך לחוות התנהגויות חריגות כאלה?

"לא. האמת שמעולם לא, כי תמיד הייתי מלווה באמא שלי, והיא מעולם לא נתנה לי ללכת למקומות בלעדיה. עד היום אמא שלי נהנית ושמחה להגיע איתי לימי צילום. אמנם עכשיו זה כבר אחרת, יש סביבי סוכנים ויותר אנשים ואני גם יותר בוגרת, אבל אמא שלי מעולם לא נתנה לי ללכת לבד".

 

ויש מישהו נוסף שצמוד אליה בימים אלו - בן זוגה, הזמר לירן דנינו (31), איתו החלה לצאת זמן קצר לפני שעזבה להשתתף ב"גולסטאריות": "זו באמת הייתה תקופה מסעירה. צילמנו את התוכנית לפני שנה וקצת, וזה היה ממש בתחילת הקשר שלי ושל לירן. היינו הכי מאוהבים וצמודים-צמודים, גם בדיוק יצאנו מבידוד ביחד והיה לי כל כך קשה בלעדיו. 15 ימי צילום שאין בהם יוצא ואין בא".

 

ועכשיו אתם כבר יותר משנה ביחד, שניכם עסוקים ועובדים המון. איך מתחזקים קשר במצב כזה?

"זה מאוד מאתגר, אבל העיקר שיש את החיבוק בלילה ואת ה'בוקר טוב' בבוקר. אלו תקופות שכיף לעבור ביחד ואחרי זה טסים לחו"ל".


כמה זמן אתם כבר יחד?

"כמעט שנה וחצי".

 

זוג ותיק!

"ראית מה זה? ועדיין כל הזמן מזכירים את 'האקס, האקס'. די!".

 

אני לא אמרתי מילה.

 

"אני לא מתחברת ל'אקשן' ב'גולסטאריות'. את המלחמות שלי אני לא נלחמת ככה" (צילום: שי ארבל)
"אני לא מתחברת ל'אקשן' ב'גולסטאריות'. את המלחמות שלי אני לא נלחמת ככה"צילום: שי ארבל


האקס המדובר הוא כמובן בן זיני, כוכב נוער גדול בזכות עצמו, שהיה בן זוגה במשך שלוש שנים עד שנפרדו בתחילת השנה שעברה. לצידו היא גם כיכבה בריאליטי "זוג מנצח" כשלמרבה האירוניה – הם כבר היו בו על סף פרידה. השניים הודחו מהר ונפרדו זמן קצר לאחר מכן.

 

עדיין שואלים אותך עליו?

"כן, ויש גם את האייטמים של 'לא לשכוח את האקס'. די, אני בזוגיות אחרת כבר שנה וחצי, שנתיים עברו מאז הפרידה ואני חושבת שגם צריך לכבד את הבן זוג הנוכחי שלי באיזשהו מקום".


רק אציין שאת זו שהעלתה את הנושא.

"כן, אני הפעם באתי ואמרתי די, אין מה לדבר".

 

את מרגישה שהצלחת לעשות את ההפרדה ממנו?

"כן, כבר ביום שאחרי הפרידה. אני מאמינה שכשזוג נפרד, הוא נפרד וכל אחד הולך לדרכו, כמובן גם בדרך המקצועית. כי הייתה לנו את הדרך המקצועית והיא הייתה מדהימה. אני מאוד גאה בדרך שאני עברתי עם בן, אין ספק בזה, בזוגיות, בקריירה, בהכל. אבל זה נגמר, עברנו הלאה ותוך חודשיים כבר היה לי בן זוג חדש. בגלל זה קשה לי שעדיין נתקעים על זה, ועדיין נוטים להזכיר את 'האקס, האקס, האקס' בכל אייטם עד היום, כשאני כבר שנה וחצי עם בן זוג אחר".

 

"זה לא פשע לפלרטט ולצאת עם בחורות, שי היה רווק. אבל מפה ועד לדברים שהוא עשה ולדפוס ההתנהגות שלו?" (צילום: שי ארבל)
"זה לא פשע לפלרטט ולצאת עם בחורות, שי היה רווק. אבל מפה ועד לדברים שהוא עשה ולדפוס ההתנהגות שלו?"צילום: שי ארבל

 

את עוקבת אחרי הקריירה שלו?

"האמת שלא. אני לא עוקבת אחריו ברשתות והוא לא אחריי. אני עדיין עוקבת אחרי האחים והמשפחה שלו, והכל בסדר ואנחנו ביחסים טובים אבל לא לחוץ לי לראות את הקריירה שלו".

 

יוצא לכם להיפגש באירועים?

"האמת שמאז לא יצא לנו להיפגש. אולי מרחוק, אבל לא היה איזה רגע קונקרטי, דרמטי או מרגש".

 

נחזור ללירן. הזוגיות שלכם נראית נורא רצינית, לפחות מהצד.

"תשמע, הכי בא לי בעולם להיות בטוחה במיליון אחוז, אבל אני לא אצא בהצהרה המדויקת הזו כי כבר יצאתי איתה בזוגיות הקודמת ואנחנו לומדים קדימה. אבל ברור שאני רוצה והכי בעולם וזו הייתה הכוונה.

 

"מהרגע הראשון, תמיד אמרתי שבגלל הרקע של ההורים שלי והגירושים, חיפשתי יציבות. בגלל אני רואה בזה מקום מפלט, היציבות הענקית הזו, אני חולמת שזה יהיה משהו שהוא לתמיד. בגלל זה תמיד אמרתי שכשאני נכנסת לזוגיות, אני ישר חולמת על חתונה. אין לי מה להישאר עם בן אדם אם אני לא רואה אותו כאבא של הילדים שלי ובאמת יכולה לראות אותו מתחת לחופה. אז כמובן שאנחנו מכוונים לשם וימים יגידו".

 

את עוד לא בת 20 אבל לירן אוטוטו בן 31. אני מניח שיש דיבורים על משפחה או מיסוד היחסים.

"אני לא אשקר שכשללירן יש תינוק בידיים אז הוא אומר 'בא לי ילד', וגם אני לפעמים אומרת שבא לי ילד. אבל הכל טוב, הוא מודע לגיל שלי ואני עוד בצבא אז הוא יודע שאין לנו טעם להתחתן לפני שאני משתחררת. אבל אנחנו מדברים על זה והוא יודע מה הזמן המדויק".

 

מה הזמן המדויק?

"התגייסתי בוולנטיינ'ס דיי ואני משתחררת ממש יום לפני הוולנטיילנ'ס. יום אחרי זה, אמרתי לו שזה הוולנטיינ'ס עצמו, זה הזמן המדויק, אז אם הוא ירצה..."

 

אז את אומרת לסמן בלוח שנה?

"תסמן, אני לא יודעת אם זה יקרה, אבל זו אפשרות".

 

"אין לי מה להישאר עם בן אדם אם אני לא רואה אותו כאבא לילדים שלי ובאמת יכולה לראות אותו מתחת לחופה" (צילום: שי ארבל)
"אין לי מה להישאר עם בן אדם אם אני לא רואה אותו כאבא לילדים שלי ובאמת יכולה לראות אותו מתחת לחופה"צילום: שי ארבל

צילום: שי ארבל

סטיילינג: תום רוזיליו

שיער: רן קריסי

איפור: שחר שבו

ע.סטיילינג: ירין גבריאל

הפקה: ערן רחמני

צילום וידאו: אריק מרמור

 

ייצוג טיילור מלכוב: שי ארזואן

יחסי ציבור: נטע הר-לב

 

לבוש:

 

לוק 1 - ג'קט: סיקרס, מכנסיים: וינטג' קולקשן

 

לוק 2 - טוטאל לוק: סיקרס

 

לוק 3 - חולצה ומכנסיים: בטי וינטג'

 

לוק 4 - טוטאל לוק: דני וינטג'

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018