רכילות+

"שקר האינסטגרם": מאחורי הפרידה של אייל גולן ודניאל גרינברג

מצד אחד מקורבים מספרים כי הוכו בהלם, ומנגד, יש מי שאומרים שזה היה ידוע מראש ו"נמאס לה מהבגידות". אז מה עומד מאחורי ההודעה המכובסת שיצאה לתקשורת, כמה זמן בני הזוג כבר לא ביחד ומי היו הראשונים שהוכנסו בסוד העניינים? כל הפרטים

אבא ואמא מתגרשים כשאתה בן 3 חודשים. אייל גולן ודניאל גרינברג  (צילום: ארן חן צלמים)
אבא ואמא מתגרשים כשאתה בן 3 חודשים. אייל גולן ודניאל גרינברג צילום: ארן חן צלמים

 

הביצה כולה הוכתה בתדהמה, כשנודע היום (ג'), כי אייל גולן ואשתו בשנתיים האחרונות, דניאל גרינברג, נפרדים. לבני הזוג יש בת, מיאל (שנה) ובן, רון, שנולד רק לפני שלושה חודשים.

 

בהודעה הרשמית שהוציא היום איש יחסי הציבור של גולן, רני רהב, נכתב כי: "אייל ודניאל החליטו לצאת לדרך חדשה כל אחד בנפרד מתוך חברות אהבה והבנה השניים ימשיכו לשמור על קשר חברי ויגדלו את הילדים במשותף. יצוין כי למרות שהגיעו להחלטה זו חגגו יחד את הברית לבנם רון ויצאו לחופשה משותפת יחד, ודניאל אף ליוותה את אייל בהופעת חורף בהיכל התרבות שהתקיימה השבוע ויחסיהם היום טובים מתמיד".

 

אלא שכמו תמיד, מתחת לפני השטח העניינים לא היו כל כך רגועים ובהרמוניה כמו שבני הזוג ודובריהם מנסים להציג. כזכור, הקשר של גולן וגרינברג ידע לא מעט עליות ומורדות, והשניים אף נפרדו כמה פעמים מתחת לרדאר, כשגרינברג עברה למלון בתל אביב פעם אחת ובפעם אחרת לדירה ברחובות – כשהסיבה הרשמית היא הקורונה.

כך או כך, הזוגיות של השניים לא הייתה חלקה ודיבורים על בגידות רבות מצידו של הזמר היו ברקע, וגם היום מקורבים איתם דיברנו וביקשו שלא להיחשף סיכמו את הפרידה ב"עלה לה. נמאס לה מהבגידות".

 

מנגד, נציין כי חברתם הטובה לאה שנירר ששוהה בימים אלו בניו יורק, מסרה לנו כי היא בהלם מהפרידה. "לא ידעתי כלום! הם זוג מאוד אוהב והיו נורא מאושרים מהמשפחה שהם הקימו. אני מודה ומתוודה שאני לא ראיתי את זה מגיע". אז מה בכל זאת קרה?

 

עבדתם על כולם. גולן וגרינברג (צילום: ענת מוסברג)
עבדתם על כולם. גולן וגרינברגצילום: ענת מוסברג

 

מקורבים מספרים כי השניים החליטו על הפרידה כבר לפני חודש, וסיפרו לבני המשפחה הקרובים ביותר בשבועות האחרונים – בראש ובראשונה לילדים הגדולים, ליאם ואלין, ובהמשך לשאר. יותר מזה, השניים לא רק נפרדו, אלא חתמו כבר על כל מסמכי הגירושים ומדובר עכשיו רק בעניין פורמלי מול הרבנות. השניים, שחתמו מראש על הסכם ממון טרום נישואיהם, כבר הסדירו את רוב העניינים ביניהם וילכו בימים הקרובים איש איש לדרכו. נציין כי בחוזה שנחתם ביניהם לפני החתונה, סוכם כי גרינברג תקבל סכום גדול באופן משמעותי אם תביא לעולם שני ילדים.

 

ונמשיך: יודעי דבר הבהירו לנו כי השניים מנסים לשדר אהבה וחברות לתקשורת, אך אין סיכוי כי יחזרו להיות יחד ומדובר בניסיון לשמור על יחסים תקינים בשביל הילדים. יותר מזה, אחד המוזמנים לאירוע הברית של בנם רון, שהתקיים רק לפני שבועיים, ציין בפנינו כי השניים הקפידו להפגין חיבה רבה זה כלפי זו באירוע, באופן מובהק במיוחד ("היו ממש לאבי דאבי"), והוסיף כי אם הם ידעו כבר לפני חודש כי הם נפרדים, מדובר בהטעייה מכוונת של האורחים והחברים וכמובן גם התקשורת.

 

מקורבת אחרת לבני הזוג סיכמה את התשובה לשאלה האם היו רמזים מטרימים לפרידה, ב"שקר האינסטגרם", וציינה כי רק לאחרונה השניים יצאו לכמה חופשות פוטוגניות במיוחד שקיבלו זמן מסך ניכר באינסטגרם, ואף הוסיפה כי עם כל הסטוריז שופעי החום והאהבה בין השניים, אף אחד לא היה יכול לחשוד שמשהו לא תקין. אותה מקורבת אף ציינה כי גרינברג יודעת להשתמש היטב ברשתות החברתיות לטובתה ויצרה מצג שווא לעוקבים.

 

שידרו שהכל טוב עד שכבר לא. גולן וגרינברג (צילום: אור גפן)
שידרו שהכל טוב עד שכבר לא. גולן וגרינברגצילום: אור גפן

 

מקורב אחד איתו דיברנו ציין כי הדרך הנעימה בה השניים נפרדים לא מפתיעה, במיוחד בהתחשב בניסיון העבר של גולן בפרידות, וכי היה לו חשוב לתקן את הרושם שנוצר עם רוסלנה רודינה ואילנית לוי, והעובדה ששמו חזר לכותרות לאחרונה בפרשת משחקי חברה, ממש לא תרמה לעניין.

 

עם זאת, חברים טובים של בני הזוג מספרים לנו כי זו הייתה הפתעה עבורם והם גילו יחד עם שאר המדינה. "זה נראה לי לא אמיתי. ביליתי איתם לאחרונה והכל היה רגיל. מפתיע שזה קורה פתאום והיא העלתה היום סטורי כאילו כלום. לא יודעת מה להגיד... הם היו מהממים, בילינו הרבה יחד".

 

גרינברג היא זו שתעזוב את הבית המשותף, אך תישאר לגור בקרבת מקום כדי לא להוציא את בתה מיאל מהמסגרות אליהן התרגלה. היא כבר מצאה דירה ואף קנתה רהיטים בשבוע האחרון. גולן יטוס מחר בבוקר להופעת סילבסטר שנקבעה מראש וינסה לחמוק מהרעש התקשורתי שבוודאי ילווה את המשפחה בשבועות הקרובים. גרינברג אף הנחתה את קרובי משפחתה וחבריה הטובים שלא להתראיין או להגיב לפרידה.

 

היא מחייכת חיוך רחב, הוא פחות. רמז? (צילום: ענת מוסברג)
היא מחייכת חיוך רחב, הוא פחות. רמז?צילום: ענת מוסברג

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018