רכילות+

דניאל גרינברג חוגגת את השנה החדשה כרווקה

את שנת 2021 סיימה גרינברג כגרושה טרייה ועכשיו היא מתפנה לחגוג את העצמאות שלה - גרינברג יצאה למסיבת סילבסטר עם אחותה וחברות ורקדה עד השעות הקטנות של הלילה, למזלו של ליאם גולן

 

 

רגע לפני השנה האזרחית החדשה, נפל דבר בביצה והזמר אייל גולן ואשתו דניאל גרינברג הודיעו על גירושים, אחרי שלוש שנים ביחד, מתוכן שנתיים כזוג נשוי ושני ילדים משותפים - מיאל ורון. גולן הספיק להמריא להופעה בקייב לכבוד חגיגות הסילבסטר, אבל אם מישהו חשב שגרינברג תישאר בבית ותגז'דר בפיג'מה, אתם לא מכירים את הנפשות הפועלות. יותר מזה, היא העלתה את הערב  שלה לרשתות החברתיות - למען יראו וייראו. 

 

בשעות המוקדמות של ליל שישי, הגיעה גרינברג עם חברותיה ואחותה קארין למסיבה בצפון תל אביב, שם חגגו את כניסתה של השנה האזחית החדשה. "2022 עם הבנות שלי", כתבה גרינברג על התמונות שהעלתה, בהן אפשר לראות אותה חוגגת בשמלת מיני, מרימה צ'ייסרים ואפילו מתנשקת בחצות - עם אחותה. מה שנקרא, לשדר עסקים כרגיל בלי להגזים.

 

אבל אם מישהו חשב שהיותה אמא לתינוק בן שלושה חודשים אומר שהיא תסיים את החגיגות מוקדם, הוא כנראה עשה סוויפ מהר מדי לסטוריז שלה, כי ב-4 וחצי בבוקר, בעוד המדור בחלום השביעי, גרינברג העלתה סרטון בו היא נראית מגיעה לחלץ את ליאם גולן, הבן הבכור של בעלה לשעבר, שנתקע ללא דלק באמצע הדרך. "מזל שיש אותנו! חיים שלי, שלא תהיה תקוע בחיים", אמרה גרינברג למצלמה. אנחנו בטוחים שאילנית לוי שמחה לגלות את זה.

 

עם החברות והאחות קארין. דניאל גרינברג חוגגת (צילום: אינסטגרם)
עם החברות והאחות קארין. דניאל גרינברג חוגגתצילום: אינסטגרם

שותות עד לא ידע (צילום: אינסטגרם)
שותות עד לא ידעצילום: אינסטגרם

 

מתפקדת על 4 שעות שינה בקושי (צילום: אינסטגרם)
מתפקדת על 4 שעות שינה בקושיצילום: אינסטגרם

הבנו, שתית (צילום: אינסטגרם)
הבנו, שתיתצילום: אינסטגרם

  

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018