ריחו"ל

"קלואי, את לא ראויה לכאב הלב ולהשפלה שגרמתי לך"

לאחר שפורסם כי טריסטן תומפסון בגד (שוב) בקלואי - הפעם עם מאמנת כושר שנכנסה להיריון ממנו והביאה לעולם את בנו השלישי -הכדורסלן מודה באמת, ומתנצל. "תוצאות בדיקת האבהות מגלות כי אני אכן האבא של התינוק. קלואי, זה לא מגיע לך. יש לי המון כבוד ואהבה אלייך, אני כל כך מצטער"

בין בגידה לבגידה. טריסטן, טרו וקלואי (צילום: אינסטגרם)
בין בגידה לבגידה. טריסטן, טרו וקלואיצילום: אינסטגרם

 

חודש בדיוק לאחר שנחשף כי הכדורסלן טריסטן תומפסון, בן זוגה לשעבר ואב בתה של כוכבת הריאליטי קלואי קרדשיאן, בגד בה (שוב) וכעת הוא אבא לשלושה (הפעם ממאמנת כושר בשם מראלי ניקולס), תומפסון ניצל את הרשתות החברתיות כדי להודות באמת ולהתנצל בפני קרדשיאן הנבגדת.

 

"תוצאות בדיקת האבהות מגלות כי אני אכן האבא של התינוק של מארלי ניקולס. אני לוקח אחריות מלאה על המעשים שלי, וכעת, לאחר שהאהבות נקבעה, אני מצפה לגדל את הבן שלי. אני מתנצל בפני כל האנשים שפגעתי בהם או אכזבתי אותם במהלך החוויה הזו, הן בפומבי והן באופן פרטי", כך כתב הכדורסלן בסטורי שהעלה.

 

בסטורי שאחריו, התייחס תומפסון לבת זוגו לשעבר, קלואי, ופנה אליה ישירות (דרך 3.5 מיליון עוקבים וכל אתרי הרכילות בעולם): "קלואי, זה לא מגיע לך. את לא ראויה לכאב ולהשפלה שגרמתי לך. לא מגיעה לך הדרך בה התייחסתי אלייך לאורך השנים. המעשים שלי בהחלט לא תאמו את האופן בו אני רואה אותך. יש לי המון כבוד ואהבה אלייך, בלי קשר למה שאת חושבת. שוב, אני כל כך מצטער". נכון לכתיבת שורות אלה, קרדשיאן טרם התייחסה לדבריו של האקס.

 

הסטוריז שהעלה תומפסון (צילום: אינסטגרם)
הסטוריז שהעלה תומפסוןצילום: אינסטגרם

בימים יפים יותר (צילום: אינסטגרם)
בימים יפים יותרצילום: אינסטגרם

 

נזכיר כי בתחילת חודש דצמבר האחרון פורסם כי תומפסון מצפה לילד שלישי, הפעם ממאמנת הכושר. על פי הדיווחים, ניקולס נכנסה להיריון מתומפסון בחודש מרץ האחרון, שלושה חודשים לפני שהכדורסלן וקלואי נפרדו (שוב) - מה שבעצם מבהיר את העובדה כי הוא בגד בה. "קלואי התעצבנה מאוד מכך שטריסטן בגד בה שוב והיא פשוט לא מאמינה שעומד להיוולד לו ילד שלישי", סיפר מקורב לכוכבת הריאליטי למגזין "פיפל".

 

על פי הפרסומים, טריסטן וניקולס בילו את יום הולדתו ה-30 של הכדורסלן. השניים היו יחד במסיבה ולאחר מכן המשיכו לאפטר פארטי בבית מלון בטקסס. זמן קצר לאחר מכן כשניקולס גילתה שהיא בהיריון, היא יידעה את התומפסון, שהציע לה 75 אלף דולר כדי שתעשה הפלה.

 

למגזין Radar Online הגיעו בבלעדיות צילומי מסך של הודעות טקסט שהחליפו ביניהם תומפסון וניקולס: "את יודעת איך אני מרגיש, הרגשות שלי לא השתנו בכלל", כתב הכדורסלן למאמנת הכושר, והבהיר: "אני לא אהיה מעורב כלל בחייו של הילד. אגב, אם את חושבת שהתינוק הזה יכניס לך קצת כסף זו טעות. את יודעת שאני פורש בסוף העונה אז מבחינת תמיכה זה יהיה מה שיידרש ממני בכל חודש, שזה כמה מאות דולרים, ולא מעבר. לכן עדיף לך לקחת עכשיו את ה-75 אלף דולר שאני מציע לך כי לא תקבלי שום דבר קרוב לזה". תומפסון מצידו הכחיש כי שלח את ההודעות האלה לניקולס.

 

שעות ספורות לאחר שסיפור הבגידה נחשף, ניקולס ילדה את בנו השלישי של תומפסון וניצלה גם היא את הרשתות החברתיות על מנת להעביר מסר: "שקיפות מלאה וכנות, זה כל מה שביקשתי. האהבה שעשינו, האינטימיות וזה שאני נפתחתי בפניך... זו הייתה טעות. לעולם לא שוב! אני לא ביקשתי שתעזוב את קלואי, אלה היו הכוונות שלך בלי שום השפעה מהצד שלי. בוא נבהיר את זה. אני רק רוצה ממך לקיים את ההבטחה שהבטחת לי, את ההבטחה שהבטחת לנו. אני לא ארשה לך ולמשפחת קרדשיאן להמשיך לחיות מאחורי התדמית של 'החיים הטובים והמושלמים' כשזה לא המצב בכלל. אנשים צריכים לדעת את האמת - והם יידעו".


בקרוב אבא לשלושה. טרו וטריסטן (צילום: אינסטגרם)
בקרוב אבא לשלושה. טרו וטריסטןצילום: אינסטגרם

 

לסיום נזכיר כי קרדשיאן ותומפסון החלו לצאת לקראת סוף 2016. מערכת היחסים שלהם הייתה חסרת כל פרופורציות והתקדמה במהירות האור. פחות משנה לאחר שהחלו לצאת דווח כי קלואי בהיריון - מה שבהחלט הדאיג את שאר בנות המשפחה: "קריס ג'נר, קים וקורטני קרדשיאן חששו מאוד כשגילו שקלואי החלה לצאת עם כדורסלן נוסף אחרי כל מה שקרה לה עם למאר אודום", סיפר מקורב למשפחה לאתר Us Weekly.

 

הדאגה בהחלט הייתה מוצדקת וכמה חודשים לאחר מכן, באפריל 2018 ורגע לפני שילדה את בתה הבכורה, אתר TMZ פרסם סרטון וידיאו של תומפסון מתמזמז עם שלוש נשים במסיבה. הסרטונים צולמו כמה חודשים לפני כן, באוקטובר 2017. וזה לא הכל: כמה שבועות לפני פרסום הווידאו תועד הכדורסלן כשהוא מחוץ לבית מלון בו שהה בניו יורק עם אלמונית נוספת, שהתלוותה אליו לסוויטה שלו. אותה אישה טענה כי היא בילתה איתו את הלילה ולראייה, העלתה וידאו מתוך קלטת סקס שצילמו השניים - לאינסטגרם. למרות הבגידות, ההשפלה הציבורית וכאב הלב - קרדשיאן נתנה לתומפסון הזדמנות נוספת והשניים חזרו אחד לשנייה. למעשה, במהלך העונה האחרונה של "משפחת קרדשיאן", קלואי וטריסטן סיפרו כי בכוונתם להביא יחד ילד נוסף, אח או אחות לטרו בת השלוש ונפגשו עם מספר מומחים ואפילו שקלו לפנות לאם פונדקאית, בדיוק כמו שעשתה אחותה הגדולה של קלואי, קים קרדשיאן. אנחנו באמת מקווים שהפעם זה באמת יהיה הסוף.


פייר, יצאת דוש (צילום: אינסטגרם)
פייר, יצאת דושצילום: אינסטגרם

קלואי, כואב לנו עלייך (צילום: אינסטגרם)
קלואי, כואב לנו עלייךצילום: אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018