ריחו"ל

זהירות בכביש: אשטון קוצ'ר, מילה קוניס והילדים מטיילים

מצלמת הפפראצי תיעדה את בני הזוג אשטון קוצ'ר ומילה קוניס ברגע משפחתי, כשהסתובבו יחד עם ילדיהם ברחובות העיר ולא שכחו להקפיד על זהירות בדרכים

משפחה ככל המשפחות. מילה קוניס, אשטון קוצ'ר והילדים וויאט ודימיטרי (צילום: Backgrid)
משפחה ככל המשפחות. מילה קוניס, אשטון קוצ'ר והילדים וויאט ודימיטריצילום: Backgrid

 

האסוציאציה שכוכבי הוליווד מעלה בנו היא לרוב כזו שמתקשרת עם טקסי פרסים, לימוזינות והרבה גלאם ושיק. קל לשכוח שלעיתים הם מורידים את הטוקסידו ושמלות הערב, או את הלבוש איתו הצטלמו על סט הצילומים – והופכים, לפחות לכמה שעות ביום לאנשים ככלל האדם.

 

כאלו למשל הם אשטון קוצ'ר (43) ומילה קוניס (38), שידועים ברצונם לספק לילדיהם אורח חיים רגיל ופשוט ככל היותר. מדי פעם מקבלת משפחת קוניס-קוצ'ר תזכורת לכך שהורי המשפחה הם בעצם סלבס, והמשפחה מוצאת את עצמה מתועדת על ידי הפפראצי. כך קרה בסוף השבוע האחרון כשבני הזוג ושני ילדיהם, וויאט (7) ודימיטרי (5), נצפו הולכים ברחובות לוס אנג'לס כשהם עוטים על פניהם מסכות ולבושים בפשטות. הארבעה אחזו ידיים בזמן שחצו את הכביש ואם לא היינו יודעים במי מדובר, היינו מניחים שמדובר במשפחה ללא כל ייחוס הוליוודי.

נזהרים בכביש וגם מהקורונה (צילום: Backgrid)
נזהרים בכביש וגם מהקורונהצילום: Backgrid

הילדים כבר רגילים כנראה למצלמות (צילום: Backgrid)
הילדים כבר רגילים כנראה למצלמותצילום: Backgrid

 

כמובן שבכל זאת אין מדובר בשני הורים אלמונים, כך שלא פעם הם ודרך החינוך של ילדיהם עולים לכותרות - לאחרונה סיפרה קוניס שלה ולקוצ'ר היו חילוקי דעות לגבי הדרך בה בתם וויאט צריכה להגיב לילדה שהציקה לה בגן: "היא חזרה הביתה ואמרה לי שאחת הילדות דחפה אותה", סיפרה קוניס בריאיון לאלן דג'נרס. "מיד אמרתי לה 'תדחפי אותה בחזרה בפעם הבאה'. ואז הסתובבתי וראיתי את הפנים המזועזעות של אשטון, שאמר 'לא!'".

 

בנוסף, בקיץ שעבר עוררו השניים סערה ודיון נרחב כשהודו שהם לא ממש מרבים להתקלח או לקלח את ילדיהם: "אם אפשר לראות עליהם לכלוך, ננקה אותם. אחרת אין טעם", אמר קוצ'ר וקוניס הסבירה: "לא היו לי מים חמים בתור ילדה, אז לא התקלחתי הרבה".

 

דבריהם עוררו הרבה תגובות ברשת וסלבס אחרים הביעו את דעתם בעניין: קריסטן בל הודתה שגם היא לא מהמתקלחות באופן יומיומי, ג'ייק ג'ילנהול דווקא כן אבל לא מרגיש צורך מיוחד לעשות זאת, דרו ברימור סיפרה שילדיה מתקלחים רק 5 או 6 ימים בשבוע, ליזו ומת'יו מקונוהיי סיפרו שהם לא משתמשים בדיאודורנט, ג'ייסון מומואה וכריס אוונס הבהירו שהם מתקלחים כל יום ודוויין ג'ונסון סיפר שהוא על הצד השני של הסקאלה ומתקלח כמה פעמים בכל יום, כך שאת המים שחוסכים חבריו כשהם לא מתקלחים, הוא דואג לבזבז.

לא למקלחות, וגם לא לאלימות? תלוי את מי מהם שואלים (צילום: GettyImages)
לא למקלחות, וגם לא לאלימות? תלוי את מי מהם שואליםצילום: GettyImages

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018