רכילות+

אייל גולן ודניאל גרינברג בבית המשפט: "חתמנו על צעד נוסף ואנחנו עדיין מחובקים, חברים ואוהבים"

בני הזוג חתמו סופית על הסכם הגירושים ורגע אחרי עמדו לסלפי מחויך במיוחד. "פרידות זה לא דבר פשוט, ובטח שלא גירושים אבל נמשיך להיות חברים קרובים עבור הילדים שלנו", כתבה גרינברג והוסיפה: "בחרנו לשתף על מנת לשלול שיח לא מדוייק"

העיקר מחייכים למצלמה. אייל גולן ודניאל גרינברג בבית המשפט (מתוך אינסטגרם)
העיקר מחייכים למצלמה. אייל גולן ודניאל גרינברג בבית המשפטמתוך אינסטגרם

 

שבועיים אחרי שהצליחו להשכיח מאיתנו את האומיקרון לכמה שעות טובות, כשבישרו כי אחרי שנתיים של נישואים ושני ילדים משותפים, אייל גולן ודניאל גרינברג מפרקים את החבילה, השניים רוצים להוכיח שהם עושים את זה הכי טוב שאפשר.

 

בסטורי שהעלתה גרינברג היום (א') ל-436 אלף העוקבים שלה, נראית הגרושה הטרייה עומדת עם מי שעכשיו אפשר לקרוא לו בעלה לשעבר, כשהם מחובקים, מחוייכים ובעיקר מנסים להבהיר כי אין דם רע ביניהם. "אני יודעת שלרובכם זה מוזר וגם לנו האמת", כתבה גרינברג ברשת החברתית והוסיפה: "היום אייל ואני חתמנו על צעד נוסף ואנחנו עדיין מחובקים, חברים ואוהבים. פרידות זה לא דבר פשוט, ובטח שלא גירושים אבל אנחנו נמשיך להיות חברים קרובים עבור הילדים שלנו, כי הם כל העולם שלנו ולמענם נעשה הכל".

 

גרינברג, שהספיקה ללמוד שיעור או שניים בהתנהלות מול התקשורת בשנים הקצרות שהיא באור הזרקורים, מסכמת את הסטורי וכותבת: "בחרנו לשתף אתכם על מנת לשלול שיח לא מדוייק כזה או אחר על חיינו האישיים וכמו דף פתוח - זאת המציאות שלנו".

 

נזכיר כי איש יחסי הציבור של הזמר, רני רהב, שידר עוד ביום הפרידה מסר מפוייס מכיוון השניים כשהודיע: "אייל ודניאל החליטו לצאת לדרך חדשה כל אחד בנפרד מתוך חברות אהבה והבנה השניים ימשיכו לשמור על קשר חברי ויגדלו את הילדים במשותף. יצויין כי למרות שהגיעו להחלטה זו חגגו יחד את הברית לבנם רון ויצאו לחופשה משותפת יחד, ודניאל אף ליוותה את אייל בהופעת חורף בהיכל התרבות שהתקיימה השבוע ויחסיהם היום טובים מתמיד".

 

בינתיים נראה כי הוא צודק, ולראייה - השניים עדיין ממשיכים לעקוב אחד אחרי השנייה ברשתות (שלהזכירכם במקרה של גולן, להוריד עוקב יכול לפרק חברויות של שנים) ואף דואגים לשתף סטוריז אחד של השנייה.

 

שמים את הילדים לפני הכל. גולן וגרינברג (מתוך אינסטגרם)
שמים את הילדים לפני הכל. גולן וגרינברגמתוך אינסטגרם

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018