רכילות+

נועה קירל על החבר תומר הכהן: "טוב לי איתו, אני מאושרת"

אחרי שלושה חודשים יחד, הכוכבת מאשרת לראשונה את הזוגיות עם תומר הכהן ומודה שהיא מעדיפה לשמור עליה קצת יותר פרטית. וגם: התוכניות לאחרי השיחרור, מתי היא עוברת לאל. איי ומה הסטטוס בינה ובין האקס, מרגי. צפו

 

 

 

נועה קירל לא נחה לרגע ואתמול (ג'), אחרי שסיימה את התחייבויותיה לפסטיגל, הגיעה להשקת השיר הבינלאומי החדש שלה בשיתוף סמסונג ישראל. כהרגלה, הזמרת דפקה הופעה בולטת במיוחד, שהדגישה את הגיזרה החדשה - עליה היא עובדת קשה מאוד בחודשים האחרונים - והתייצבה נרגשת במיוחד מול צוותי התקשורת הרבים שהגיעו. "לא חוויתי לידה, אני מאמינה שזה הדבר הכי עוצמתי בעולם, אבל זה כמו לידה קטנה להוציא סינגל", אמרה לעיתונאים לפני שלחצה על הפליי.

 

כשהסתיים הקליפ, הודתה קירל שמעולם לא התרגשה כך. "רעדתי עד עכשיו, אני מאוד מתרגשת. עבדתי עליו קשה מאוד, כיף לראות את זה מוכן וגמור ואני סופר גאה בזה. אני פונה פה לכל העולם וזה המון אנשים להגיע אליהם, זה לא קורה בשיר אחד ולא בשלושה, זה תהליך", אמרה והוסיפה בנימה מפוכחת לעיתונאים: "פה בארץ מכירים אותי, אבל בעולם הגדול זה לוקח קצת זמן, זו בעצם המטרה להוציא כמה שיותר שירים, כמה שיותר קליפים ולהגיע לכמה שיותר אנשים".

 

עם כל הכבוד לקליפ החדש, קירל ידעה שהעיתונאים הרבים שהגיעו לסקר את ההשקה, רוצים לדעת גם פרטים נוספים על הבחור החדש (כבר שלושה חודשים למעשה) בחייה, תומר הכהן , שלא הגיע להשקה. "הוא כרגע בעבודה ונראה שאם הייתי מביאה אותו לפה הוא היה נבהל ברמות", היא צוחקת

  

נזכיר שקיבל ובן הזוג לשעבר יהונתן מרגי נפרדו בחודש ספטמבר האחרון בהודעה משותפת ברשתות החברתיות שבישרה על כך לעוקבים, אך באוקטובר כבר החלו שמועות על קשר חדש עם הדוגמן הצעיר תומר הכהן. עד לרגע זה, השניים עוד לא חשפו את מערכת היחסים שלהם באופן רשמי וזו ההתייחסות הראשונה של נועה לנושא.

 

למה לא חשפתם את הזוגיות עד עכשיו?

"זה לא שלא הוצאתי, אתה שואל אז אני עונה לך, אני פשוט לא מעלה כל היום באינסטגרם ומפמפמת תמונות שלנו, כי זה משהו שאני מעדיפה להשאיר אישי ופרטי, גם החיים שלי הם בחוץ כל הזמן, אז את זה אני משאירה לעצמי".

 

את כבר מאוהבת?

(צוחקת ומתחמקת מהתשובה) "טוב לי, אני מאושרת".

 

משיקה שיר חדש. נועה קירל (צילום: אמיר יעקב)
משיקה שיר חדש. נועה קירלצילום: אמיר יעקב

צופים בקליפ. עם סמנכ"ל השיווק של סמסונג ישראל (צילום: אמיר יעקב)
צופים בקליפ. עם סמנכ"ל השיווק של סמסונג ישראלצילום: אמיר יעקב

מפזרים עליה מילים טובות (צילום: אמיר יעקב)
מפזרים עליה מילים טובותצילום: אמיר יעקב

איפה החבר החדש? (צילום: אמיר יעקב)
איפה החבר החדש?צילום: אמיר יעקב

 

צילום: אמיר יעקב

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018