רכילות+

בר רפאלי: ״סליחה אם אני פוגעת במישהי, אבל היה לי ברור שאחרי הלידות אראה כמו לפניהן״

כשנודע שבר רפאלי עומדת להיות הפרזנטורית של מותג הלבשה תחתונה, לא מעט אנשים דאגו לציין שמדובר באישה בת 36 ואמא לשלושה ילדים. פגשנו את רפאלי על סט הצילומים ושמענו ממנה למה לדעתה הבחירה בה עוררה כל כך הרבה עניין, על סדרת הריאליטי המשפחתית ומדוע בעלה ושלושת ילדיהם לא יקחו בה חלק. צפו

 

 

 

בר רפאלי היא אמנם אחת הדוגמניות המצליחות בארץ, אבל כשנודע שנבחרה להוביל את הקמפיין החדש של מותג ההלבשה התחתונה FEMINA - היו לא מעט שהופתעו. למרות שהיא עדיין כוכבת גדולה, בשנים האחרונות היא הורידה הילוך - מסיבות כאלה ואחרות, והפעם האחרונה שדיגמנה הלבשה תחתונה הייתה לפני 7 שנים. רוב הידיעות שדיווחו על הליהוק אף דאגו להזכיר: מדובר באישה בת 36 ואמא לשלושה ילדים, עובדה שרפאלי עצמה ציינה בפוסט האינסטגרם בו הודיעה על הצטרפותה לקמפיין.

 

כשפגשנו את רפאלי על סט הצילומים, שאלנו אותה למה לדעתה החדשות עוררו כל כך הרבה עניין, כנראה יותר ממה שהיה נוצר לו הייתה זו פרסומת למותג או מוצר אחר. "יש איזו תחושה שכולם חושבים שאם את בהיריון ויש לך ילדים את אמורה להשתנות, את לא יכולה להיראות כמו פעם וריבועים בבטן זה כבר לא משהו שאת יכולה לחשוב עליו", היא אומרת. "אני חושבת שהיום דברים השתנו, בנות אחרי לידה נראות מדהים. אני רואה מסביבי אמהות עם קוביות, שרירים, נשים בריאות, לא רזון כחוש. דואגות לעצמן ואוהבות את עצמן".

 

מה עדי (עזרא, בעלה של רפאלי; ב.ז) חשב על זה? בכל זאת, הסטטוס השתנה מאז גיל 20, את האמא של הילדים שלו.

"אני לא חושבת שאמא לילדים צריכה פתאום להתחיל ללבוש צווארון סגור. אני עוד יותר בטוחה במיניות שלי, בסקסיות שלי ומרגישה אישה מושכת. עכשיו אני מרגישה הכי מדהים עם עצמי".

 

בשבועות האחרונים נדמה ששמה של רפאלי לא יורד מהכותרות. מלבד הקמפיין החדש, בקרוב תעלה ב-HOT הסדרה "הרפאליז", תוכנית ריאליטי חדשה שתעקוב, כמו שאפשר להבין, אחרי משפחת רפאלי. מעבר לכך - החדשות עסקו בה ובאמה בהרחבה בשנים האחרונות, בעקבות פרשת העלמות המס בה הן הורשעו. בחודש מאי האחרון, אמה ציפי רפאלי השתחררה מהכלא לאחר שריצתה 8 חודשי מאסר, בעוד שבר עצמה סיימה את עבודות השירות שהוטלו עליה. לכל אלו, תהיה התייחסות גם בסדרה.

 

הקהל לא ממש מאמין שהוא באמת יקבל את משפחת רפאלי כמו שהיא, בלי פילטרים.

"רואים הכל, המשפחה שלנו רגילה ואנחנו מאוד פתוחים. לא סיננו או ערכנו, ולא ביקשנו שיורידו דברים. זה אף פעם לא היה ממקום של 'רק שלא יידעו עלינו'. יודעים עלינו הכל, פשוט לא את האמת וזה חבל לנו".

 

כל המשפחה משתתפת חוץ מעדי והילדים שלכם, למה?

"כי עדי לא רוצה, וזהו. הוא לא רוצה".

 

מבאס אותך או שאת מעדיפה ככה?

"אני חושבת שבהתחלה זה קצת ביאס אותי, כי הילדים הכי חמודים בעולם ואני רוצה שכולם יראו".

 

אמא שלך התראיינה לאחרונה וסיפרה שדווקא היה לה די טוב בכלא. קצת מוזר, לא?

"כן. לפני שהיא נכנסה לכלא ציפיתי... פחדתי עליה, על מה שיעשו לה שם. וכשהבנתי שזה די בסיסי ולא מה שאני רואה בסרטים אז נרגעתי. כן, זה מוזר, אבל גם מראה שהיא אישה מדהימה. כשהיא חזרה היה לה משבר מאוד גדול, משהו התפרק אחר כך, אז בטוח שלא היה כזה קל".

 

את מרגישה ששילמת את חובך לחברה?

"אני חושבת שאני משלמת את חובי לחברה כבן אדם כל הזמן. אני שילמתי את חובי לחברה הרבה לפני. מאז שהתפרסמתי אני מרגישה שאם אני מפורסמת אני צריכה להחזיר ולתת משהו, ואני מנצלת את זה לטובה עוד הרבה לפני שמישהו אמר לי שאני חייבת".

 

לראיון המלא, צפו בווידיאו שבראש הכתבה!

 

בת 36, אמא לשלושה. בר רפאלי (צילום: רפי דלויה)
בת 36, אמא לשלושה. בר רפאליצילום: רפי דלויה

חוזרת להלבשה תחתונה (צילום: רפי דלויה)
חוזרת להלבשה תחתונהצילום: רפי דלויה

התגעגעה למצלמה (צילום: רפי דלויה)
התגעגעה למצלמהצילום: רפי דלויה

קצת בגדים (צילום: רפי דלויה)
קצת בגדיםצילום: רפי דלויה

חוזרת לעניינים (צילום: רפי דלויה)
חוזרת לענייניםצילום: רפי דלויה

 

צילום: רפי דלויה

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018