רכילות+

אמא לשתיים: אגם רודברג ילדה בת

השחקנית ובעלה דור קרובינר הרחיבו את התא המשפחתי והביאו לעולם בת שנייה, אחות קטנה לבתם הלני. רודברג בישרה על האירוע המשמח בפוסט אינסטגרם בו כתבה: "אנחנו אסירי תודה ומאושרים בחלקנו. ההיריון לכל אורכו היה תהליך מותח מאוד, והלידה עצמה היא מגה אירוע עוצמתי בצורה בלתי רגילה גם בפעם השנייה"

הורים לשתיים. אגם רודברג ודור קרובינר  (צילום: אינסטגרם)
הורים לשתיים. אגם רודברג ודור קרובינר צילום: אינסטגרם

 

הבייבי בום בביצה ממשיך והפעם אור הזרקורים מופנה כולו לשחקנית אגם רודברג (36) ובעלה דור קרובינר, שהרחיבו את התא המשפחתי והביאו לעולם בת שנייה, אחות קטנה לבתם הבכורה הלני בת השנה ועשרה חודשים. הלידה התקיימה בבית החולים איכילוב.

 

רודברג בישרה על הלידה בפוסט אינסטגרם שפרסמה הבוקר (ג'), בו כתבה: "בשעה טובה נולדה לנו בת. אנחנו אסירי תודה ומאושרים בחלקנו. ההיריון לכל אורכו היה תהליך מותח מאוד והלידה עצמה היא מגה אירוע עוצמתי בצורה בלתי רגילה גם בפעם השנייה. ההתמודדות, ההרגשה לאורך הדרך וכל החוויה התעצבה אצלי בעזרת הסביבה התומכת כמובן, אבל עוד יותר בעזרת אנשי המקצוע שליוו אותי מהיום שגיליתי שאני בהריון, דרך הבדיקות, הסקירות, מהמיון המושלם באיכילוב שבקרתי בו כל יום בחודש תשיעי (תודה בנות) ועד כשצעקו לי 'יופי, עוד, חזק' ו'לא לוותר' בחדר הלידה וברגע ששמו אותה עליי כשהגיחה לאוויר העולם לראשונה". בסיום הפוסט רודברג הוסיפה: "תודה דור, אני אוהבת אותך. תודה לכל אחת ואחד מכם, זה לא היה אפשרי בלעדיכם". 

 

 

 

בריאיון שקיימנו עם השחקנית בחודש שעבר סיפרה לנו על התחושות, הרצון לחזור לבמה ואיך משלבים בין קריירה לאימהות. "בהיריון הזה, יש לי דואליות ופחד להתלונן כי אני אומרת לעצמי 'סתמי את הפה', אני נכנסת להיריון מהר ויש לי כל כך הרבה חברות שעוברות טיפולים, ואני כל כך מעריכה אותן. מצד שני באמת קשה לי, מה אני אעשה? זה יותר מורכב. נשמע שאני רק מתלוננת אבל אם להיות אמיתית וכנה עם עצמי אז יותר קשה לי". רודברג חשבה עוד רגע, והוסיפה: "אבל אני אחזור, אני מרגישה שאני בשלה. לא הייתי שם שנתיים ואני מאוד אוהבת לעבוד, זה כיף לי".

עכשיו אפשר לספר לכולם שזו בת שנייה (צילום: גיא כושי יריב פיין )
עכשיו אפשר לספר לכולם שזו בת שנייהצילום: גיא כושי יריב פיין

 

רודברג וקרובינר, למי שהספיק לשכוח, נישאו ביוני 2019 בחתונה מתוקשרת שהגיעה אחרי שלוש שנות זוגיות. מאז הספיקה אגם למצב את עצמה כאחת השחקניות העסוקות בארץ עם שלל תפקידים על המסך שזכו להערכה, כולל זכייה בפרס שחקנית המשנה על תפקידה בסדרה "חזרות".

מזל טוב אמא. אגם רודברג אמא לשתי בנות (צילום: זוהר גור אריה )
מזל טוב אמא. אגם רודברג אמא לשתי בנותצילום: זוהר גור אריה

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018