"היא נראית כל כך עצובה": הנסיכה שרלין באירוע מלכותי רשמי

נסיכת מונקו הצטרפה לבעלה, הנסיך אלברט, ולשני ילדיהם לאירוע מלכותי רשמי - חודש וחצי לאחר שחזרה למונקו ואחרי ששמועות סביב מצבה הבריאותי הציפו את אתרי הרכילות. למרות הניסיון לשדר עסקים כרגיל, בעולם מתקשים להתעלם מהמבט המלנכולי של הנסיכה

בחזרה לשגרה. שרלין, אלברט והנסיכים ז'אק וגבריאלה (צילום: רויטרס)
בחזרה לשגרה. שרלין, אלברט והנסיכים ז'אק וגבריאלהצילום: רויטרס

 

לאחר תקופת החלמה ארוכה בעקבות מצבה הבריאותי, שרלין נסיכת מונקו הצטרפה לבעלה, הנסיך אלברט, ושני ילדיהם ז'אק וגבריאלה בני השבע, לאליפות העולם של פורמולה E במונקו.

 

בחודש אפריל האחרון פרסמו בני המשפחה תמונה לכבוד חג הפסחא וחגגו את שובה של שרלין מדרום אפריקה לאחר 10 חודשים בהם הייתה מאושפזת בעקבות זיהום אף אוזן גרון ותשישות, וכעת נראה כי השניים מנסים לשדר עסקים כרגיל - ללא הצלחה.

 

בתמונות החדשות שפורסמו נראית שרלין עייפה, חסרת מצב רוח ובעיקר כמו מישהי שמאוד לא רוצה להיות חלק מהסיטואציה - ומעבר לים התקשו להתעלם מכך. "אשתו של הנסיך אלברט ממונקו נראית מהורהרת", הכריזו ב"דיילי מייל", ואוהדיה של שרלין ברחבי העולם הביעו דאגה: "היא כל כך יפה אבל נראית מאוד עצובה".

 

"אולי תחייכי?" (צילום: רויטרס)
"אולי תחייכי?"צילום: רויטרס

 

כזכור, בחודש מרץ האחרון ואחרי תקופה ארוכה מאוד חזרה הנסיכה שרלין למונקו והתאחדה עם בני משפחתה. שמועות על מצבה הבריאותי - נפשי וגופני, הציפו את אתרי החדשות באירופה. לאחר שובה של הנסיכה פרסם ארמון מונקו הצהרה רשמית לגבי הנושא: "בהתאם להמלצות הרופאים וכל עוד החלמתה מתקדמת כשורה, הוד מלכותם הסכימו יחד שהנסיכה שרלין תוכל להמשיך את תהליך ההבראה בביתה ביחד עם בעלה וילדיהם". עוד נמסר בהצהרה הרשמית מהארמון כי: "השבועות הקרובים אמורים לאפשר לנסיכה שרלין להתחזק בריאותית, לפני שתחזור בהדרגה למלא את חובותיה והתחייבויותיה".

 

הנסיכה אושפזה במרפאה פרטית בסוף נובמבר האחרון. בשעתו, נאמר כי מצבה נבע מעייפות קיצונית, שמועות על זיהום שהחמיר וטיפולי שיניים, אך כמובן שיש עוד דברים בגו. "אני כנראה אגיד את זה כמה פעמים, אבל אין לכך שום קשר למערכת היחסים בינינו. אני רוצה שזה יהיה ברור מאוד. הבעיות האלו לא קשורות לזוגיות שלנו, למערכת היחסים בין גבר ואשתו. אלו בעיות אחרות לגמרי", אמר הנסיך אלברט כשהתייחס לשמועות הרבות.

 

בזמן שהנסיך אלברט התעקש כי הנסיכה סובלת מעייפות ותשישות, חבריה התקשו להבין מדוע מהארמון מתעקשים להציג את הנסיכה כאישה חלשה ולא דובקים באמת. לטענתם: "אין זה הוגן שהיא מוצגת כמישהי עם בעיות נפשיות ורגשיות. אנחנו לא יודעים מדוע הארמון ממעיט בכך שהיא כמעט מתה בדרום אפריקה", אמר מקורב לנסיכה לאתר Page Six, והוסיף כי שרלין סבלה מדלקת חמורה שגרמה לבעיות בסינוסים ובבליעה ולא הייתה מסוגלת לאכול מזון מוצק יותר משישה חודשים. "היא הצליחה לשתות רק נוזלים דרך קשית וכתוצאה מכך איבדה כמעט מחצית ממשקל גופה".

 

"אמא פה, אל תדאגי" (צילום: רויטרס)
"אמא פה, אל תדאגי"צילום: רויטרס

 

האמא עצובה והבת משועממת  (צילום: רויטרס)
האמא עצובה והבת משועממת צילום: רויטרס

 

למרות שמהארמון נמסר כי מצבה של שרלין משתפר, סטפן ברן, העיתונאי המלכותי, טוען כי השמועות על מצבה הבריאותי של שרלין הן בעיקר סיפור כיסוי על מנת לפטור אותה מהשתתפות בפעילויות מלכותיות לצד בעלה. "הנסיכה חלתה בדלקת פתאומית ומהארמון טוענים כי הנסיכה חולה לעיתים כל כך קרובות וקשה להאמין לכך", אמר בחודש ינואר האחרון.

 

לאחר פרסום תמונת חג הפסחא המשפחתית שנועדה בעיקר לטשטש את השמועות, ג'ודי ג'יימס, מומחית לשפת גוף, התייחסה לכך בריאיון למגזין Femail ואמרה: "אלברט לא נגע באשתו, במקום הוא הניח יד על הכתף של ז'אק כמחווה של הרגעה הורית. בזמן הזה שרלין הפגינה את הקשר האימהי והאוהב שיש לה עם בתה גבריאלה ובכך הדגישה כי מערכת היחסים שלה עם ילדיה נותרה חזקה למרות שהייתה רחוקה מהם במשך חודשים ארוכים".

 

מנסים לשדר אידיליה משפחתית (צילום: אינסטגרם)
מנסים לשדר אידיליה משפחתיתצילום: אינסטגרם
 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018