דיווחים בחו"ל: הארי ומייגן מצלמים סדרת דוקו-ריאליטי

שנתיים לאחר שחתמו על חוזה עם נטפליקס, צהובונים בבריטניה טוענים כי הנסיך ואשתו עובדים על דוקו-ריאליטי חדש בשם "בבית עם הסאסקסים". הסדרה צפויה לצאת בסוף 2022, בסמוך לספר האוטוביוגרפי של הנסיך הארי

מכניסים את המצלמות הביתה? הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimage)
מכניסים את המצלמות הביתה? הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimage

 

הנסיך הארי ומייגן מרקל מצלמים סדרת דוקו-ריאליטי חדשה לנטפליקס - "בבית עם הסאסקסים", כך פורסם אמש (ד') בצהובונים מעבר לים. על פי הדיווחים באתרים "הדיילי מייל" ו"פייג' סיקס", הדוכסים "קיבלו בברכה" את המצלמות לאחוזתם הנמצאת במונטסיטו שקליפורניה כדי שיוכלו להתחיל לצלם.

 

על פי אתר הרכילות "פייג' סיקס", הארי ומייגן עובדים על סדרת הדוקו-ריאליטי כבר כמה חודשים והיא צפויה לעלות לאוויר לקראת סוף שנת 2022, במקביל לפרסום הספר האוטוביוגרפי עליו עובד הנסיך הארי - או במילים אחרות: מכה כפולה למשפחת המלוכה ולמלכה אליזבת בפרט. יש לציין כי למרות שזה הצפי, מקורות יודעי דבר מספרים כי הדוכסים עוד לא נתנו את אישורם לגבי מועד העלייה לאוויר והם שואפים לעשות זאת רק בשנה הבאה. נכון לכתיבת שורות אלה - עדיין לא ידוע האם הארי ומייגן יכללו את ילדיהם, ארצ'י (3) וליליבת (11 חודשים) בצילומים.

 

הבשורה על סדרת הדוקו-ריאליטי המלכותית החדשה של הדוכסים לא באמת מפתיעה אף אחד, היות שבחודשים האחרונים הנסיך ואשתו מסתובבים ברחבי העולם כשהם מלווים באופן קבוע על ידי צוותי הצילום של נטפליקס. רק בחודש אפריל האחרון "קפצו" הדוכסים לביקור חפוז אצל המלכה אליזבת כשהם מלווים בצוות הצילום ומשם המשיכו יחד איתם לפתיחת משחקי האינוויקטוס בהולנד.

 

ייקחו חלק בצילומים? ליליבת, מייגן, ארצ'י והארי (צילום: Alexi Lubomirski)
ייקחו חלק בצילומים? ליליבת, מייגן, ארצ'י והאריצילום: Alexi Lubomirski

 

בעוד שבועיים ייפתחו בבריטניה חגיגות 70 שנות המלוכה של המלכה אליזבת ועל פי הדיווחים הארי ומייגן מתכוונים להגיע לבריטניה - כשהם מלווים במצלמות המתעדות אותם - למורת רוחו של הנסיך צ'רלס, שחושש כי השניים יהפכו את החגיגות לבדיחה. "חושש שביקורם של הארי ומייגן יהפוך לקרקס תקשורתי ויסיט את תשומת הלב מאמו המלכה", מסר מקורב.

 

נזכיר כי מיד לאחר שהודיעו על פרישתם מהמלוכה בשנת 2020 - בין היתר בטענה כי הם רוצים להעניק לילדם הבכור ארצ'י ילדות נורמלית, הדוכסים מסאסקס חתמו על חוזה מפלצתי בשווי של 100 מיליון דולר עם ענקית הסטרימינג.

 

כאמור, במקביל לסדרת הדוקו-ריאליטי החדשה, הנסיך הארי עובד על ספר אוטוביוגרפי משלו בו הוא יספר על חייו בארמון ועל היותו בן מלוכה. "אני כותב את זה לא בתור הנסיך שנולדתי אלא כאיש שהפכתי להיות. חבשתי כובעים רבים במהלך השנים והתקווה שלי היא שבסיפור האישי שלי - השיאים, השפל, הטעויות והלקחים שנלמדו, אני אוכל לעזור ולהראות שזה לא משנה מאיפה אנחנו מגיעים. יש לנו הרבה מאוד במשותף, יותר ממה שאנחנו חושבים. אני אסיר תודה על ההזדמנות לשתף את מה שלמדתי במהלך חיי ונרגש מכך שאנשים יוכלו לקרוא את הסיפור שלי ממקור ראשון, כשהוא מדויק ואמיתי", אמר הארי.

 

מהארמון כמובן חוששים מאוד לקראת פרסום הספר: "צ'רלס הופתע מאוד מהחדשות וגם המלכה עצמה לא הוזהרה מראש. הספר אולי יהיה 'מאת הארי' אבל הוא כנראה נכתב על ידי מייגן מרקל", אמר מקורב למשפחת המלוכה, ומקור נוסף הוסיף: "בני המשפחה גלגלו עיניים כששמעו על הספר. אני חושב שלכולם פשוט נמאס לכעוס כשמדובר בשניים האלה. הארי ומייגן בילו את 18 החודשים האחרונים במה שהבטיחו למלכה שלא יעשו - הם מתפרנסים בזכות חייהם הקודמים וממעמדם הקודם כחלק מבני המלוכה. לצערנו זה היה כל כך צפוי באופן מדכא". אגב, זה בדיוק הזמן לציין כי על פי דיווחים הנסיך צפוי לשלשל לכיסו 20 מיליון דולר מקדמה.

 

יושבים ונהנים מכל רגע (צילום: Gettyimage)
יושבים ונהנים מכל רגעצילום: Gettyimage

 

ולסיום, ברשותכם, נחזור לינואר 2020, לרגע בו הודיעו הזוג המלכותי כי בכוונתם לפרוש מהמלוכה על מנת להעניק לילדיהם חיים נורמליים - עד כמה שאפשר. במסגרת החלטתם חזרו הדוכסים שוב ושוב על כך שהם סובלים מהרדיפה התקשורתית, חוששים כי ההיסטוריה תחזור על עצמה כמו במקרה של הנסיכה דיאנה ואמרו כי כל רצונם הוא פרטיות - מה שפחות מסתדר עם העובדה כי בכוונתם לצלם דוקו-ריאליטי הכולל מצלמות שייכנסו לביתם ויצלמו אותם 24/7.

 

זה רק אנחנו או שהצביעות נשפכת מכם? (צילום: Splashnews)
זה רק אנחנו או שהצביעות נשפכת מכם?צילום: Splashnews

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018