המאבק השתלם: הנסיך הארי ומייגן מרקל יקבלו אבטחה

לאחר שאיים בתביעה נגד משרד הפנים הבריטי, הנסיך הארי, מייגן מרקל ושני ילדיהם יקבלו אבטחה מלאה ברגע שינחתו בבריטניה לטובת חגיגות יובל הפלטיניום של המלכה אליזבת

רגע לפני הבלגן. הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: Gettyimage)
רגע לפני הבלגן. הנסיך הארי ומייגן מרקלצילום: Gettyimage

 

לאחר שאיים בתביעה ואף דרש להחזיר את האבטחה עבורו ועבור בני משפחתו - הנסיך הארי רושם ניצחון (קטן): אתרים מעבר לים מדווחים כי הארי, מייגן ושני ילדיהם, ארצ'י וליליבת, יקבלו אבטחה ברגע שינחתו בבריטניה. עוד דווח כי הדוכסים מסאסקס צפויים לנחות במדינה מאוחר יותר היום (ד'). מקורות יודעי דבר מהארמון סיפרו ל"מירור" כי צוות האבטחה המלכותי היה בקשר עם צוותי ההגנה של הנסיך בשבועות האחרונים, כדי להבטיח שקציני אבטחה ילוו אותם עם הגעתם.

 

כזכור, הארי ומייגן יגיעו לבריטניה לטובת חגיגות יובל הפלטיניום של המלכה אליזבת שיתחילו מחר ויימשכו לאורך כל סוף השבוע. על פי הדיווחים, הדוכסים יגיעו לבריטניה כשהם מלווים בצוות אבטחה מצומצם - בעוד ששאר חברי הצוות נשארו בביתם שבלוס אנג'לס. הארי ומייגן ישהו בביתם הישן שבפרוגמור קוטג', בו מתגוררים בדרך כלל הנסיכה יוג'יני ובעלה שהתבקשו לפנות את הבית לקראת הגעתם של הדוכסים.

 

לטובת מי שלא עקב, נזכיר כי בחודש ינואר האחרון הודלף לתקשורת כי הארי החליט לנקוט בצעדים משפטיים נגד ממשלת בריטניה בשל ההחלטה שלא לתת לו ולבני משפחתו אבטחה. עורכי הדין של הדוכס מסאסקס שלחו מכתב התראה לפני תביעה למשרד הפנים הבריטי בו הבהירו כי יבקשו הערכה משפטית במידה ולדוכסים לא תינתן אבטחה כשיהיו בבריטניה.

 

"הטיעון של הארי, בקצרה, הוא 'החוק לא נכון'. הוא מרגיש שההחלטה להסיר את האבטחה ממנו ומבני משפחתו הייתה שגויה. מכתב ההתראה נשלח על ידי עורכי הדין של הארי לפני מספר חודשים וזה בעצם מבשר על מאבק משפטי", מסר מקור יודע דבר. נציין כי בביתם שבארצות הברית ישנם צוותי אבטחה, בהם 12 אנשי הכוחות המיוחדים לשעבר, המאבטחים את ביתם 24 שעות ביממה.

 

"עבור הארי החשיבות תמיד הייתה להגן על משפחתו. הוא היה בקשר רציף עם הגורמים הרלוונטיים והבהיר כי לא יגיע לבריטניה במידה ולא יקבל הבטחה לגבי בטיחות משפחתו. הוא מרוצה מכך שמקיימים את הנהלים בצורה הנכונה וכולם מצפים לחגיגות לצד הוד מלכותה", מסר מקורב לדוכסים.

 

אנחנו מתכוננים להגעתכם (צילום: Gettyimage)
אנחנו מתכוננים להגעתכםצילום: Gettyimage

 

ואם כבר בחגיגות הג'ובילי עסקינן (בעקיפין), נזכיר כי אתמול המטוס הפרטי של המלכה נקלע לסופה בין סקוטלנד ללונדון ואף ספג פגיעה ישירה מברק - כשהיא בתוכו. הטייס ניסה לנחות אך מזג האוויר לא איפשר זאת והוא נאלץ לחוג בשמיים במשך רבע שעה. מארמון בקינגהאם אישרו את הידיעה: "טיסתה של המלכה התעכבה בעקבות סופת ברקים, הצוות פעל על פי הנהלים הנכונים ואין חשש בטיחותי", מסר הדובר.

 

העיקר שאת בסדר. המלכה אליזבת (צילום: GettyImages)
העיקר שאת בסדר. המלכה אליזבתצילום: GettyImages

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הכי מדוברים
    הדגמים המנצחים של 2018