ריחו"ל

לכבוד יום האב: כוכבי הוליווד משאירים את המשקעים מאחור

מעבר לים חגגו את יום האב כאילו אין משקעים בעולם: קים קרדשיאן כתבה לקניה ווסט ואפילו לקייטלין ג'נר, ג'יג'י חדיד בירכה את מאליק למרות הריב המתוקשר ומי עוד התגברה על עצמה וכתבה ברכה יפה?

יום האב שמח! (צילום: אינסטגרם)
יום האב שמח!צילום: אינסטגרם
 

 

אתמול (א') ציינו מעבר לים את יום האב ונראה שהשנה זה בסימן איחוד לבבות. אחרי שנה עמוסת פרידות, דרמות וטינופים, נשות הוליווד החליטו לשים בצד את המלחמות לטובת פוסטים מפרגנים לאבות.

 

הראשונה והבולטת היא קים קרדשיאן, שלמרות שבעלה לשעבר קניה ווסט השקיע את כל המאמצים בלמרר לה ולבן זוגה, הקומיקאי פיט דיווידסון, את החיים - קרדשיאן הקדישה לווסט שני סטוריז ואפילו צירפה ברכה.

 

"תודה על שאתה שאתה האבא הכי טוב לתינוקות שלנו ועל זה שאתה אוהב אותם בצורה הזו. יום האב שמח יה", כתבה קרדשיאן לצד תמונה של ווסט עם ארבעת ילדיהם.

 

מלחמות אינסטגרם בצד. קניה ווסט והילדים (צילום: אינסטגרם)
מלחמות אינסטגרם בצד. קניה ווסט והילדיםצילום: אינסטגרם

 

וזה לא היה סטורי הפיוס היחיד. ברצף הסטוריז של קרדשיאן היה גם אחד שהוקדש לקייטלין ג'נר (ברוס ג'נר לשעבר). קים פרסמה תמונה שלה ושל ארבע האחיות שלה, יחד עם קייטלין, וכתבה: "תודה על זה שגידלת אותנו והיית האבא החורג הכי טוב. יום האב שמח".

 

בנות משפחת קרדשיאן עם קייטלין ג'נר (צילום: אינסטגרם)
בנות משפחת קרדשיאן עם קייטלין ג'נרצילום: אינסטגרם

 

ואי אפשר בלי סטורי לאביה של קים, רוברט קרדשיאן המנוח. "יום האב שמח לאבא הכי טוב בעולם", כתבה קרדשיאן לצד תמונה ישנה שלה ושל אביה, והוסיפה: "הילדים שאלו אותי איך אני אחגוג איתך היום אם אתה אי שם למעלה בגן עדן. אני אוהבת אותך ומתגעגעת אליך בכל נשמתי".

 

ילדה של אבא. קים ורוברט קרדשיאן (צילום: אינסטגרם)
ילדה של אבא. קים ורוברט קרדשיאןצילום: אינסטגרם

 

קריס ג'נר המשיכה עם המסורת שלה מהשנים האחרונות ופרסמה קולאז' משפחתי עם כל האבות במשפחה - כולל הבוגדניים (היי, טריסטן תומפסון). "יום האב שמח לכל האבות המדהימים בחיינו. תודה על כך שאתם אוהבים את הקטנים שלנו בצורה הזו. יש להם מזל שאתם האבות שלהם. לבן שלי, רוב... אתה האבא הכי מדהים שיש ולראות את הקשר שיש לך עם דרים גורם לי ליותר אושר ממה שאתה יכול לדמיין. נולדת להיות אבא".

 

לא שכחה אף אב. קריס ג'נר (צילום: אינסטגרם)
לא שכחה אף אב. קריס ג'נרצילום: אינסטגרם

 

עוד אימא מפוייסת שהחליטה לשים בצד את המלחמה עם בן זוגה לשעבר היא ג'יג'י חדיד, שפרסמה סטורי לכבודו של זאין מאליק. חדיד אומנם לא הרחיבה במילים וגם לא חשפה את פניהם של זאין או של בתם, אבל אחרי המלחמה המתוקשרת בינו לבין אמהיולנדה חדיד - איך אפשר להאשים אותה? "לאבא של קאי", כתבה חדיד וזה בהחלט מספיק.

 

יום האב נטול פנים. קאי וזאין (צילום: אינסטגרם)
יום האב נטול פנים. קאי וזאיןצילום: אינסטגרם
 

 

כמובן שגם אביה של ג'יג'י, מוחמד חדיד, זכה לסטורי לכבוד יום האב - ואפילו עם קצת יותר מלל. "יום האב שמח לאבא המתוק שלי", כתבה ג'יג'י. קצר וקולע.

 

לא בחורה של מילים. מוחמד וג'יג'י חדיד (צילום: אינסטגרם)
לא בחורה של מילים. מוחמד וג'יג'י חדידצילום: אינסטגרם

 

עוד מפורסמת שבחרה לחגוג את העובדה שהיא ביחסים טובים עם האקס היא זואי דשנל, שפרסמה תמונה של בעלה לשעבר ואב ילדיה ג'ייקוב פצ'ניק ושל בן זוגה הנוכחי ג'ונתן סקוט כשהם מרימים את הילדים על הכתפיים. "אני אסירת תודה על כך שלילדים שלי יש שני גברים מהממים בחייהם".

 

 

גם ג'ניפר לופז לא פספסה את ההזדמנות לפרסם תמונה עם אביה ולאחל לו "יום האב שמח" אבל מה שריגש אותנו אפילו יותר זו המחווה שהיא עשתה לארוס הלוהט שלה, בן אפלק. לופז פרסמה סרטון קצר עמוס בתמונות וקטעי וידיאו שלה ושל אפלק, וכתבה: "יום האב שמח לאבא הכי אכפתי, אוהב, מתחשב ולא אנוכי. אוהבת אותך, אהובי".

 

עם אבוש. ג'ניפר לופז (צילום: אינסטגרם)
עם אבוש. ג'ניפר לופזצילום: אינסטגרם
 

 

 

אגב, מי שבחרה לציין את יום האב באופן מאוד כללי היא אשתו לשעבר של אפלק, ג'ניפר גארנר, שפרסמה סרטון משעשע של אבא אובד עצות ששואל את ילדיו מה הם רוצים לארוחת הערב - ומגיש להם בדיוק את מה שביקשו. "יום האב שמח לכל האבות והסבים. אוהבת אתכם".

 

 

"יום האב שמח לאבא הכי טוב ואוהב בעולם. אנחנו אוהבים אותך כל כך, אתה הכל בשבילנו", כתבה ויקטוריה בקהאם לצד תמונות של בעלה ההורס, כדורגלן העבר דיוויד בקהאם.

 

 
גם בקהאם החליט לפרגן לעצמו ברצף סטוריז עמוס תמונות, ובגלל שהוא כזה לוהט - באמת שמותר לו הכל. "אני אוהב להיות אבא", כתב.
 
האבא הלוהט בתבל. דיוויד בקהאם וילדיו (צילום: אינסטגרם)
האבא הלוהט בתבל. דיוויד בקהאם וילדיוצילום: אינסטגרם
 
ברור כשמש שאנחנו לא מסוגלים לוותר על אזכור של משפחת המלוכה - ובצדק. הראשונה שפרסמה תמונה לכבוד יום האב הייתה קייט מידלטון, שצילמה את הנסיך וויליאם יחד עם שלושת ילדיהם הנסיכים. "אנחנו מאחלים יום האב שמח לכל האבות והסבים ברחבי העולם". נציין כי אחרי חגיגות יובל הפלטינום לכבודה של המלכה אליזבת, כולנו התאהבנו בכוכב החדש של הארמון - הנסיך לואי, שהפעם ישב על כתפיו של אביו וכבש אותנו שוב עם החיוך השובב והממיס.
 
החולשה שלנו. הנסיכים ג'ורג', וויליאם, לואי ושרלוט (צילום: אינסטגרם)
החולשה שלנו. הנסיכים ג'ורג', וויליאם, לואי ושרלוטצילום: אינסטגרם
 
גם המלכה אליזבת בחרה לציין את יום האב עם תמונה ישנה שלה ושל אביה המנוח, המלך ג'ורג' השישי. "מאחלת לכל העוקבים שלי יום האב שמח", נכתב בעמוד האינסטגרם של אליזבת - לצד הסבר על התמונה שצולמה בשנת 1946.

יום האב (צילום: אינסטגרם)
יום האבצילום: אינסטגרם
 

ועוד קצת תמונות שיגרמו לכם לצלצל לאבא שלכם:

 
איימי שומר עם אביה ובעלה (צילום: אינסטגרם)
איימי שומר עם אביה ובעלהצילום: אינסטגרם

ג'פרי דין מורגן ושני ילדיו (צילום: אינסטגרם)
ג'פרי דין מורגן ושני ילדיוצילום: אינסטגרם

ג'סטין ביבר מברך את אבא שלו  (צילום: אינסטגרם)
ג'סטין ביבר מברך את אבא שלו צילום: אינסטגרם

קת'רין שוורצנגר מברכת את אביה ובעלה (צילום: אינסטגרם)
קת'רין שוורצנגר מברכת את אביה ובעלהצילום: אינסטגרם

טום הנקס כל יכול. על התיעוד: ריטה ווילסון (צילום: אינסטגרם)
טום הנקס כל יכול. על התיעוד: ריטה ווילסוןצילום: אינסטגרם

"מעריצה מספר אחת". טום בריידי ובתו  (צילום: אינסטגרם)
"מעריצה מספר אחת". טום בריידי ובתו צילום: אינסטגרם
 
 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018