ריחו"ל

למרות התינוק שבדרך, טריסטן תומפסון חוגג במיקונוס

זמן קצר לאחר שנודע שכוכב הכדורסל ובת זוגו לשעבר קלואי קרדשיאן מצפים לילד נוסף ביחד, נצפה תומפסון מבלה וחוגג במועדוני לילה במיקונוס. התינוק נוצר בחודש נובמבר האחרון, בעזרת אם פונדקאית

בדרך לחדר הלידה עוצרים במיקונוס. טריסטן תומפסון (צילום: Gettyimages)
בדרך לחדר הלידה עוצרים במיקונוס. טריסטן תומפסוןצילום: Gettyimages

 

טריסטן תומפסון (31) עמד בשנים האחרונות במרכזן של לא מעט שערוריות – בעיקר בגידותיו באם בתו ובת זוגו לשעבר קלואי קרדשיאן (38). כעת, כשהוא עומד להביא איתה ילד נוסף לעולם, מסתבר שהוא לא למד כלום וממשיך באורח חייו ההולל.

 

התינוק, אשר נוצר בעזרת אם פונדקאית, צפוי להגיח לעולם בזמן הקרוב מאוד, אך את סוף השבוע האחרון העביר כוכב הכדורסל במיקונוס שביוון, שם נצפה חוגג במסיבות, שותה ומעשן ביחד עם חברים וכמה נשים שהקיפו אותו מכל עבר. אורח באחד המועדונים בהם בילה תומפסון סיפר לאתר TMZ שתומפסון רקד בצמוד לנשים ושהיו "נגיעות".

 

 

הנופש חסר הדאגות של תומפסון מגיע ימים ספורים לאחר שנודע על הטוויסט החדש בעלילה המסועפת שמתיימרת להיות החיים האמיתיים של בנות משפחת קרדשיאן. הפעם הייתה זו קלואי שהפתיעה כשאישרה שהיא ותומפסון מצפים לילדם המשותף השני, תינוק שנוצר בחודש נובמבר האחרון, כאמור בעזרת אם פונדקאית. מטעמה של הכוכבת נמסר: "אנחנו יכולים לאשר שלטרו יוולדו אח או אחות שנוצרו בנובמבר. קלואי אסירת תודה לפונדקאית הנהדרת על הברכה היפהפייה הזו".

 

קרדשיאן ותומפסון החלו לצאת ביחד בשנת 2016 והביאו לעולם את בתם הראשונה טרו בשנת 2018. לאורך השנים הם נפרדו וחזרו זה לזו מספר פעמים, כששמועות ודיווחים על בגידותיו החוזרות ונשנות אפפו את הקשר כמעט מתחילתו.

 

לתומפסון יש שני ילדים נוספים משתי נשים שונות: פרינס (5) מהדוגמנית ג'ורדן קרייג ות'יאו (6 חודשים) מהדוגמנית מארלי ניקולס, איתה בגד בקרדשיאן.

איזו משפחה חמודה ונטולת שערוריות. תומפסון, קלואי קרדשיאן ובתם טרו (צילום: אינסטגרם)
איזו משפחה חמודה ונטולת שערוריות. תומפסון, קלואי קרדשיאן ובתם טרוצילום: אינסטגרם

 

בעונה האחרונה של סדרת הריאליטי המשפחתית "הקרדשיאנס", השניים שוחחו על רצונם להרחיב את משפחתם, אך זמן קצר לאחר מכן נודע שתומפסון בגד בכוכבת עם אישה אחרת, סידני צ'ייס. קרדשיאן נפרדה מתומפסון בחודש מאי של השנה שעברה, וכמה חודשים לאחר מכן התברר שבזמן שהיו ביחד הוא בגד בה גם עם ניקולס והכניס אותה להיריון. ניקולס תבעה אבהות מתומפסון וחשפה שהציע לה 75 אלף דולר כדי לשמור על ההיריון בסוד, אך היא דחתה את הצעתו.

 

לצערה של קלואי - היא גילתה על כך ביחד עם כל העולם, כשהעניין נחשף בכלי התקשורת. מאוחר יותר היא אמרה באחד הפרקים של "הקרדשיאנס": "הדבר הנכון היה לא לעשות את זה. אבל בסדר, אם זה כבר קרה, לא תודיע לי לפחות לפני שכולם יידעו? זו פשוט סטירה נוספת לפנים. זה משפיל, אני כל כך נבוכה".

 

לאחר שבדיקת אבהות הוכיחה שהוא אכן האב, תומפסון פרסם התנצלות פומבית: "קלואי, זה לא מגיע לך. כאב הלב וההשפלה שגרמתי לך לא מגיעים לך, וגם לא הדרך שבה התנהגתי כלפייך לאורך השנים. המעשים שלי בוודאי לא משקפים את הרגשות שלי כלפייך".


"אם זה כבר קרה, לא תודיע לי לפני שכולם יידעו?" (צילום: אינסטגרם)
"אם זה כבר קרה, לא תודיע לי לפני שכולם יידעו?"צילום: אינסטגרם

 

כאמור, האם הפונדקאית נכנסה להיריון בחודש נובמבר האחרון, מה שאומר שהלידה עתידה להתרחש בשבועות הקרובים. אתר E! דיווח שקלואי העדיפה לשמור את עניין ההיריון בסוד מכיוון שחששה שתקבל תגובות שליליות מהקהל: "היא רצתה לשמור על פרטיותה ובטחונה של האם הפונדקאית, וגם להגן על בריאותה הנפשית. היא פחדה שהציבור ישפוט אותה לרעה בעקבות מעשיו של טריסטן".

 

ככל הנראה קרדשיאן הייתה כל כך חרדה שהעניין יתגלה, ולכן שיתפה בכך אנשים בודדים בלבד. אפילו אנשים ובני משפחה קרובים מאוד לא ידעו על כך. בסופו של דבר הבינה קרדשיאן שהסוד הגדול עומד לדלוף והעדיפה לאשר אותו בעצמה לפני שתתחיל חרושת שמועות נוספת. תומפסון עצמו לא הגיב על הנושא.

 

לפי הדיווחים, קרדשיאן לא מעוניינת בקאמבק רומנטי – אך רוצה שתומפסון ייקח חלק פעיל בחייהם של ילדיו: "טריסטן הוא האבא וקלואי רוצה שהוא יהיה מעורב ככל האפשר. הוא נהדר עם טרו". יחד עם זאת מקורביה מבהירים: "קלואי וטריסטן לא חוזרים להיות זוג ולא דיברו אחד עם השנייה מאז דצמבר, מעבר לנושאים שקשורים להורות".

 

לא חוזרים להיות זוג. לפחות כרגע (צילום:Splashnews )
לא חוזרים להיות זוג. לפחות כרגעצילום:Splashnews 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פייסבוק
אינסטגרם
twitter
הדגמים המנצחים של 2018