איזה אושר: סמסו "בשעה טובה" למגישה לוסי אהריש ולבן זוגה, השחקן צחי הלוי, שמצפים בימים אלו לתינוק ראשון משותף. הבוקר (ה'), נודע כי בני הזוג, שהתחתנו בחתונה סודית לפני כשנתיים, סוף סוף יכולים להגיד בפה מלא: "אנחנו מצפים".
לפני כשנה, אהריש (39) נשאלה בריאיונות אם היא בהיריון, ובעקבות זאת חשפה כי עברה שתי הפלות וכתבה בפוסט שהפך לויראלי ברשתות החברתיות: "אתמול התפרסמה לה תמונה, ואז החל גל שמועות ש'אני בהיריון', לא רק שאני בהיריון, אלא שהגיעו 'אסמכתאות רפואיות' לעיתונאים שמעידות על כך שאני בהיריון, ורוצים את התגובה שלי לידיעה", כתבה המגישה והוסיפה כי יש גם מי שלא רוצה שהיא תביא ילדים לעולם: "אני אחסוך מכם את התגובות של אלו שבכלל מאחלים לי לא להיכנס להיריון, שמא אני אתרבה ואביא ילד מתבולל.... זה כבר פוסט אחר לגמרי...".
בהמשך הפוסט, היא חשפה את מצבה: "אני מבינה שאני בן אדם מוכר ויש דברים שבאים עם הטריטוריה, אבל זאת הטריטוריה שלי! לא תהיה אישה מאושרת ממני לדעת שאני בהיריון, לא תהיה מאושרת ממני להודיע שאני בהיריון, כי בחצי שנה האחרונה עברתי שתי הפלות... והכל בסדר. באמת. כי אני מאמינה שהכל קורה בזמן שהוא צריך לקרות, ומגיע בזמן שזה צריך להגיע. ומתברר שזה אפילו טבעי וידוע שבגילאים מתקדמים יותר (עוד מעט 38) כ-30% מההריונות נופלים בחודשים הראשונים. אז הכל באמת בסדר", כתבה אהריש וביקשה: "להגיע למצב שבו אני צריכה להכחיש שוב ושוב שאני בהיריון זה אבסורד! צאו לי מהרחם! צאו לי מהביוץ ובחייאת תפסיקו להתעסק בהתרבות הטבעית שלי!".
לפני שבועיים, אהריש התראיינה למדור, בעקבות השתתפותה בסדרת הדוקו דרמה "מחוברים", והבהירה כי השנתיים האחרונות היו מאוד אינטנסיביות עבורה. "אני יכולה להגיד בוודאות שאני צריכה את התהליך הזה שאני עוברת אותו עם 'מחוברים', גם לצד תהליך נפשי ואישי שאני עוברת ובקריירה", והוסיפה: "אני חושבת שהרבה מאוד אנשים לא יודעים מאיפה אני באמת מגיעה".