3 צפייה בגלריה
בייבי גוט באמפ!
בייבי גוט באמפ!
בייבי גוט באמפ!
קלואי קרדשיאן (33) חשפה הלילה (ה') תמונה בה היא מציגה בייבי באמפ לתפארת ושמה קץ לכל השמועות שמלוות אותנו מחודש ספטמבר האחרון, אז דווח לראשונה שהיא ובן זוגה, הכדורסלן טריסטן תומפסון (26), מצפים לילד ראשון .
"החלום הכי גדול שלי התגשם!", כתבה קרדשיאן. "חיכיתי ותהיתי במשך זמן רב, אבל לאלוהים היו תוכניות משלו לאורך כל הדרך. הוא ידע מה הוא עושה. הייתי צריכה לסמוך עליו ולהיות סבלנית. לפעמים עדיין קשה לי להאמין שהאהבה שלנו יצרה חיים. טריסטן, תודה לך על כך שאתה אוהב אותי. תודה על זה שאתה מתייחס אלי כמו למלכה, גורם לי להרגיש יפה והכי חשוב - תודה על זה שהפכת אותי לאימא! הפכת את החוויה הזו לקסומה יותר משדמיינתי. לעולם לא אשכח כמה טוב היית אלי לאורך כל התקופה הזו. תודה, אהובי, על האושר שאתה מסב לי. אני יודעת ששמרתי על זה בסוד, אבל רציתי לחגוג את זה עם שתי המשפחות שלנו ועם החברים הקרובים. תודה לכולם על ההבנה. אני מתרגשת, מתוחה, מאושרת ומבוהלת, אבל זה אוסף הרגשות הטוב ביותר שהרגשתי אי פעם".
3 צפייה בגלריה
לפעמים חלומות מתגשמים
לפעמים חלומות מתגשמים
לפעמים חלומות מתגשמים
בני הזוג יוצאים קצת יותר משנה. בעבר הייתה קרדשיאן נשואה לכדורסלן למאר אודום, אולם מערכת היחסים ביניהם הסתיימה בטונים צורמים במיוחד.החדשות הטובות על ההיריון מגיעות במקביל לדיווחים על שתי אחיות נוספות שמצפות גם הן לילד: קים קרדשיאן ובעלה קניה ווסט שנעזרו בפונדקאית וקיילי ג'נר, שנעזרה בעוד ראפר רנדומלי כדי להרוס לעצמה את החיים. מזל טוב, חמודים!
3 צפייה בגלריה
בלינג ראשון - עלינו
בלינג ראשון - עלינו
בלינג ראשון - עלינו