20 צפייה בגלריה
נפרדנו כך
נפרדנו כך
נפרדנו כך
(צילום: Gettyimages, Splashnews)
לא רק הבחירות בארצות הברית קורעות את האומה לשני חלקים, גם הקורונה עושה את חלקה ומפרקת בתים רבים באמריקה. זוכרים כמה אופטימיים היינו לפני רגע, בתחילתו של עשור חדש ומבטיח בשם 2020? ובכן, עם כניסתה של השנה החדשה נראה שמרקורי בנסיגה והוא לא מתכוון לעצור. ממש כמו הביצה הפרטית שלנו שספגה מכת פרידות שלאנראית כאילו היא עומדת להסתיים בקרוב, גם בהוליווד הכוכבים לא חסינים. אז כדי לעשות לכם סדר בדיווחים, קבלו את הפרידות הגדולות מעבר לים.

קצר וקולע: בראד פיט וניקול פוטורלסקי

20 צפייה בגלריה
היה ונגמר. ניקול פוטורלסקי ו בראד פיט
היה ונגמר. ניקול פוטורלסקי ו בראד פיט
היה ונגמר. ניקול פוטורלסקי ו בראד פיט
(צילום: Gettyimages)
נתחיל עם הזוג (לכאורה) האחרון שנפרד ,בראד פיט והדוגמנית ניקול פוטורלסקי. למה לכאורה? כי בואו נודה באמת, כמה רציני יכול להיות קשר עם אישה שעדיין נשואה ?לטובת מי שפספס נזכיר כי בחודשים האחרונים דווח על כך שהשניים מנהלים קשר זוגי, בידיעתו המלאה של בעלה של פוטורלסקי, המסעדן רולאנד מארי (68). לפי השמועות, פוטורלסקי ופיט אף סעדו יחד באחת המסעדות של מארי. "זה כנראה לא הסידור האידיאלי עבור אחרים, אבל אם זה עובד טוב עבורם ועבור המשפחה שלהם, זה כל מה שחשוב", מסר מקורב למגזין "קוסמופוליטן".
למעשה, אין שום תיעוד לזוגיות של השניים, פרט לתמונות פפראצי מטושטשותשל השניים בחופשה זוגית בדרום צרפת וכמה כותרות בצהובונים. אלא שבסוף חודש אוקטובר, אתרי הרכילות דיווחו כי השניים נפרדו, אחרי כמה חודשים של רומן סודי. מקורבים לשניים סיפרו כי הפרידה התרחשה כבר לפני זמן מה, וכי "זה לחלוטין נגמר. זה גם מעולם לא היה ממש רציני ביניהם". ובכן, באמת שלא חשבנו אחרת.

אחרי שני עשורים: אנה וינטור ושלבי בראיין

20 צפייה בגלריה
עדיין בשוק. שלבי בראיין ואנה וינטור
עדיין בשוק. שלבי בראיין ואנה וינטור
עדיין בשוק. שלבי בראיין ואנה וינטור
(צילום: Gettyimages)
כשנגיף הקורונה החל להתפשט בכל העולם היו כאלה שטענו כי זה יעשה פלאים לזוגיות והיו את אלה שתמיד מנבאים שחורות (נגיד אנחנו) שאמרו שהסגר יביא איתו שלל פרידות. מה שכן, אנחנו מודים שלא חשבנו שזה ייפגע בזוגות היציבים והוותיקים, למשל אנה וינטור ושלבי בראיין - שזה באמת היה שוק.
בחודש אוקטובר האחרון ואחרי 21 שנות זוגיות, מתוכן 16 שנה כזוג נשוי, העורכת האגדית של מגזין "ווג" אמריקה ובעלה נפרדו .השניים החלו לצאת יחד בשנת 1991, זמן קצר לאחר שווינטור התגרשה מבעלה הראשון דיוויד שאפר ובדיוק באותה התקופה שבראיין נפרד מאשתו קת'רין, מה שגרם לגל שמועות על כך שהשניים בגדו בבני זוגם זו עם זה. ותראו מה זה קארמה - לאחר הפרידה של וינטור ובראיין אתר הרכילות Page Six דיווח כי וינטור סיפרה לחבריה שבראיין חזר לאשתו לשעבר. לעומת זאת, מקורבים אליו מכחישים ומתעקשים שהוא וקת'רין רק ידידים כרגע. תהיו בטוחים שאנחנו נעקוב מקרוב!

Thank U, Next: אשלי בנסון וקארה דלווין

20 צפייה בגלריה
עצוב לנו בלב. אשלי בנסון וקארה דלווין
עצוב לנו בלב. אשלי בנסון וקארה דלווין
עצוב לנו בלב. אשלי בנסון וקארה דלווין
(צילום: Splashnews)
בחודש מאי האחרון, וכשעדיין ניסינו לשמור על מחשבות אופטימיות בכל הנוגע לנגיף הקורונה, התבשרנו על עוד פרידה שוברת את הלב - הפעם של הדוגמנית קארה דלווין והשחקנית אשלי בנסון, שנפרדו אחרי שנתיים של זוגיות צמודה ואפילו שמועות על חתונה בסתר. "לאשלי וקארה היו בעבר עליות ומורדות, אבל עכשיו זה נגמר. הקשר שלהן פשוט מיצה את עצמו", סיפר חבר פטפטן לאתר People, זצן קצר לאחר הפרידה.
חודש לאחר הפרידה נודע כי בנסון כבר המשיכה הלאה והחלה לצאת עם הראפר ג'י-איזי ומאז ועד היום השניים כמעט ובלתי נפרדים. ואם כבר שמועות על חתונה אז נשמח לעדכן כי החל מחודש אוגוסט האחרון מסתובבת שמועה כי בנסון והראפר התארסו בסתר, זאת לאחר שהשחקנית נתפסה בעדשת הפפראצי כשהיא עונדת טבעת יהלום עצומה - בדיוק על האצבע הנכונה.

דונה מרטין יודעת? בריאן אוסטין גרין ומייגן פוקס

20 צפייה בגלריה
ביוש! בריאן אוסטין גרין ומייגן פוקס
ביוש! בריאן אוסטין גרין ומייגן פוקס
ביוש! בריאן אוסטין גרין ומייגן פוקס
(צילום: Gettyimages)
עוד בשורת איוב שהגיעה בחודש מאי האחרון הייתה מצדם של השחקנים בריאן אוסטין גרין (לנצח דיוויד סילבר מ"בוורלי הילס 90210") ומייגן פוקס, שאחרי עשר שנות נישואים, שלושה ילדים משותפים ושלל שמועות בדבר קשיים בזוגיות הודיעו כי הם נפרדים .הבשורה על הפרידה הגיעה שבועות בודדים לאחר שדווח כי פוקס מבלה קצת יותר מדי עם הראפר הצעיר משין גאן קלי.
השחקן אישר את הפרידה מפוקס, אך במקביל הבהיר כי הוא לא פוסל את הקאמבק לאשתו. "החלטנו להישאר חברים טובים בשלב זה", אמר גרין, והוסיף: "עברו בערך שלושה שבועות מאז שהיא יצאה לצילומים ובזמן הזה חלמתי חלום. אני אף פעם לא זוכר את החלומות שלי אבל את זה אני זוכר. חלמתי שהיא חזרה מהעבודה ושנינו היינו רחוקים, שהיחסים לא היו אותו הדבר והכל היה מוזר". הצהרה שלא נשארה בתקוף לאורך זמן. ימים ספורים לאחר הודעת הפרידה פוקס כבר לא טרחה להסתיר את הזוגיות שלה עם הראפר הצעיר ואילו גרין עבר מאחת לאחת ,תוך כדי שהוא מנסה להגן על שמו הטוב ."אני לא משחק באף אחת. החיים שלי פשוט תחת מיקרוסקופ, הרבה יותר לעומת אנשים אחרים". הכוכב אף שאל: "זה לא נקרא לצאת לדייטים? אתה לא אמור לדבר עם כמה אנשים? זה לא אומר שאני חרא של בן אדם. זה מה שאתה אמור לעשות, לפגוש אנשים ולחיות את החיים".
חם מהתנור: למרות שהשניים ניסו לשמור את הכביסה המלוכלכת בסתר, השבוע נכנו לעימות וירטואלי לאחר שהשחקן פרסם תמונה של עצמו בתחפושת לרגל חג ההאלווין, כשבצד התמונה נראה גם ג'רני, בנו בן הארבע, מחופש לספיידר מן, מה שלא מצא חן בעיניה של פוקס. "למה ג'רני צריך להיות בתמונה? זה לא קשה לחתוך אותם החוצה. או לבחור תמונות שהם לא מופיעים בהם. היה לי איתם חג נהדר אתמול, ועדיין, שים לב שהם לא מופיעים ברשתות החברתיות שלי. אתה מטפח את הדימוי שלי כאמא נעדרת, וכאילו אתה אב השנה, תמיד נוכח וכל כך מסור".

מה עם הטבעת? ג'ונה היל וג'יאנה סנטוס

20 צפייה בגלריה
היה נחמד. ג'ונה היל וג'יאנה סנטוס
היה נחמד. ג'ונה היל וג'יאנה סנטוס
היה נחמד. ג'ונה היל וג'יאנה סנטוס
(צילום: Backgrid)
בחודש אוקטובר האחרון ואחרי שנתיים של זוגיות והצעת נישואים עם טבעת יהלום אחת נוצצת, השחקן ג'ונה היל ובת זוגו ג'יאנה סנטוס החליטו להיפרד ."הניצוץ במערכת היחסים שלהם נעלם", סיפר מקורב לאתר US Weekly, וגילה כי הפרידה התרחשה כבר כמה שבועות לפני זה. היל וסנטוס החלו לצאת יחד לפני כשנתיים, ובשנה שעברה, בספטמבר 2019, הודיעו כי הם מאורסים. השניים שמרו בפרטיות על מערכת היחסים שלהם ומיעטו להיראות בציבור יחד.
ואם כבר ג'ונה, עם כל הכבוד לליבו השבור, אי אפשר שלא להתייחס למהפך שהוא עבר בעזרת שגרת אימונים ודיאטה קפדנית. "לכל אחד יש איזו גרסה של עצמם, כמו תמונה, משלב מסוים בחייהם, שגורמת לנו להרגיש בצורה מסוימת. ואז גם אתה הופך למצליח, נראה טוב, לא משנה מה, אתה עדיין סוחב את הדבר הזה איתך. עבורי, מדובר בילד בן 14, כבד משקל, שרוצה להיות מקובל אבל מרגיש בודד ולא מבין את הערך של עצמי", אמר בריאיון אצל אלן דג'נרס. ובכן, ריוונג' באדי כבר יש!

בגלל בגידה? ארמי האמר ואליזבת צ'יימברס

20 צפייה בגלריה
וזה הסוף. ארמי האמר ואליזבת צ'יימברס
וזה הסוף. ארמי האמר ואליזבת צ'יימברס
וזה הסוף. ארמי האמר ואליזבת צ'יימברס
(צילום: Gettyimages)
בחודש יולי האחרון ואחרי עשר שנות נישואים, ארמי האמר ואליזבת צ'יימברס הודיעו כי הם נפרדים. השניים בישרו על הפרידה בחשבונות האינסטגרם שלהם, בצירוף תמונה והודעת פרידה מכובסת: "שלוש עשרה שנה כחברים הכי טובים, שותפים ואז הורים. זה היה מסע מדהים אבל יחד החלטנו לפתוח דף חדש ולהיפרד. עכשיו, כשאנחנו הולכים לקראת הפרק החדש בחיינו, מערכת היחסים שלנו כהורים משותפים וחברים טובים יישארו בראש סדר העדיפויות שלנו. לטובת ילדינו ובני המשפחה שלנו אנחנו מבקשים פרטיות, חמלה ואהבה".
אבל אתם יודעי איך זה בהוליווד, מה שיוצא החוצה עם ניחוחות של מרכך כביסה גם מסריח בהתאם - וממש מהר. בחודש אוקטובר האחרון החלו לצוץ שלל שמועות מעבר לים הטוענות כי הסיבה לפרידה בין הארמר לאשתו היא לא אחרת מהשחקנית לילי ג'יימס. מקורבים להאמר סיפרו לאתר "דיילי מייל" כי נישואיהם עלו על שרטון בסתיו 2019, זאת לאחר שצ'יימברס נחשפה להודעות טקסט מפלרטטות ומכתבים אינטימיים ממישהי שחתמה בשם "אדליין". הזהות של אותה אדליין נשארה מסתורית אך בדיוק באותה עת, השחקן השתתף בצילומי הסרט "רבקה" לצידה של ג'יימס, שגילמה את דמותה של גברת דה וינטר ששמה הפרטי מעולם לא אוזכר - אך מקורות יודעי דבר חשפו כי בתסריט ובטריילר היא מכונה אדליין. ניסיון כושל לתחכום.
"אליזבת הייתה הרוסה ממה שהיא גילתה", סיפר המקורב לאתר, והוסיף: "היו להם 13 שנים נפלאות יחד והיא לא רצתה לזרוק הכל לפח בגלל פעם אחת של חוסר שיקול דעת. היא אישה מדהימה, זה לא הגיע לה. ארמי לא יכול היה לבקש אישה מסורה יותר ואימא מדהימה ממנה לשני הילדים הקטנים שלהם".

קצר וקולע: מיילי סיירוס וקודי סימפסון

20 צפייה בגלריה
תקופה יפה. מיילי סיירוס וקודי סימפסון
תקופה יפה. מיילי סיירוס וקודי סימפסון
תקופה יפה. מיילי סיירוס וקודי סימפסון
(צילום: אינסטגרם)
בחודש אוגוסט האחרון ואחרי עשרה חודשי זוגיות שתועדו היטב ברשתות החברתיות, מיילי סיירוס וקודי סימפסון נפרדו. "אז היום התברר לי שאני והחבר שלי נפרדנו. זה אושר על ידי מקור אמין למרות שאף אחד לא נחשב לאמין במערכת יחסים מלבד שני האנשים שחולקים אותה", אמרה הזמרת במהלך לייב באינסטגרם, והוסיפה: "נכון לעכשיו, שני חצאים לא יכולים ליצור שלם ואנחנו עובדים על עצמנו באופן אינדיבידואלי כדי להיות האנשים שאנחנו רוצים להיות. אל תהפכו את זה לאיזה סיפור דרמטי, אנחנו חברים כבר עשר שנים ונמשיך להיות".
לטובת מי שלא עקב נזכיר כי באוגוסט 2019 ואחרי עשור של זוגיות סיירוס ובעלה לשעבר ליאם המסוורת' פירקו את החבילה .שעות ספורות לאחר שנודע על הפרידה פורסמו תמונות של סיירוס עם בחורה בשם קייטלין קרטר, אשתו לשעבר של ברודי ג'נר (אחיהן למחצה של קנדל וקיילי ג'נר). השתיים נתפסו בעדשת הפפראצי כשהן מתנשקות בלהט, מתחבקות ולא מפסיקות ללטף אחת את השנייה. השתיים ניהלו זוגיות דביקה אך קצרה שנמשכה חודש בלבד שבסופו החליטו להיפרד ,ואילו סיירוס המשיכה היישר לזרועותיו של סימפסון.
לאחר שנתפסה בעיצומה של נשיקה לוהטת עם סימפסון סיירוס עלתה ללייב באינסטגרם, ואמרה: "אני יודעת שהציבור מרגיש קשור למערכת היחסים הקודמת שלי (עם ליאם המסוורת'), כי הוא ראה אותה מתחילתה ועד סופה. אני חושבת שזו הסיבה שאנשים תמיד הרגישו שיש להם זכות להתערב בחיי, כי הם ראו אותי גדלה. אבל עכשיו אני בוגרת, ועושה את ההחלטות שלי כבוגרת. אנשים יודעים רק מה שהם רואים באינטרנט". יש לציין כי מאז הפרידה של סיירוס וסימפסון די שקט בגזרתה של הזמרת - אבל אנחנו בטוחים שזה רק עניין של זמן.

איפה עוד תמצאי בן זוג עם שיער כזה? פריס ג'קסון וגבריאל גלן

20 צפייה בגלריה
להית'. גבריאל גלן ופריס ג'קסון
להית'. גבריאל גלן ופריס ג'קסון
להית'. גבריאל גלן ופריס ג'קסון
(צילום: GettyImages)
בחודש אוגוסט האחרון ואחרי שנתיים של זוגיות צמודה, פריס ג'קסון, בתו של מלך הפופ המנוח מייקל ג'קסון, ובן זוגה (לשעבר) הזמר גבריאל גלן נפרדו. מקורות המקורבים לג'קסון סיפרו לאתר TMZ כי היא החליטה שהגיע הזמן להתמקד בעצמה. "הפרידה ביניהם הייתה חברית וברוח טובה מכיוון שאף אחד מהם אינו כועס. פריס פשוט הבינה שהגיע הזמן להיות לבד".
עוד הוסיף מקורב רכלן ואישר כי ג'קסון משקיעה את כל כולה במוזיקה שלה בשלב זה. "היא בסטודיו כמעט כל יום למשך כל היום, עבר שבוע מאז שראינו אותה בפעם האחרונה. היא נראית מאושרת מאוד".

סוף עצוב: ג'ניפר גריי וקלארק גרג

20 צפייה בגלריה
שברתם את ליבנו. ג'ניפר גריי וקלארק גרג
שברתם את ליבנו. ג'ניפר גריי וקלארק גרג
שברתם את ליבנו. ג'ניפר גריי וקלארק גרג
(צילום: Gettyimages)
בחודש יולי האחרון ואחרי 19 שנות נישואים, ג'ניפר גריי, כוכבת הסרט האייקוני "ריקוד מושחת", ובעלה קלארק גרג ("איירון מן") הודיעו כי הם מתגרשים .השניים בישרו על הפרידה ברשתות החברתיות, והעלו הודעה זהה: "אחרי 19 שנים יחד, נפרדנו בינואר בידיעה שתמיד נהיה משפחה אוהבת, מעריכה ודואגת. עשינו לאחרונה את ההחלטה הקשה להתגרש, אבל אנחנו נשארים קרובים ואסירי תודה לחיים שחלקנו ולבת המשותפת שגידלנו". בני הזוג חתמו את ההצהרה במשפט: "נ.ב. אנחנו לגמרי בוכים בזמן שאנחנו מפרסמים את זה". לשניים יש בת משותפת, סטלה (18).
הבשורה על הפרידה הגיעה די במפתיע, זאת לאחר שבחודש יוני האחרון ולכבוד יום האב פרסמה גריי פוסט אינסטגרמי משתפך על בעלה, וכתבה: "אני אוהבת אותך, אין מילים לתאר עד כמה אני אסירת תודה על כך שהופעת בדיוק בזמן והגשמת את חלומי. על כך שאתה ממשיך להיות כאן כאבא וכשותף אוהב ומסור לגדל איתו את האדם המופלא שהיא. לא הייתי יכולה לעשות זאת בלעדיך". אכן מבאס מאוד.
20 צפייה בגלריה
פעם, כשהייתם זוג יפה ומאושר
פעם, כשהייתם זוג יפה ומאושר
פעם, כשהייתם זוג יפה ומאושר
(צילום: Gettyimages)

ועוד קצת פרידות ששברו לנו את הלב:

הארי ג'וזי ופרנצ'סקה פארגו

20 צפייה בגלריה
נשתמע. פרנצ'סקה פארגו והארי ג'וזי
נשתמע. פרנצ'סקה פארגו והארי ג'וזי
נשתמע. פרנצ'סקה פארגו והארי ג'וזי
(צילום: אינסטגרם)
כוכבי הריאליטי "חם, לוהט, רותח!" הארי ג'וזי ופרנצ'סקה פארגו - נפרדו אחרי שנה של זוגיות שכללה גם אירוסים (בערך), השניים נפרדו סופית בחודש יוני האחרון ומי שבישרה על הפרידה הייתה פארגו, שפרסמה סרטון קורע לב ברשתות החברתיות.

קלי קלרקסון וברנדון בלקסטוק

20 צפייה בגלריה
פירקו את החבילה. קלי קלרקסון וברנדון בלקסטוק
פירקו את החבילה. קלי קלרקסון וברנדון בלקסטוק
פירקו את החבילה. קלי קלרקסון וברנדון בלקסטוק
(צילום: אינסטגרם)
בחודש יוני האחרון ואחרי שבע שנות נישואים ושני ילדים משותפים, הזמרת קלי קלרקסון הגישה בקשה לגירושים מבעלה , ברנדון בלקסטוק. על פי הדיווחים, קלרקסון הגישה את המסמכים הדרושים לבית המשפט ב-4 ביוני. הבשורה על הגירושים הצליחה להפתיע את המעריצים, זאת לאחר שרק בחודש מאי האחרון, כשראיינה את השף גורדון רמזי בתוכנית האירוח שלה, אמרה הזמרת כי היא הייתה שמחה לעוד ילד. "אוי אלוהים, אני כל כך רוצה ילד נוסף אבל בעלי אומר שיש לנו כבר ארבעה".

קתרינה סקורסון ורוב גילס

20 צפייה בגלריה
מבאס מאוד. קתרינה סקורסון ורוב גילס
מבאס מאוד. קתרינה סקורסון ורוב גילס
מבאס מאוד. קתרינה סקורסון ורוב גילס
(צילום: אינסטגרם)
בחודש מאי האחרון ואחרי עשר שנות נישואים קתרינה סקורסון, לנצח אמיליה שפרד מ"האנטומיה של גריי", ובעלה רוב גילס הודיעו כי הם נפרדים. הפרידה הגיעה חמישה חודשים לאחר שהשניים הביאו לעולם את בתם השלישית ,לוסינדה.
באוקטובר 2018 חשפה סקורסון כי בתם פאלומה סובלת מתסמונת דאון ופרסמה פוסט לכבוד חודש העלאת המודעות לתסמונת דאון. "אחד מתוך 700 תינוקות נולד עם התסמונת הזו. השפה בה אנחנו מדברים היא חשובה. להורים אין 'סיכון' של אחד ל-700 שיהיה להם תינוק עם תסמונת דאון, יש להם 'סיכוי' שאחד ל-700 יהיה תינוק עם התסמונת. בדיוק כמו שיש להם 50 אחוז סיכוי שיהיה להם בן ו-50 אחוז סיכוי שתיוולד להם בת. שפה משנה את הדרך בה אנשים חושבים. מילים חשובות".

לוק אוונס ורפא אולרה

20 צפייה בגלריה
הסירו עוקב. לוק אוונס ורפא אולרה
הסירו עוקב. לוק אוונס ורפא אולרה
הסירו עוקב. לוק אוונס ורפא אולרה
(צילום מסך: אינסטגרם)
בחודש אוקטובר האחרון ואחרי כמעט שמונה חודשים של זוגיות צמודה ויפה, השחקן לוק אוונס ובן זוגו רפא אולרה נפרדו. למקרה שחשבתם שרק אצלנו בארץ מתעסקים בהסרת עוקב אחד מהשני (היי בן אל תבורי ואורטל עמר) אנחנו שמחים לבשר כי מדובר בתופעה עולמית. אתרי הרכילות מעבר לים גילו על הפרידה לאחר שהשניים הסירו עוקב אחד מהשני ואם זה לא מספיק - השמידו כל זכר לתמונות שלהם יחד. בוגר!

ווינסטון מרשל ודיאנה אגרון

20 צפייה בגלריה
יש מצב לקאמבק? ווינסטון מרשל ודיאנה אגרון
יש מצב לקאמבק? ווינסטון מרשל ודיאנה אגרון
יש מצב לקאמבק? ווינסטון מרשל ודיאנה אגרון
(צילום: splashnews)
השחקנית דיאנה אגרון (כוכבת הסדרה Glee) ובעלה בשלוש שנים האחרונות, המוזיקאי ווינסטון מרשל, נפרדו בחודש אוגוסט האחרון. מקורב לזוג סיפר לאתר us Weekly כי השניים גרים בנפרד כבר כמעט שנה. "למרות שהם עדיין נשואים טכנית הם לא ביחד, דיאנה יוצאת עם מישהו חדש ולכן הם צפויים להתגרש סופית בקרוב". אגב, זהותו של הבחור החדש לא נחשפה. בינתיים.

רייצ'ל בילסון וביל היידר

20 צפייה בגלריה
חמודים יחד. רייצ'ל בילסון וביל היידר
חמודים יחד. רייצ'ל בילסון וביל היידר
חמודים יחד. רייצ'ל בילסון וביל היידר
(צילום: Gettyimages)
בחודש יולי האחרון ואחרי חצי שנה של זוגיות פוטוגנית, רייצ'ל בילסון וביל היידר הודיעו כי הם נפרדים. הפרידה הצליחה להפתיע גם את חבריהם הטובים ביותר של הזוג, שכמה חודשים קודם סיפרו על מערכת היחסים הנוצצת והמתקדמת של השניים. "הם מבלים הרבה זמן ביחד ומאוד כיף להם. זה נראה כמו מערכת יחסים מאוד רצינית". ובכן, לא.

ג'וליאן האף וברוקס לייך

20 צפייה בגלריה
ג'וליאן האף וברוקס לייך
ג'וליאן האף וברוקס לייך
ג'וליאן האף וברוקס לייך
(צילום: GettyImages)
חם מהתנור: בתחילת השבוע התבשרנו כי השחקנית והרקדנית ג'וליאן האף הגישה בקשה לגירושים מבעלה, שחקן ההוקי ברוקס לייך, חמישה חודשים לאחר שהשניים הודיעו כי הם נפרדים. כמו כן, השניים הודיעו כי את הסגר הם בחרו לעשות לבד ובמדינות נפרדות.

אוליביה מאן וארון רוג'רס

20 צפייה בגלריה
אוליביה מאן וארון רוג'רס
אוליביה מאן וארון רוג'רס
אוליביה מאן וארון רוג'רס
(צילום: Gettyimages)
בחודש יוני האחרון ואחרי שש שנים של זוגיות (עם משברים קטנים באמצע), אוליביה מאן ובן זוגה, שחקן הפוטבול האמריקני ארון רוג'רס, הודיעו כי הם נפרדים. על פי הדיווחים השניים נפרדו לראשונה בשנת 2016, חזרו שנה לאחר מכן וכאמור נפרדו שוב השנה. "אוליביה וארון נפרדו יפה, הם החליטו שיישארו חברים טובים ומאחלים זה לזו רק טוב". ובכן, אולי זה בכל זאת לא הסוף.
20 צפייה בגלריה
תיזהרו ממרקורי, חברים
תיזהרו ממרקורי, חברים
תיזהרו ממרקורי, חברים
(צילום: Gettyimages)