בן אפלק מחזר אחרי אלמונית בטיקטוק 
למרות שבימים האחרונים השמועה מספרת שהאקסים המיתולוגיים בן אפלק וג'ניפר לופז חידשו את הקשר ומי יודע, אולי הקאמבק קרוב, השחקן בכלל משקיע אקסטרה מאמצים באתרי ההיכרויות. ניווין ג'יי, אושיית טיקטוק המחזיקה עמוד עם למעלה מ-18 אלף עוקבים, חשפה בטיקטוק חדש כי אפלק ניסה להתחיל איתה באפליקציית ההיכרויות רעיה אךהיא עשתה לו ביטול התאמה מכיוון שחשבה שהוא מתחזה. אפלק לא ויתר וכדי להוכיח שזה הוא שלח לה סרטון לאינסטגרם, שכמובן הפך לוויראלי.
"חושבת על הרגע שהייתה לי התאמה עם בן אפלק ברעיה וחשבתי שהוא מתחזה אז ביטלתי את ההתאמה איתו והוא שלח לי סרטון וידאו באינסטגרם", כתבה ג'יי ברקע של הטיקטוק, וכמובן שדאגה לצרף את הסרטון של אפלק. "ניווין, למה עשית לי unmatch? זה אני". נכון לכתיבת שורות אלה, הסרטון - שעלה תחת הכיתוב "סליחה בן" - צבר למעלה מ-153 אלף לייקים ויותר מ-2,000 תגובות.
3 צפייה בגלריה
אולי עכשיו תחדשו את המאצ'?
אולי עכשיו תחדשו את המאצ'?
אולי עכשיו תחדשו את המאצ'?
(צילום: טיקטוק)
3 צפייה בגלריה
מתחרטת? ניווין ג'יי
מתחרטת? ניווין ג'יי
מתחרטת? ניווין ג'יי
(צילום: אינסטגרם)
לטובת מי שלא בקיא נזכיר כי רעיה היא אפליקציית היכרויות שהוקמה בשנת 2015 ומראש נועדה להיכרויות, נטוורקינג ויצירת קשרים וחברויות - לאנשים בתעשיית הבידור בלבד. כמובן שלא כל אחד יכול להצטרף לאפליקציה וכדי שזה כן יקרה עליכם להיות מוזמנים על ידי אחד המשתמשים ורק לאחר מכן ניתן להגיש בקשה מסודרת להצטרפות. צוות האפליקציה עורך בדיקות מקיפות וקפדניות על כל משתמש פוטנציאלי ועל פי נתונים שהתפרסמו ב"ניו יורק טיימס", רק 8% ממגישי הבקשה להצטרפות מקבלים את האישור הנכסף.
קחו לדוגמה את הזמרת דמי לובאטו, שמחקה את האפליקציה לאחר שהכירה את בן זוגה האחרון ,השחקן מקס אהריך, וניסתה להצטרף שוב לאחר הפרידה - ללא הצלחה. "מחקתי את האפליקציה כדי לכבד את בן הזוג שלי ואחרי שנפרדנו ורציתי לחזור לא יכולתי מכיוון שלא אישרו אותי. ואז פשוט אמרתי לעצמי 'את יודעת מה, זה בסדר'. הרגשתי שאני לא צריכה להיות שם מכיוון שאני צריכה להיות לבד כרגע", סיפרה בריאיון ל-Harper's Bazaar באפריל 2020.
3 צפייה בגלריה
אנחנו לא היינו עושים לך את זה. בן אפלק
אנחנו לא היינו עושים לך את זה. בן אפלק
אנחנו לא היינו עושים לך את זה. בן אפלק
(צילום: Gettyimages)