4 צפייה בגלריה
"אלוהים יאחד בינינו". קניה ווסט
"אלוהים יאחד בינינו". קניה ווסט
"אלוהים יאחד בינינו". קניה ווסט
(צילום: GettyImages)
בשבוע שעבר, אחרי חודש שלם של שמועות ,קים קרדשיאן ופיט דיווידסון הפכו את הקשר ביניהם לרשמי ויצאו לאור כזוג .מקורביה של כוכבת הריאליטי סיפרו כי היא "מאושרת", אך מי שקיבל את זה פחות יפה (בלשון המעטה) זה בעלה לשעבר ,הראפר קניה ווסט (יה, בשבילכם), שכעת מבטיח להילחם עבור המשפחה שלו.
אתמול (ד'), הגיע הזמר למיסיון בלוס אנג'לס כדי לחלק ארוחות לנזקקים לכבוד חג ההודיה. במהלך ביקורו במקום התייחס ווסט לפרידה מקים, תוך שהוא מפגין את התקרבותו לאלוהים. "אלוהים רוצה לראות שאנחנו יכולים להיגאל ממערכות היחסים האלה. עשינו טעויות, עשיתי טעויות. עשיתי דברים שלא מקובלים כבעל ועשיתי את זה בצורה פומבית, אבל כרגע - היום, מכל סיבה שהיא, לא ידעתי שאני אעמוד פה ואדבר אבל אני כאן כדי לשנות את הדרך".
ווסט המשיך: "אני לא אתן לחדשות E! לכתוב את הסיפור של המשפחה שלי, אני גם לא אתן ל'הולו' לכתוב את הסיפור של המשפחה שלי. אני הכומר של הבית שלי".
4 צפייה בגלריה
מתחרט על המעשים שלו. קים וקניה
מתחרט על המעשים שלו. קים וקניה
מתחרט על המעשים שלו. קים וקניה
(צילום: אינסטגרם)
בנאומו התייחס הראפר גם לארבעת ילדיו, נורת' (8), סיינט (5), שיקגו (3) ופסאלם (שנתיים), ואמר שההורות נמצאת בראש סדר העדיפויות שלו. "אני צריך להיות ליד הילדים שלי כמה שיותר. גם כשאני מחוץ לבית - יש לי בית ממש לידם. אני עושה הכל כדי להיות לידם. אני מנסה להגיד את זה בצורה הכי שפויה ורגועה שאפשר אבל אני צריך לחזור הביתה".
4 צפייה בגלריה
הכל בשביל הילדים!
הכל בשביל הילדים!
הכל בשביל הילדים!
(צילום: אינסטגרם)
נעצור לרגע כדי להזכיר כי ווסט ידוע בפה הגדול שלו ובעובדה שהוא אוהב לכבס את הכביסה המלוכלכת בחוץ - בין אם זה בראיונות או ברשתות החברתיות. למשל: בחודש יולי האחרון ובמהלך עצרת בחירות לנשיאות ארה"ב שערך בניו אורלינס, סיפר ווסט בבכי שאביו רצה שאימו תעשה הפלה כשהייתה איתו בהיריון וחשף שגם הוא עצמו ביקש מקים להפסיק את הריונה הראשון. "רציתי להרוג את הבת שלי!" קרא בבכי בפני הקהל ההמום. וזה לא נגמר שם: לאחר העצרת פצח בשלל ציוצים בהם סיפר שניסה להתגרש מקרדשיאן, האשים אותה שרצתה לבגוד בו וכינה את אמה, קריס ג'נר, "קריס ג'ונג און" (על שמו של מנהיג צפון קוריאה, קים ג'ונג און).
(צילום: רויטרס)
נחזור לנאומו של ווסט, שהמשיך לדבר על ההשפעה הגדולה שיש לו ולאשתו (לשעבר) על הציבור: "אם האויב יצליח להפריד בין 'קימיה' יהיו מיליוני משפחות שיחשבו שפרידה זה בסדר. אבל כשאלוהים ייקרב בין 'קימיה' יהיו מיליוני משפחות שיראו שהם יכולים להתגבר על הפרידה ולעבוד על זה. השטן מנצל את זה כדי לוודא שאנשים יהיו אומללים בזמן שאנשים עשירים ידרסו הומלסים כדי ללכת לחנות של גוצ'י".
לסיכום אמר הראפר: "עכשיו הגיע הזמן לשקם את המשפחות, בחג ההודיה הזה. הבוקר הרגשתי מבורך על היכולת להתעורר, להתאמן לנסוע לבית שלי ולראות את אשתי והילדים שלי. כן, אמרתי אשתי והילדים שלי, אני רוצה שכולם יתפללו עבור המשפחה שלי". ואנחנו רק שאלה: שאלת את קים מה היא בכלל חושבת על זה?
4 צפייה בגלריה
אלוהים ייקרב ביניהם
אלוהים ייקרב ביניהם
אלוהים ייקרב ביניהם
(AP)