5 צפייה בגלריה
פעם בוגד תמיד בוגד. קלואי קרדשיאן וטריסטן תומפסון
פעם בוגד תמיד בוגד. קלואי קרדשיאן וטריסטן תומפסון
פעם בוגד תמיד בוגד. קלואי קרדשיאן וטריסטן תומפסון
(צילום: אינסטגרם)
בסוף השבוע האחרון פורסם כי טריסטן תומפסון, בן זוגה לשעבר של כוכבת הריאליטי קלואי קרדשיאן, מצפה לילד שלישי - הפעם ממאמנת כושר בשם מראלי ניקולס. על פי הדיווחים, ניקולס נכנסה להיריון מתומפסון בחודש מרץ האחרון, שלושה חודשים לפני שהכדורסלן וקלואי נפרדו (שוב) - מה שבעצם מבהיר את העובדה כי הוא בגד בה. שוב .
"קלואי התעצבנה מאוד מכך שטריסטן בגד בה שוב והיא פשוט לא מאמינה שעומד להיוולד לו ילד שלישי", סיפר מקורב לכוכבת הריאליטי למגזין People. מקורב נוסף מטעמה של קרדשיאן התראיין ל"דיילי מייל" וניסה להכחיש את עניין הבגידה, כשטען כי השניים נפרדו מוקדם יותר השנה - באביב. "הדאגה היחידה של קלואי זה לשמור על מערכת יחסים חיובית ובריאה ביניהם עבור בתם". נציין כי אותו מקור מסר את תגובתו שעות ספורות לפני שניקולס ילדה את בנו השלישי של תומפסון.
הדרמה החדשה בחייה של קרדשיאן בהחלט עוררה דאגה בקרב חבריה ובני משפחתה, שמקיפים אותה בימים אלה. מי שלקח את הדאגה והחמלה צעד אחד קדימה היה סקוט דיסיק, בן זוגה לשעבר ואבי ילדיה של קורטני קרדשיאן, ששלח לקלואי זר פרחים.
5 צפייה בגלריה
לא לומדת לקח
לא לומדת לקח
לא לומדת לקח
(צילום: אינסטגרם)
נזכיר כי במהלך העונה האחרונה של "משפחת קרדשיאן", קלואי וטריסטן סיפרו כי בכוונתם להביא יחד ילד נוסף, אח או אחות לטרו בת השלוש ונפגשו עם מספר מומחים ואפילו שקלו לפנות לאם פונדקאית, בדיוק כמו שעשתה אחותה הגדולה של קלואי ,קים קרדשיאן. למרות שבמהלך העונה נראה כי השניים הצליחו להתגבר על כל הקשיים והבגידות של תומפסון, שאפילו קיבל שוב את ברכת המשפחה, בחודש יוני האחרון דווח כי קלואי וטריסטן נפרדו. "קלואי נתנה לטריסטן כמה הזדמנויות וכשהבינה שזה לא עובד, החליטה להיפרד ממנו", סיפר מקורב יודע דבר לאתר Entertaiment Tonight, והבהיר כי הם נפרדו ברוח טובה. לתומפסון יש בן נוסף, פרינס (4) מבת זוגו לשעבר ג'ורדן קרייג.
5 צפייה בגלריה
ושוב בלי אבא. קלואי וטרו
ושוב בלי אבא. קלואי וטרו
ושוב בלי אבא. קלואי וטרו
(צילום: אינסטגרם)
ועוד קצת פרטים על סיפור הבגידה החדש: על פי הדיווחים, בחודש מרץ האחרון ובמסגרת חגיגות יום הולדתו ה-30 תומפסון וניקולס בילו יחד במסיבה ולאחר מכן המשיכו את החגיגות לבד, בבית מלון בטקסס. לאחר שניקולס גילתה כי היא בהיריון היא יידעה את הכדורסלן, שהציע לה 75 אלף דולר כדי שתעשה הפלה.
למגזין Radar Online הגיעו בבלעדיות צילומי מסך של הודעות טקסט שהחליפו ביניהם תומפסון וניקולס: "את יודעת איך אני מרגיש, הרגשות שלי לא השתנו בכלל", כתב הכדורסלן למאמנת הכושר, והבהיר: "אני לא אהיה מעורב כלל בחייו של הילד. אגב, אם את חושבת שהתינוק הזה יכניס לך קצת כסף זו טעות. את יודעת שאני פורש בסוף העונה אז מבחינת תמיכה זה יהיה מה שיידרש ממני בכל חודש, שזה כמה מאות דולרים, ולא מעבר. לכן עדיף לך לקחת עכשיו את ה-75 אלף דולר שאני מציע לך כי לא תקבלי שום דבר קרוב לזה". תומפסון מצידו הכחיש כי שלח את ההודעות האלה לניקולס.
עוד טוען תומפסון כי הוא קיים יחסי מין עם ניקולס רק באותו לילה מדובר בחודש מרץ, אך עורכי דינה של ניקולס מבהירים כי השניים קיימו יחסי מין בפעם הראשונה כחמישה חודשים לפני חגיגות יום הולדתו של הכדורסלן. עוד הוסיפו עורכי הדין כי ניקולס הגיעה לקליפורניה מספר פעמים כדי לפגוש את תומפסון ואף המשיכה להגיע גם לאחר שנודע להם על ההיריון.
וזה לא נגמר בזה: אתמול פרסמה ניקולס צילום מסך של הודעות ששלח לה תומפסון באינסטגרם, בהן "התחנן" בפניה שהם ידברו. "את יכולה בבקשה להפסיק? אנחנו יכולים לדבר כמו מבוגרים?", כתב תומפסון, וניקולס כאמור עשתה צילום מסך, פרסמה באינסטגרם וכתבה: "זה עצוב שאני צריכה לאיים על טריסטן תומפסון ועל משפחת קרדשיאן בשביל לקבל תגובה. תשכח מהכסף, אני רק רוצה שתהיה אבא לילד שלי".
ניקולס לא הסתפקה רק בצילום מסרט של ה-DM וצירפה רצף סטוריז, בהם כתבה: "שקיפות מלאה וכנות, זה כל מה שביקשתי. האהבה שעשינו, האינטימיות וזה שאני נפתחתי בפניך... זו הייתה טעות. לעולם לא שוב! אני לא ביקשתי שתעזוב את קלואי, אלה היו הכוונות שלך בלי שום השפעה מהצד שלי. בוא נבהיר את זה. אני רק רוצה ממך לקיים את ההבטחה שהבטחת לי, את ההבטחה שהבטחת לנו. פעם בי מאוד ואני לא בסדר. אני לא ארשה לך ולמשפחת קרדשיאן להמשיך לחיות מאחורי התדמית של 'החיים הטובים והמושלמים' כשזה לא המצב בכלל. אנשים צריכים לדעת את האמת האפלה - והם יידעו".
5 צפייה בגלריה
תוקפת בסטורי. מארלי ניקולס
תוקפת בסטורי. מארלי ניקולס
תוקפת בסטורי. מארלי ניקולס
(צילום: אינסטגרם)
ונסיים עם תקציר הבגידות, סליחה - הרומן, של קלואי וטריסטן - לטובת אלה שלא עקבו: קרדשיאן ותומפסון החלו לצאת לקראת סוף 2016, התאהבו וכמו כל דבר אצל בנות הקרדשיאן - מערכת היחסים שלהם הייתה חסרת כל פרופורציות והתקדמה במהירות האור. פחות משנה לאחר שהחלו לצאת דווח כי קלואי בהיריון - מה שבהחלט הדאיג את שאר בנות המשפחה: "קריס ג'נר, קים וקורטני קרדשיאן חששו מאוד כשגילו שקלואי החלה לצאת עם כדורסלן נוסף אחרי כל מה שקרה לה עם למאר אודום", סיפר מקורב למשפחה לאתר Us Weekly, והוסיף: "היו להן חששות לגבי מערכת היחסים הזו. קריס מעולם לא הביעה את הדאגות שלה באוזניה של קלואי - היא ידעה שזה יגרום ללחץ ומתח רב ביניהן".
כאמור, הדאגה בהחלט הייתה מוצדקת וכמה חודשים לאחר מכן, באפריל 2018 ורגע לפני שילדה את בתה הבכורה, אתר TMZ פרסם סרטון וידיאו של תומפסון ,מתמזמז עם שלוש נשים במסיבה. הסרטונים צולמו כמה חודשים לפני כן, באוקטובר 2017, אך אם חשבתם שזה נגמר בזה - אז פחות. כמה שבועות לפני פרסום הווידאו תועד הכדורסלן כשהוא מחוץ לבית מלון בו שהה בניו יורק עם אלמונית נוספת, שהתלוותה אליו לסוויטה שלו. אותה אישה, שאתר TMZ העניק לה את השם "סטפני", שטענה כי היא בילתה איתו את הלילה ולראייה, העלתה וידאו מתוך קלטת סקס שצילמו השניים - לאינסטגרם.
"אף אחד מחבריו של טריסטן לא הופתע מכך שהוא בגד בקלואי ומכל הסרטונים שהופצו", סיפר מקורב לכדורסלן לאתר Us Weekly לאחר חשיפה הווידיאו, והוסיף: "רוב החברים שלו לא חושבים שהוא עשה משהו לא בסדר". פחות מ-24 שעות לאחר חשיפה הבגידה קלואי ילדה את טרו בקליבלנד, שם גר תומפסון וכמובן ששאר בנות המשפחה תפסו את הטיסה הראשונה והגיעו להיות לצידה ברגע הלידה. נמשיך לעקוב!
5 צפייה בגלריה
סיפורה של נבגדת
סיפורה של נבגדת
סיפורה של נבגדת
(צילום: אינסטגרם)