5 צפייה בגלריה
תשעה ילדים משלוש אימהות. אילון מאסק
תשעה ילדים משלוש אימהות. אילון מאסק
תשעה ילדים משלוש אימהות. אילון מאסק
(צילום: AP)
אילון מאסק אחראי לכל כך הרבה דרמה ותפניות מפתיעות בחייו האישיים, עד שלפעמים לא ברור מתי יש לו זמן לנהל את העסקים המצליחים שבזכותם הפך לאיש העשיר בעולם. השבוע נודע כי יש טוויסט חדש בעלילת היזם המיליארדר: לפי דיווחים באתרים בחו"ל, מאסק ניהל בשנה שעברה רומן עם אחת המנהלות שעובדות תחתיו, וכתוצאה מכך נולדו להם תאומים בחודש נובמבר האחרון.
אתר העסקים Business Insider מדווח שלפני כשלושה חודשים, מאסק (51) ואמם של התאומים, שיבון זיליס (36), מנהלת תפעול ופרויקטים מיוחדים בחברת נוירלינק שמאסק ייסד בשנת 2016, הגישו בקשה לשנות את שם משפחתם של התאומים שנולדו לזה של מאסק, ולהוסיף את שם משפחתה של האם בתור שמם האמצעי. הבקשה אושרה כמה שבועות לאחר מכן.
סוף שנת 2021 הייתה עמוסה עבור מאסק מבחינה משפחתית: התאומים נולדו כחודש לפני שהוא והזמרת גריימס הביאו לעולם בת בעזרת פונדקאית, לאחר שכבר נפרדו. התינוקת זכתה לשם Exa Dark Sideræl, בעוד שלאחיה הגדול קוראים X AE A-XII. עדיין לא ברור מה שמותיהם הפרטיים של התאומים של זיליס, אבל בהתחשב באהדתו של מאסק לשמות מיוחדים ולא קליטים - ניתן לשער שגם שמותיהם יעוררו תמיהה והרמת גבה.
5 צפייה בגלריה
האם הטרייה. שיבון זיליס
האם הטרייה. שיבון זיליס
האם הטרייה. שיבון זיליס
(צילום מסך)
עם המידע החדש על התאומים, מעניין להיזכר באחד הציוצים שפרסם מאסק בחודש מאי האחרון, בו כתב שכמות הילודה בארה"ב היא מתחת לממוצע והוסיף: "בניגוד למחשבה הרווחת, ככל שאדם עשיר יותר כך יש לו פחות ילדים. אני יוצא דופן. לרוב האנשים שאני מכיר יש ילד אחד או שאין להם ילדים בכלל". ובכן, נראה שמאסק, אשר שווי הונו מוערך ב-265 מיליארד דולר, לקח על עצמו את האתגר להעלות את הממוצע בכוחות עצמו.
אם תהיתם כמה ילדים יש כעת למאסק, אז במיוחד עבור השאלה הזו חישבנו את הכמות וכמעט שנגמרו לנו האצבעות בידיים: יחד עם העוללים החדשים מספרם כעת הוא תשעה. לאיש העסקים יש כאמור שני ילדים עם גריימס ועוד חמישה נוספים עם אשתו לשעבר, הסופרת ג'סטין ווילסון: תאומים ושלישייה.
מאסק עלה לאחרונה לכותרות בזכות מה שנראה כמו כישורי אבהות לא מוצלחים במיוחד – לפני כחודש פנתה בתו הטרנסג'נדרית וויוויאן ג'נה ווילסון (18) לבית המשפט בבקשה לשנות את שמה ואת רישום זהותה המינית, והצהירה בטפסי הבקשה שאינה רוצה להיות מזוהה יותר עם שמו של אביה: "אני לא מעוניינת לחיות או להיות בקרבת אבי הביולוגי בשום אופן", כתבה בטפסים.
לא ברור מה גרם לקרע בין המיליארדר ובתו, אך ההערכות הן שהעניין נבע מהלעג וחוסר האהדה כלפי טרנסג'נדרים שמאסק הביע לא פעם, יחד עם תמיכתו במפלגה הרפובליקנית אשר ידועה בחוסר סובלנותה לטרנסג'נדרים וזכויותיהם.
5 צפייה בגלריה
אילון מאסק ובנו X AE A-XII
אילון מאסק ובנו X AE A-XII
אילון מאסק ובנו X AE A-XII
(צילום: אינסטגרם)
זיליס החלה לעבוד תחת מאסק בשנת 2016 כשנכנסה לתפקיד מנהלת פרויקטים בחברת טסלה. לאחר מכן היא טיפסה במעלה הסולם וכיהנה במספר תפקידים שונים בפרויקטים ובמיזמים שונים של מאסק עד שהגיעה כאמור לתפקיד בכיר בניוראלינק, עבודתה הנוכחית. שמה עלה לאחרונה כאחת האופציות המובילות לניהול טוויטר, לאחר שמאסק רכש את החברה תמורת 44 מיליארד דולר.
5 צפייה בגלריה
שיהיה במזל!
שיהיה במזל!
שיהיה במזל!
(צילום מסך)
5 צפייה בגלריה
ברכות גם לאבא
ברכות גם לאבא
ברכות גם לאבא
(קרדיט: Gettyimages)